Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48261 - 48280 Napsat příspěvek

MZ Florbal strikes back

Úplně jste ve mně probudili nostalgii, tak jsem to video vyhrabal v diskuzi. Květen 2007... to byly časy 8) [link]
500730
Úplně jste ve mně probudili nostalgii, tak jsem to video vyhrabal v diskuzi. Květen 2007... to byly časy *8)* [link="http://www.moviezone.cz/stuff/imf/mz_florbal.avi"][link][/link]
MZ Florbal strikes back
0 0
reagovat

KarelR

V obojím jsou pálky a míčky a rukavice s metama, takže jestli znáš pravidla;)

Stačí sehnat plácek trávníku na místě kam míče nebudou padat do oken, řeky, aut, či soukromejch pozemků:) uděláme mety, každý si koupí rukavici a míček
500728
V obojím jsou pálky a míčky a rukavice s metama, takže jestli znáš pravidla*;)* Stačí sehnat plácek trávníku na místě kam míče nebudou padat do oken, řeky, aut, či soukromejch pozemků:) uděláme mety, každý si koupí rukavici a míček
KarelR
0 0
reagovat
no sám nejseš, dokonce i ten sportovní den bych klidně dal. Na florbalový odpoledne mám jen dobrý vzpomínky a jedno nestárnoucí video.:D
500727
no sám nejseš, dokonce i ten sportovní den bych klidně dal. Na florbalový odpoledne mám jen dobrý vzpomínky a jedno nestárnoucí video.*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Baseball jsem teda nikdy nehrál, ale Softball, to je můj sport ;)
500726
Baseball jsem teda nikdy nehrál, ale Softball, to je můj sport *;)*
Fluke
0 0
reagovat
Disk: Sakra bola to snad sprava pre teba? Vidis niekde v tej sprave "disk", ked nie tak beat it nerd, not in the mood today...:(

Fluke: jj tiez som ho chvilu hraval, je to super:+ Skoda ze sa rozpadol team, mozno by som u toho aj vydrzal:D
500725
Disk: Sakra bola to snad sprava pre teba? Vidis niekde v tej sprave "disk", ked nie tak beat it nerd, not in the mood today...*:(* Fluke: jj tiez som ho chvilu hraval, je to super*:+* Skoda ze sa rozpadol team, mozno by som u toho aj vydrzal*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Nejsi
500724
Nejsi
Fluke
0 0
reagovat
btw. nejsem doufám jediný, kdo by chtěl vidět live basket v Madison square garden?:)
500723
btw. nejsem doufám jediný, kdo by chtěl vidět live basket v Madison square garden?:)
0 0
reagovat
tss, bohužel jsem baseball hrál naposled na základce (a že je to dlouho:(), je to supr sport, když už ne z hlediště, tak z hráčskýho pohledu, poněvadž ten pocit, když se člověk strefí do míčku je k nezaplacení:+..jediný co sem nedělal bylo nadhazování, tím sem si nikdy nebyl jistej:D
Kua já bych si zahrál, co udělat sportovní MZ akci s baseballem?:) připravte si pálky, jdeme do ulic..ehm teda na hřiště;)
500722
tss, bohužel jsem baseball hrál naposled na základce (a že je to dlouho*:(*), je to supr sport, když už ne z hlediště, tak z hráčskýho pohledu, poněvadž ten pocit, když se člověk strefí do míčku je k nezaplacení*:+*..jediný co sem nedělal bylo nadhazování, tím sem si nikdy nebyl jistej*:D* Kua já bych si zahrál, co udělat sportovní MZ akci s baseballem?:) připravte si pálky, jdeme do ulic..ehm teda na hřiště*;)*
0 0
reagovat

Loki

Já skutečně nemám rád baseball. Velmi nudný sport. To i ten basket je mnohem zajímavější.
500720
Já skutečně nemám rád baseball. Velmi nudný sport. To i ten basket je mnohem zajímavější.
Loki
0 0
reagovat
KarelR: No konecne:D, hlavne ze tu niekto nema rad baseball....:))

- Sakra proc stojime?
- Lou je pryc?
- Kdo je Lou????!!!:D
500719
KarelR: No konecne*:D*, hlavne ze tu niekto nema rad baseball....*:))* - Sakra proc stojime? - Lou je pryc? - Kdo je Lou????!!!*:D*
0 0
reagovat
To chci vidět!:D
500716
To chci vidět!*:D*
0 0
reagovat
A nejvíc samozřejmě ruluje scéna s dítětem a rukavicí [link] :D
500715
A nejvíc samozřejmě ruluje scéna s dítětem a rukavicí [link="http://youtube.com/watch?v=1FUB8SrlQAE"][link][/link] *:D*
0 0
reagovat
Fluke: No, postnu jednu scénu, aby si ostatní udělali představu: "There's NO crying in BASEBALL!!" [link] :D:D
500714
Fluke: No, postnu jednu scénu, aby si ostatní udělali představu: "There's NO crying in BASEBALL!!" [link="http://youtube.com/watch?v=rKr8QzjixJ4"][link][/link] *:D**:D*
0 0
reagovat
Vítej do klubu:D:D:+
500713
Vítej do klubu*:D**:D**:+*
0 0
reagovat

Velké vítězství

Ta závěrečná desetiminutovka je smrtící (garantuju vám, že třeba Psemu by to stoprocentně zabilo :D ), takže to vidím v nedohledné době na Filmpark. Kdo totiž neviděl Hankse v týhle roli ("Lord, I'd just like to thank You for that waitress in South Bend. You know who she is - she kept calling Your name." :D:+ ), nemůže vůbec pochopit jeho hereckou genialitu. K čertu s Gumpem, Jimmy Dugan ownz! :+
500712
Ta závěrečná desetiminutovka je smrtící (garantuju vám, že třeba Psemu by to stoprocentně zabilo *:D* ), takže to vidím v nedohledné době na Filmpark. Kdo totiž neviděl Hankse v týhle roli ("Lord, I'd just like to thank You for that waitress in South Bend. You know who she is - she kept calling Your name." *:D**:+* ), nemůže vůbec pochopit jeho hereckou genialitu. K čertu s Gumpem, Jimmy Dugan ownz! *:+*
Velké vítězství
0 0
reagovat
si pamatuju, jak jsem se to snažil dokoukat a celou dobu mě držela při životě myšlenka, že si potom půjdu pustit Ramba. :D
500622
si pamatuju, jak jsem se to snažil dokoukat a celou dobu mě držela při životě myšlenka, že si potom půjdu pustit Ramba. *:D*
0 0
reagovat
Natascha: Jo, to mě taky, proto jsem z toho měl takovou radost. Zvlášť když byl pak namaskovaný jako zombie, tak se mi z pohledu na něj až dělalo šoufl. :)
500542
Natascha: Jo, to mě taky, proto jsem z toho měl takovou radost. Zvlášť když byl pak namaskovaný jako zombie, tak se mi z pohledu na něj až dělalo šoufl. :)
0 0
reagovat

rcorp

Jako není to nejhorší, ale mě přišel ten ústřední hrdina tak slizký, že jsem se celou dobu těšila až na pláži slintajíc nad pohledným Tadziem natáhne brka.
500659
Jako není to nejhorší, ale mě přišel ten ústřední hrdina tak slizký, že jsem se celou dobu těšila až na pláži slintajíc nad pohledným Tadziem natáhne brka.
rcorp
0 0
reagovat
Ten film není zas tak špatný, jenom mi přišel neuvěřitelně prázdný, a zvlášť v první hodině se neděje vůbec nic. Tam začal záběr, jak hlavní hrdina někam jde nebo kouká, já si zatím přečetl pár článků na netu, a ten hňup pořád v tom stejném záběru někam šel/koukal. :)
Ale natočené to je hrozně precizně, kamera a hudba jsou vynikající. A ke konci se to přece jenom trochu "rozjede", takže to jsem u toho moc netrpěl. :)
500655
Ten film není zas tak špatný, jenom mi přišel neuvěřitelně prázdný, a zvlášť v první hodině se neděje vůbec nic. Tam začal záběr, jak hlavní hrdina někam jde nebo kouká, já si zatím přečetl pár článků na netu, a ten hňup pořád v tom stejném záběru někam šel/koukal. :) Ale natočené to je hrozně precizně, kamera a hudba jsou vynikající. A ke konci se to přece jenom trochu "rozjede", takže to jsem u toho moc netrpěl. :)
0 0
reagovat
Já měla na Smrt Benátkách referát. Musela jsem číst i knihu. To bylo teprve sebemrskačství:D
500653
Já měla na Smrt Benátkách referát. Musela jsem číst i knihu. To bylo teprve sebemrskačství*:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se