Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48781 - 48800 Napsat příspěvek
kdybys radši dokoukal Mortal Kombat. Zrovna teď tam byla výborná bitka v kanálech, přičemž se to prolínalo s paralelní linií, kde po sobě lezly dvě hot Asiatky. Awesome.:+:D
495880
kdybys radši dokoukal Mortal Kombat. Zrovna teď tam byla výborná bitka v kanálech, přičemž se to prolínalo s paralelní linií, kde po sobě lezly dvě hot Asiatky. Awesome.*:+**:D*
0 0
reagovat

Fluke

Super!!! Já jsem si totiž vyyoutubil (to slovo si asi nechám patentovat :) trailer a byl slabej, tak jsem čekal na něčí reakci (Shame on me :)) ). Takže dík, určitě se na to co nejdříc mrknu ;)
495877
Super!!! Já jsem si totiž vyyoutubil (to slovo si asi nechám patentovat :) trailer a byl slabej, tak jsem čekal na něčí reakci (Shame on me *:))* ). Takže dík, určitě se na to co nejdříc mrknu *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Pheew, tak jsem konečně dokoukal Bakera s Damienem Lewisem, neuvěřitelný!! Tak dlouho už jsem se nepobavil:+ Nádhernej britskej nenucenej humor, pochod rytířů naprosto ruluje a spousta dalšího:)) Takže každýmu doporučuju a KarelR s deiwim určitě souhasí8)
495876
Pheew, tak jsem konečně dokoukal Bakera s Damienem Lewisem, neuvěřitelný!! Tak dlouho už jsem se nepobavil*:+* Nádhernej britskej nenucenej humor, pochod rytířů naprosto ruluje a spousta dalšího*:))* Takže každýmu doporučuju a KarelR s deiwim určitě souhasí*8)*
0 0
reagovat
No uvidime, mozna se stavim :D
495866
No uvidime, mozna se stavim *:D*
0 0
reagovat
6.května je charitativní premiéra Speed Racera v Singapuru, kdybyste někdo jeli náhodou okolo:D
495844
6.května je charitativní premiéra Speed Racera v [link="http://www.sdsc.org.sg/what_we_do/event_details/492/ "]Singapuru[/link], kdybyste někdo jeli náhodou okolo*:D*
0 0
reagovat

Disk

(right smile is not available, we are sorry for inconvenience) a říká se tomu pošťuchování;)
495842
(right smile is not available, we are sorry for inconvenience) a říká se tomu pošťuchování*;)*
Disk
0 0
reagovat
a už je tam John :)
495840
a už je tam John :)
0 0
reagovat
:+
495838
*:+*
0 0
reagovat

Fluke

Ragnar měl na mysli Notting Hill.
495837
Ragnar měl na mysli Notting Hill.
Fluke
0 0
reagovat
grant na vzdělání?
495835
grant na vzdělání?
0 0
reagovat
u me vitezi grant dneska :)
495834
u me vitezi grant dneska :)
0 0
reagovat
ne viděl jsem to 3x a je tam John takže tady není co řešit :)
495831
ne viděl jsem to 3x a je tam John takže tady není co řešit *:)*
0 0
reagovat
Bude někdo z vás dneska večer koukat na Interview s upírem?
495830
Bude někdo z vás dneska večer koukat na Interview s upírem?
0 0
reagovat
Taky jsem si říkal, že je to nějaká mírné, po tom, co jsem tady o dabingu četl... Celkem nic moc.
495816
Taky jsem si říkal, že je to nějaká mírné, po tom, co jsem tady o dabingu četl... Celkem nic moc.
0 0
reagovat
Zběsilý útěk na Nově s novým o hodně mírnějším dabingem (sakra, do hajzlu, jdi někam), kde se poděl dabing z DVD, který se se sprostotou tzv nes*al:(;)
495812
Zběsilý útěk na Nově s novým o hodně mírnějším dabingem (sakra, do hajzlu, jdi někam), kde se poděl dabing z DVD, který se se sprostotou tzv nes*al*:(**;)*
0 0
reagovat
Na TV to vypada hodně dobře.
495719
Na TV to vypada hodně dobře.
0 0
reagovat

Ravenhorn

JJ, to by nemuselo byt zle...
495703
JJ, to by nemuselo byt zle...
Ravenhorn
0 0
reagovat

l'ubo

Nj. Mě nenapadlo, že by Scott mohl stát za seriálem. ;)
495650
Nj. Mě nenapadlo, že by Scott mohl stát za seriálem. *;)*
l'ubo
0 0
reagovat

Ravenhorn

Keby si čítal lepšie, tak by si zistil, že nejde o film ale o seriál, či lepšie povedané televíznu minisériu.
495649
Keby si čítal lepšie, tak by si zistil, že nejde o film ale o seriál, či lepšie povedané televíznu minisériu.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Nikde tu nevidím film Ridleyho Scotta?

The Andromeda Strain

A přitom to vypadá docela hustě.

link

495647
Nikde tu nevidím film Ridleyho Scotta? The Andromeda Strain A přitom to vypadá docela hustě. [link="http://www.slashfilm.com/2008/04/14/the-andromeda-strain-trailer/"]link[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se