Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48661 - 48680 Napsat příspěvek
Mlha se solidni, ale IMHO ten konec je fakt na ranu. Samotny napad je dobry, ale Darabont nekazal udrzet tak tuhou atmosferu, kterou mel v prubehu filmu, takze ten konec mi docela vysumel z hlavy.
497113
Mlha se solidni, ale IMHO ten konec je fakt na ranu. Samotny napad je dobry, ale Darabont nekazal udrzet tak tuhou atmosferu, kterou mel v prubehu filmu, takze ten konec mi docela vysumel z hlavy.
0 0
reagovat
jako ta husta mlha je vyborna. ma vsechno, co by mela mit a i konec je suprovej. Beznadej ma sice atmosferu, ale jak je to natoceny, dava to pocit, ze si z divaku nekdo dela srandu. jak totiz poradne nezname ty postavy, tak ty jejich rozhodnuti nedavaji dost smysl. navic ten konec je udelanej dost, ehm ehm
497112
jako ta husta mlha je vyborna. ma vsechno, co by mela mit a i konec je suprovej. Beznadej ma sice atmosferu, ale jak je to natoceny, dava to pocit, ze si z divaku nekdo dela srandu. jak totiz poradne nezname ty postavy, tak ty jejich rozhodnuti nedavaji dost smysl. navic ten konec je udelanej dost, ehm ehm
0 0
reagovat

ragnar

To jsem radši neriskoval. Jsem dostatečně poučen z televizní adaptace Časožroutů s Davidem Morsem. :D Beznaděj má z Kingovo novel imho nejtemnější atmosféru. Teda z toho, co jsem zatím četl :) Mlhu jsem ještě neviděl ani nečetl, ale zatím nejlepší adaptace je pořád Shawshank Redemption. Možná proto, že jde jen o krátkou povídku a Darabont měl víceméně volné ruce. Green Mile už tak dobrá nebyla.
497110
To jsem radši neriskoval. Jsem dostatečně poučen z televizní adaptace Časožroutů s Davidem Morsem. *:D* Beznaděj má z Kingovo novel imho nejtemnější atmosféru. Teda z toho, co jsem zatím četl :) Mlhu jsem ještě neviděl ani nečetl, ale zatím nejlepší adaptace je pořád Shawshank Redemption. Možná proto, že jde jen o krátkou povídku a Darabont měl víceméně volné ruce. Green Mile už tak dobrá nebyla.
ragnar
0 0
reagovat

Fluke

Hmm, vypada to moc pekne, ale Blu je Blu ;)
497106
Hmm, vypada to moc pekne, ale Blu je Blu *;)*
Fluke
0 0
reagovat
tak jsem videl tu Beznadej od kinga a je to fakt hrozny, jak ty jeho knihy mrvej, ale musim uznat, ze to jde fakt tezko imho udelat tak abyt o spravne vyznelo a aby ty postavy neco davali divakovi. husta mlha je v tomhle hodne jedinecna :+
497099
tak jsem videl tu Beznadej od kinga a je to fakt hrozny, jak ty jeho knihy mrvej, ale musim uznat, ze to jde fakt tezko imho udelat tak abyt o spravne vyznelo a aby ty postavy neco davali divakovi. husta mlha je v tomhle hodne jedinecna *:+*
0 0
reagovat
link Tak u nás vyjde i Steelbook "Im Legend", v podstatě to samé co je na BRD akorát ve dvoudiskovce, ale ten obal:+
497086
http://www.filmcity.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemid=15329&TemplatesDir=dvd Tak u nás vyjde i Steelbook "Im Legend", v podstatě to samé co je na BRD akorát ve dvoudiskovce, ale ten obal*:+*
0 0
reagovat
Ja si koupil jak Svet Zitrka tak i Insomnii, kterou povazuji za vyborny film, ktery ale po shlednuti norskeho originalu u mne trochu klesl. Je to Nolan, ale original je lepsi.
497045
Ja si koupil jak Svet Zitrka tak i Insomnii, kterou povazuji za vyborny film, ktery ale po shlednuti norskeho originalu u mne trochu klesl. Je to Nolan, ale original je lepsi.
0 0
reagovat
oprava nebojím
497031
oprava nebojím
0 0
reagovat
xatrix
toho se nebijím albert to jistí:D
497030
xatrix toho se nebijím albert to jistí*:D*
0 0
reagovat

2 aria

Problem je v tom, ze dost stanku si bere vzdy jen jedno DVDcko, takze muzes mit docela smulu...
497027
Problem je v tom, ze dost stanku si bere vzdy jen jedno DVDcko, takze muzes mit docela smulu...
2 aria
0 0
reagovat
xatrix
ty jo to jsem nějak nezaregistrovala, viděla jsem reklamu jen na Svět zítřka doufám že zítra ráno to ještě koupím ale asi jo to neni film o který by mněli zájem davy:)
497025
xatrix ty jo to jsem nějak nezaregistrovala, viděla jsem reklamu jen na Svět zítřka doufám že zítra ráno to ještě koupím ale asi jo to neni film o který by mněli zájem davy*:)*
0 0
reagovat

Loki

Jo tak:), jak jsem napsal, feeling jsem měl podobnej, jako u Do hola a Do naha, totální britskej feeling, známí i neznámí herci, televizní produkuce (ala Hallmark:)). Do téhle kategorie podle mě The Baker naprosto patří.
497013
Jo tak:), jak jsem napsal, feeling jsem měl podobnej, jako u Do hola a Do naha, totální britskej feeling, známí i neznámí herci, televizní produkuce (ala Hallmark*:)*). Do téhle kategorie podle mě The Baker naprosto patří.
Loki
0 0
reagovat
Fluke: Proste nejaky podobny film, film s podobnym feelingom. Tak som to myslel.
497012
Fluke: Proste nejaky podobny film, film s podobnym feelingom. Tak som to myslel.
0 0
reagovat

Loki

Nechápu?:)

To all: Pochybuju, že od toho filmu někdo čeká moc:) jakmile zhlédne úvodní část, tak pochopí, že je to normální televizí film s lepší britskou produkcí a herci, jako třeba Do Naha, Do hola apod.

Nechci Bakera vynášet do nebe, je spousta lepší filmů, ale imho je zbytečné ho shazovat.
497011
Nechápu?*:)* To all: Pochybuju, že od toho filmu někdo čeká moc:) jakmile zhlédne úvodní část, tak pochopí, že je to normální televizí film s lepší britskou produkcí a herci, jako třeba Do Naha, Do hola apod. Nechci Bakera vynášet do nebe, je spousta lepší filmů, ale imho je zbytečné ho shazovat.
Loki
0 0
reagovat
Jinak kdo to dneska nezaregistroval, tak vysla v Aha Insomnie, takze kdo si chce rozsirit sbirku Nolanovejch filmu ma moznost:+
497009
Jinak kdo to dneska nezaregistroval, tak vysla v Aha Insomnie, takze kdo si chce rozsirit sbirku Nolanovejch filmu ma moznost*:+*
0 0
reagovat

Xatrix

Copy that ;)
497008
Copy that *;)*
Xatrix
0 0
reagovat

2 KarelR

Jako uplne bych to nezavrhoval - ten film ma par dobrejch WTF momentu a jelikoz ma tak 90 minut, tak se to celkem da. Jak jsem psal predtim, pribeh je jednoduchej az hamba. Chtel jsem ten film tady krapinek zdrbat, aby od toho lidi necekali prilis, protoze jinak je to muze seredne zklamat..
497007
Jako uplne bych to nezavrhoval - ten film ma par dobrejch WTF momentu a jelikoz ma tak 90 minut, tak se to celkem da. Jak jsem psal predtim, pribeh je jednoduchej az hamba. Chtel jsem ten film tady krapinek zdrbat, aby od toho lidi necekali prilis, protoze jinak je to muze seredne zklamat..
2 KarelR
0 0
reagovat
Já to ještě neviděl :D ale z ukázky jsem odvařenej, Damian Lewis má přísnej přízvuk :+
497005
Já to ještě neviděl *:D* ale z ukázky jsem odvařenej, Damian Lewis má přísnej přízvuk *:+*
0 0
reagovat
Fluke: A k comu by si to prirovnal?
497004
Fluke: A k comu by si to prirovnal?
0 0
reagovat
Damn it. Jestli nehlaskuje tak ten cas obetovat odmitam :))
497003
Damn it. Jestli nehlaskuje tak ten cas obetovat odmitam *:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se