Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48801 - 48820 Napsat příspěvek
Nikde tu nevidím film Ridleyho Scotta?

The Andromeda Strain

A přitom to vypadá docela hustě.

link

495647
Nikde tu nevidím film Ridleyho Scotta? The Andromeda Strain A přitom to vypadá docela hustě. [link="http://www.slashfilm.com/2008/04/14/the-andromeda-strain-trailer/"]link[/link]
0 0
reagovat

KarelR

:D :+
495438
*:D* *:+*
KarelR
0 0
reagovat

KarelR

Nejlepší je stejně ten konec ;)
495433
Nejlepší je stejně ten konec ;)
KarelR
0 0
reagovat
sem včera viděl Bullitt a docela slabota. ta slavná honička sice byla vpoho ale že by to bylo něco extra?A ta zavěrečná honička na letišti tak tu solidně vykradl Michael Mann v Heat a podle mě daleko líp :)
495432
sem včera viděl Bullitt a docela slabota. ta slavná honička sice byla vpoho ale že by to bylo něco extra?A ta zavěrečná honička na letišti tak tu solidně vykradl Michael Mann v Heat a podle mě daleko líp :)
0 0
reagovat

Zjistil jsem, že mezi námi žijí lidé, co neznají Mission Improbable :)

495427
http://www.youtube.com/watch?v=sgbdx4JjTE0
Zjistil jsem, že mezi námi žijí lidé, co neznají Mission Improbable :)
0 0
reagovat

Fluke

Jsem na to zvedav, nedavno jsem se na to ptal, ale jeste jsem nemel cas na projekci ;)
495309
Jsem na to zvedav, nedavno jsem se na to ptal, ale jeste jsem nemel cas na projekci *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Tak jsem dokoukal zbytek Colour of Magic (má dvě části) a musím říct, že na CGI a hudbě se opravdu utrácelo, ale zřejmě už nezbyli prachy na lepšího scénáristy a choreografy:)
I tak je to moc fajn tv pohádka, stylizace, exteriéry, prostě perfekt, co ztrácí na ději, doplňuje sám svět:+
Sakra, vůbec bych se nezlobil, kdyby Pratchettovky šli do hollywoodský áčkový produkce, s dobrým scénáristou, režisérem a herci by to byl trhák!
495307
Tak jsem dokoukal zbytek Colour of Magic (má dvě části) a musím říct, že na CGI a hudbě se opravdu utrácelo, ale zřejmě už nezbyli prachy na lepšího scénáristy a choreografy*:)* I tak je to moc fajn tv pohádka, stylizace, exteriéry, prostě perfekt, co ztrácí na ději, doplňuje sám svět*:+* Sakra, vůbec bych se nezlobil, kdyby Pratchettovky šli do hollywoodský áčkový produkce, s dobrým scénáristou, režisérem a herci by to byl trhák!
0 0
reagovat

Psema

:D:D:D
495265
*:D**:D**:D*
Psema
0 0
reagovat
kdepak, já je vítám, ale když prolítávám 50 nastřádanejch příspěvků v různejch diskuzích a vylítnou na mě Diskovy mimozemský argumentace k PC tématům a názory o bombastičnosti Probuzení tmy, beru nohy na ramena a běžím, co mi síly stačí. :D
495264
kdepak, já je vítám, ale když prolítávám 50 nastřádanejch příspěvků v různejch diskuzích a vylítnou na mě Diskovy mimozemský argumentace k PC tématům a názory o bombastičnosti Probuzení tmy, beru nohy na ramena a běžím, co mi síly stačí. *:D*
0 0
reagovat
Psema asi nemá rád nováčky.
495263
Psema asi nemá rád nováčky.
0 0
reagovat
Taky nějak nevím, co na příspěvku té slečny bylo až tak moc "freakovského"...
495260
Taky nějak nevím, co na příspěvku té slečny bylo až tak moc "freakovského"...
0 0
reagovat

lubo

Už je nový rok, takže starý časy:))
495252
Už je nový rok, takže starý časy*:))*
lubo
0 0
reagovat
je fakt, ze byste mohli bejt trochu min nepratelsky
495251
je fakt, ze byste mohli bejt trochu min nepratelsky
0 0
reagovat
lol ty novy lidi tady dycky dostanou dobrou sodu :D8)
495248
lol ty novy lidi tady dycky dostanou dobrou sodu *:D**8)*
0 0
reagovat

Fluke

Staré časy...? Nie je tomu ani pol roka :D
495235
Staré časy...? Nie je tomu ani pol roka *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Psema

Copak si nepamatuješ starý časy, kdy aspoň denně se registroval nějakej blázen?:D
495241
Copak si nepamatuješ starý časy, kdy aspoň denně se registroval nějakej blázen?*:D*
Psema
0 0
reagovat
bože, to je tady dneska sešlost novejch freaků? Že jsem radši nezůstal v práci.:D:D:D:o
495237
bože, to je tady dneska sešlost novejch freaků? Že jsem radši nezůstal v práci.*:D**:D**:D**:o*
0 0
reagovat
no recenze je docela ostra...ale je fakt ze ja na recenze zas az tak nedam no...teprva jestli to zkouknu poznam jestli to bylo vystizny nebo ne...uvidime:)
495218
no recenze je docela ostra...ale je fakt ze ja na recenze zas az tak nedam no...teprva jestli to zkouknu poznam jestli to bylo vystizny nebo ne...uvidime*:)*
0 0
reagovat
Zkus místní recenzi a diskuzi pod ní ;) [link] Nebo ti můžu rovnou říct, že to je hrozně špatný :)
495216
Zkus místní recenzi a diskuzi pod ní ;) [link="http://film.moviezone.cz/probuzeni-tmy/recenze/"][link][/link] Nebo ti můžu rovnou říct, že to je hrozně špatný :)
0 0
reagovat

Probuzení tmy

ahojky lidi...chci se zeptat, nevidel nekdo z vas Probuzení tmy?cetla sem knizku a videla naky trailery a vypadalo to dost dobre.ale rekla sem si ze nez vyrazim si pucit dvd tak se radsi jeste nejdriv nekoho zeptam jaky to bylo a jestli to vubec stoji za to to zkouknout.8)
495215
ahojky lidi...chci se zeptat, nevidel nekdo z vas Probuzení tmy?cetla sem knizku a videla naky trailery a vypadalo to dost dobre.ale rekla sem si ze nez vyrazim si pucit dvd tak se radsi jeste nejdriv nekoho zeptam jaky to bylo a jestli to vubec stoji za to to zkouknout.*8)*
Probuzení tmy
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se