Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48181 - 48200 Napsat příspěvek

Transformers 2

Včera začalo natáčení a už tu máme první fotky.
501313
Včera začalo natáčení a už tu máme první [link="http://themovingpicture.net/transformers-2-set-photos-and-video"]fotky[/link].
Transformers 2
0 0
reagovat
Hmm, kdybych u Hulka nevidel nejake klipy a pouze zahledl Teaser a Trailer, bal bych se toho, ze tam bude pouze jedna akcni scena ve meste, ktera bude stat snad za to... 8)
501295
Hmm, kdybych u Hulka nevidel nejake klipy a pouze zahledl Teaser a Trailer, bal bych se toho, ze tam bude pouze jedna akcni scena ve meste, ktera bude stat snad za to... *8)*
0 0
reagovat
v tom případě v pořádku. Dobrá volba.:+
501284
v tom případě v pořádku. Dobrá volba.*:+*
0 0
reagovat

Psema

od Spidyho to uz snad zhodila a medzi ruinami bude znovu behat stihla ako srnka:)
foto z februara ;)
501285
od Spidyho to uz snad zhodila a medzi ruinami bude znovu behat stihla ako srnka:) [link="http://www.imdb.com/media/rm761368832/nm0397171"]foto z februara[/link] ;)
Psema
0 0
reagovat
Gorecki: tvoje platonická láska ale vypadá poslední dobou pěkně opuchle.8)
501282
Gorecki: tvoje platonická láska ale vypadá poslední dobou pěkně opuchle.*8)*
0 0
reagovat
Terminator 4 pokracuje vo vynikajucom castingu, namiesto mne nesympatickej Charlotte Gainsbourg v roli Kate Connor tam bude moja platonicka laska Bryce Dallas Howard :+8)
(ak sa to tu uz niekde spominalo, sorrac, ale nenasiel som to)
501281
Terminator 4 pokracuje vo vynikajucom castingu, namiesto mne nesympatickej Charlotte Gainsbourg v roli Kate Connor tam bude moja platonicka laska Bryce Dallas Howard *:+**8)* (ak sa to tu uz niekde spominalo, sorrac, ale nenasiel som to)
0 0
reagovat
Já se na Hulka jednu dobu docela těšil, ale nějak mě to přešlo..:-
501280
Já se na Hulka jednu dobu docela těšil, ale nějak mě to přešlo..*:-*
0 0
reagovat
Tenhle je dost slabej, to je fakt.
501279
Tenhle je dost slabej, to je fakt.
0 0
reagovat
a opět je to děsná nuda. To si jako ty záběry z klipů šetřej na kino, či co? Lamy.?)
501278
a opět je to děsná nuda. To si jako ty záběry z klipů šetřej na kino, či co? Lamy.*?)*
0 0
reagovat

Incredible Hulk new trailer

501275
http://www.youtube.com/watch?v=pY1tBmNhUSg
Incredible Hulk new trailer
0 0
reagovat

Ostrov ztracených duší

Tak jsem viděl Ostrov ztracených duší a i když to není USA film, tak je to dost dobrý mistérium.

link

malý spoiler, teda spíš nejlepší hláška filmu. Kdy se německý nacistický pilot (teda jeho duše) vtělí do jednoho chlapce a pilotuje malé letadlo a při letu to komentuje slovy. Keine Bomben. Ich verstehe "Kamikadze"!
:D
501188
Tak jsem viděl Ostrov ztracených duší a i když to není USA film, tak je to dost dobrý mistérium. [link="http://www.csfd.cz/film/242258-ostrov-ztracenych-dusi-fortabte-sj-and-230les-and-248-de/gallery/#"]link[/link] malý spoiler, teda spíš nejlepší hláška filmu. Kdy se německý nacistický pilot (teda jeho duše) vtělí do jednoho chlapce a pilotuje malé letadlo a při letu to komentuje slovy. Keine Bomben. Ich verstehe "Kamikadze"! *:D*
Ostrov ztracených duší
0 0
reagovat
"Image je na nic, poslouchej žízeň":D
501123
"Image je na nic, poslouchej žízeň"*:D*
0 0
reagovat

dick

That´s my word, man 8)
501120
That´s my word, man *8)*
dick
0 0
reagovat
zebricky nejsou dulezite, na cem opravdu zalezi je, jak vysoko mate ten film ve svem srdci! :):D8)
501118
zebricky nejsou dulezite, na cem opravdu zalezi je, jak vysoko mate ten film ve svem srdci! *:)**:D**8)*
0 0
reagovat
Sedem statočných nie je v TOP 250???!!! :-:-:-
501115
Sedem statočných nie je v TOP 250???!!! *:-**:-**:-*
0 0
reagovat

duro

Ja zase na imdb v Top 250 postrádám Sedm statečných..:-
501113
Ja zase na imdb v Top 250 postrádám Sedm statečných..*:-*
duro
0 0
reagovat
duro: mně tam teda Tanec s vlky nechybí. Je to sice dobrej film, ale nemám potřebu pouštět si ho několikrát do roka jako u Shawshanku, Good Bad Ugly nebo u nejlepšího Indyho - Poslední křížový výpravy.:D;)
501111
duro: mně tam teda Tanec s vlky nechybí. Je to sice dobrej film, ale nemám potřebu pouštět si ho několikrát do roka jako u Shawshanku, Good Bad Ugly nebo u nejlepšího Indyho - Poslední křížový výpravy.*:D**;)*
0 0
reagovat
Ja som shawshankový. Forrest je fajn, ale Shawshank je oproti nemu z úplne inej kvalitatívnej dimenzie. Vlastne oproti všetkým filmom.

Okrem Good Bad Ugly a Dobyvateľov stratenej archy. :D Ale je pravda, že niektoré filmy v rebríčku bolestne chýbajú. A nielen na čsfd. Na imdb som minule šokovane zistil, že Tanec s vlkmi NIE JE V TOP 250!!! :o:-
501106
Ja som shawshankový. Forrest je fajn, ale Shawshank je oproti nemu z úplne inej kvalitatívnej dimenzie. Vlastne oproti všetkým filmom. Okrem Good Bad Ugly a Dobyvateľov stratenej archy. *:D* Ale je pravda, že niektoré filmy v rebríčku bolestne chýbajú. A nielen na čsfd. Na imdb som minule šokovane zistil, že Tanec s vlkmi NIE JE V TOP 250!!! *:o**:-*
0 0
reagovat
Já třeba když se podívám na první desítku, tak bych na prvním místě radši viděl jakéhokoli Kmotra nebo Hodný, zlý a ošklivý.
501100
Já třeba když se podívám na první desítku, tak bych na prvním místě radši viděl jakéhokoli Kmotra nebo Hodný, zlý a ošklivý.
0 0
reagovat

Drak

Pivní pěna? :D
501098
Pivní pěna? *:D*
Drak
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se