Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48321 - 48340 Napsat příspěvek
Originál je samozřejmě originál, ale dabing je u Forresta parádní a nemám důvod od něj upouštět.:D
500349
Originál je samozřejmě originál, ale dabing je u Forresta parádní a nemám důvod od něj upouštět.*:D*
0 0
reagovat
schválně si zkuste sehnat originál a ten rozdíl poznáte už po první větě.
500347
schválně si zkuste sehnat originál a ten rozdíl poznáte už po první větě.
0 0
reagovat
mno já měla v zato, že forrest gum je anglicky mluvený... český film to asi nebude 8)
500343
mno já měla v zato, že forrest gum je anglicky mluvený... český film to asi nebude *8)*
0 0
reagovat
Hmmm, já si teda asi před pěti lety, kdy jsem prvně Forresta viděl, zafixoval originál z DVD a na dabing už jsem si pak v TV nikdy nezvykl;)
500342
Hmmm, já si teda asi před pěti lety, kdy jsem prvně Forresta viděl, zafixoval originál z DVD a na dabing už jsem si pak v TV nikdy nezvykl*;)*
0 0
reagovat
on je Forrest Gump v originále ?
500340
on je Forrest Gump v originále ?
0 0
reagovat
věc názoru 8)... kdybych ho viděla prvně v originále, líbilo by se mi zřejmě víc než dabovaný... což se nestalo a tak mám v hlavě zafixovaný hlášky s perfektním českým dabingem, který zní prostě skvěle ;)
500339
věc názoru *8)*... kdybych ho viděla prvně v originále, líbilo by se mi zřejmě víc než dabovaný... což se nestalo a tak mám v hlavě zafixovaný hlášky s perfektním českým dabingem, který zní prostě skvěle *;)*
0 0
reagovat
Právě že z originálu byste byli více než nadšeni, to mi věřte.;)
500335
Právě že z originálu byste byli více než nadšeni, to mi věřte.*;)*
0 0
reagovat
Asi takhle. Forrest je u mě #1 film a v originále jsem ho nikdy neviděl ;)
500324
Asi takhle. Forrest je u mě #1 film a v originále jsem ho nikdy neviděl *;)*
0 0
reagovat

Disk

No, já znám Forresta jen s dabingem a musím říct, že mě se líbí moc. Ale nemusíš čekat na televizi, dabing je i na DVD.
500323
No, já znám Forresta jen s dabingem a musím říct, že mě se líbí moc. Ale nemusíš čekat na televizi, dabing je i na DVD.
Disk
0 0
reagovat
Příští sobotu na ČT1 se vysílá Forrest Gump. Už teď se nemůžu dočkat. Jeden z mála dabingů, který se mi v poslední době líbí, přestože Vladimír Dlouhý posunuje Toma Hankse trošku jinam. Jak se vám líbí dabing Forresta Gumpa?
500316
Příští sobotu na ČT1 se vysílá Forrest Gump. Už teď se nemůžu dočkat. Jeden z mála dabingů, který se mi v poslední době líbí, přestože Vladimír Dlouhý posunuje Toma Hankse trošku jinam. Jak se vám líbí dabing Forresta Gumpa?
0 0
reagovat

Barbosa

Zkus recenzi a diskusi, která je u ní.
500278
Zkus recenzi a diskusi, která je u ní.
Barbosa
0 0
reagovat
Zdarec,tak co říkate na nového Indiho?
500277
Zdarec,tak co říkate na nového Indiho?
0 0
reagovat
Spike Lee a Nokia... No, to bude asi maglajz :))
499521
[link="http://www.mobilmania.cz/default.aspx?server=1&article=1119087"]Spike Lee a Nokia[/link]... No, to bude asi maglajz *:))*
0 0
reagovat
link u tohodle jsem se opravdu trhal smíchy:D
499481
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=905b4d10-9cde-4d32-b576-c942d1375ceb&DisplayLang=cs u tohodle jsem se opravdu trhal smíchy*:D*
0 0
reagovat
Byl jsem včera ve Světozoru v té prodejně a co jsem tam neviděl? Spartaka! A dokonce dvoudiskového s hromadou bonusů! To prostě jsem musel mít. A za ty tři stovky se to rozhodně vyplatilo. A když jsem si potom přečetl recenzi na DVD od imfa, tak jsem pochopil, že jsem udělal dobrý obchod a není co řešit. Nemůžu se dočkat, až si to o víkendu pustím. Jen škoda absence české podpory v bonusových materiálech.
499332
Byl jsem včera ve Světozoru v té prodejně a co jsem tam neviděl? Spartaka! A dokonce dvoudiskového s hromadou bonusů! To prostě jsem musel mít. A za ty tři stovky se to rozhodně vyplatilo. A když jsem si potom přečetl recenzi na DVD od imfa, tak jsem pochopil, že jsem udělal dobrý obchod a není co řešit. Nemůžu se dočkat, až si to o víkendu pustím. Jen škoda absence české podpory v bonusových materiálech.
0 0
reagovat
Jj, teaser bude od pátku v kinech před narnií a taky online:))
viz tady.
499296
Jj, teaser bude od pátku v kinech před narnií a taky online*:))* viz [link="http://www.robcohenthemummy.com/2008/05/teaser-trailer.php"]tady.[/link]
0 0
reagovat
měl by bejt před Narnií, jak tak koukám.8)
499306
měl by bejt před Narnií, jak tak koukám.*8)*
0 0
reagovat
Mumie se urcite chce svest na Indym, to se ji vyplati... takze bude pred Postalem. ;)
499304
Mumie se urcite chce svest na Indym, to se ji vyplati... takze bude pred Postalem. ;)
0 0
reagovat

Silence

np :) :+
499280
np *:)* *:+*
Silence
0 0
reagovat
scroochy: Jestli nepostavěj kampaň na tom, že se Ali Larter každejch 20 minut svlíkne a někoho vojede, tak fakt nevím, co s tím filmem chtěj dělat :D
499273
scroochy: Jestli nepostavěj kampaň na tom, že se Ali Larter každejch 20 minut svlíkne a někoho vojede, tak fakt nevím, co s tím filmem chtěj dělat *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se