Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48761 - 48780 Napsat příspěvek
Hej ľudia, neprepli ste sa náhodou do nesprávnej diskusie ;)
496086
Hej ľudia, neprepli ste sa náhodou do nesprávnej diskusie *;)*
0 0
reagovat
Protože Míša si zaslouží aspoň dva příspěvky a teď se jděte pomodlit k Velkému Bayovi za odpuštění.
496082
Protože Míša si zaslouží aspoň dva příspěvky a teď se jděte pomodlit k Velkému Bayovi za odpuštění.
0 0
reagovat

Disk

On je asi opilej :D
496083
On je asi opilej *:D*
Disk
0 0
reagovat

Psema

A proč to píšeš dvakrát?:D
496081
A proč to píšeš dvakrát?*:D*
Psema
0 0
reagovat
k něčemu takovýmu by si Míša Bay určitě rád střihnul pilot.:D
496079
k něčemu takovýmu by si Míša Bay určitě rád střihnul pilot.*:D*
0 0
reagovat

rcorp

Ten Simir na konci je vtipnej:+...ale divím se, že ještě hollywoodská produkce s action concept nepracuje, to by byly panečku masakrózní honičky:+
496076
Ten Simir na konci je vtipnej*:+*...ale divím se, že ještě hollywoodská produkce s action concept nepracuje, to by byly panečku masakrózní honičky*:+*
rcorp
0 0
reagovat

RainMakeR

Hezký stránky. Ale trailer nic moc.;)
496067
Hezký stránky. Ale trailer nic moc.;)
RainMakeR
0 0
reagovat

chemical wedding

link

je tam i trailer ve flashi
496053
http://www.chemicalweddingmovie.com/ je tam i trailer ve flashi
chemical wedding
0 0
reagovat

Karbous

Taková pěkná reklama na Adobe Photoshop...
496019
Taková pěkná reklama na Adobe Photoshop...
Karbous
0 0
reagovat
:D Co k tomu dodat.:D
495931
*:D* Co k tomu dodat.*:D*
0 0
reagovat
No takový banner musí nalákat snad každého! :D
495930
No takový [link="http://www.filmcity.cz/bannersystem/banners/750x100_NaVlastnibezpeci.jpg"]banner[/link] musí nalákat snad každého! *:D*
0 0
reagovat
Fluke: To je dobrý, já se tady ještě musím prokousat pár věcma, takže je čas.

btw. Dával jsem si pro osvěžení paměti první dvě Bláznivý střely a fór s klečení na rozkroku, kterej je v traileru na Suprhrdinu, je ze závěru dvojky. Jestli to má bejt sofistikovaná narážka, tak potěš koště, spiš to zavání vykrádáním :-
495886
Fluke: To je dobrý, já se tady ještě musím prokousat pár věcma, takže je čas. btw. Dával jsem si pro osvěžení paměti první dvě Bláznivý střely a fór s klečení na rozkroku, kterej je v traileru na Suprhrdinu, je ze závěru dvojky. Jestli to má bejt sofistikovaná narážka, tak potěš koště, spiš to zavání vykrádáním *:-*
0 0
reagovat

Psema

weird though..

KarelR: můžu ti to vzít na komando..ale vskutku..prostě britská komedie:) (doufám, že stále platí, že je to kompliment8))
495882
weird though.. KarelR: můžu ti to vzít na komando..ale vskutku..prostě britská komedie*:)* (doufám, že stále platí, že je to kompliment*8)*)
Psema
0 0
reagovat
kdybys radši dokoukal Mortal Kombat. Zrovna teď tam byla výborná bitka v kanálech, přičemž se to prolínalo s paralelní linií, kde po sobě lezly dvě hot Asiatky. Awesome.:+:D
495880
kdybys radši dokoukal Mortal Kombat. Zrovna teď tam byla výborná bitka v kanálech, přičemž se to prolínalo s paralelní linií, kde po sobě lezly dvě hot Asiatky. Awesome.*:+**:D*
0 0
reagovat

Fluke

Super!!! Já jsem si totiž vyyoutubil (to slovo si asi nechám patentovat :) trailer a byl slabej, tak jsem čekal na něčí reakci (Shame on me :)) ). Takže dík, určitě se na to co nejdříc mrknu ;)
495877
Super!!! Já jsem si totiž vyyoutubil (to slovo si asi nechám patentovat :) trailer a byl slabej, tak jsem čekal na něčí reakci (Shame on me *:))* ). Takže dík, určitě se na to co nejdříc mrknu *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Pheew, tak jsem konečně dokoukal Bakera s Damienem Lewisem, neuvěřitelný!! Tak dlouho už jsem se nepobavil:+ Nádhernej britskej nenucenej humor, pochod rytířů naprosto ruluje a spousta dalšího:)) Takže každýmu doporučuju a KarelR s deiwim určitě souhasí8)
495876
Pheew, tak jsem konečně dokoukal Bakera s Damienem Lewisem, neuvěřitelný!! Tak dlouho už jsem se nepobavil*:+* Nádhernej britskej nenucenej humor, pochod rytířů naprosto ruluje a spousta dalšího*:))* Takže každýmu doporučuju a KarelR s deiwim určitě souhasí*8)*
0 0
reagovat
No uvidime, mozna se stavim :D
495866
No uvidime, mozna se stavim *:D*
0 0
reagovat
6.května je charitativní premiéra Speed Racera v Singapuru, kdybyste někdo jeli náhodou okolo:D
495844
6.května je charitativní premiéra Speed Racera v [link="http://www.sdsc.org.sg/what_we_do/event_details/492/ "]Singapuru[/link], kdybyste někdo jeli náhodou okolo*:D*
0 0
reagovat

Disk

(right smile is not available, we are sorry for inconvenience) a říká se tomu pošťuchování;)
495842
(right smile is not available, we are sorry for inconvenience) a říká se tomu pošťuchování*;)*
Disk
0 0
reagovat
a už je tam John :)
495840
a už je tam John :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se