Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 48101 - 48120 Napsat příspěvek
Nevíte někdo, jestli ta předpremiéra Narnie ve Slováči dnes večer je dabovaná nebo titulkovaná?
502422
Nevíte někdo, jestli ta předpremiéra Narnie ve Slováči dnes večer je dabovaná nebo titulkovaná?
0 0
reagovat
Vagusackej superhrdina - vagusacka hra. Nevidim problem :)
502165
Vagusackej superhrdina - vagusacka hra. Nevidim problem :)
0 0
reagovat
A čím si je kdo jistej, jestli nepoužili video ze hry na mobilní telefon:D
502164
A čím si je kdo jistej, jestli nepoužili video ze hry na mobilní telefon*:D*
0 0
reagovat
JOKE, FAKE nebo REAL? Tohle se teď probírá na všech velkých forech a webech.;) Podle mě to určitě není FAKE, protože je jasně vidět, že ta hra existuje, a že ji někdo vytvořil. Ale ten vzhled a způsob ohlášení odkazuje spíš na nějakou amatérskou partičku, přece jen hry k hitům letní sezony, byt treba špatné se oznamují dlouho dopředu a je z nich plno videí a obrázků. Nadruhou stranu by jakkýkoli tvůrci hry, kdyby byla vytvořena ke komerčním účemům, museli mít licenci. Takže buďto je to opravdu jen freeware a nebo to někdo z marketingu neskutečně po*ral.;)
502161
JOKE, FAKE nebo REAL? Tohle se teď probírá na všech velkých forech a webech.;) Podle mě to určitě není FAKE, protože je jasně vidět, že ta hra existuje, a že ji někdo vytvořil. Ale ten vzhled a způsob ohlášení odkazuje spíš na nějakou amatérskou partičku, přece jen hry k hitům letní sezony, byt treba špatné se oznamují dlouho dopředu a je z nich plno videí a obrázků. Nadruhou stranu by jakkýkoli tvůrci hry, kdyby byla vytvořena ke komerčním účemům, museli mít licenci. Takže buďto je to opravdu jen freeware a nebo to někdo z marketingu neskutečně po*ral.;)
0 0
reagovat
Na začiatku to píše "Play the game based on the movie ONLINE" takže možno pôjde len o nejakú flashovu somarinku.
502141
Na začiatku to píše "Play the game based on the movie ONLINE" takže možno pôjde len o nejakú flashovu somarinku.
0 0
reagovat
I ty špatný hry podle filmu vytvářené z marketingových důvodů používají minimálně DX9c grafiku, tohle je tak DX7 nebo 8, tohle prostě je fake, ani ta nejhnusnější hra za poslední dva roky nevypadala takhle blbě:)
502140
I ty špatný hry podle filmu vytvářené z marketingových důvodů používají minimálně DX9c grafiku, tohle je tak DX7 nebo 8, tohle prostě je fake, ani ta nejhnusnější hra za poslední dva roky nevypadala takhle blbě*:)*
0 0
reagovat
Fake to nebude, ale myslím že to není nic výjimečného. Takhle špatné filmové hry jsou bohužel docela běžný.
502122
Fake to nebude, ale myslím že to není nic výjimečného. Takhle špatné filmové hry jsou bohužel docela běžný.
0 0
reagovat
tohle musí bejt fake:)
502119
tohle musí bejt fake:)
0 0
reagovat

Jeržik

:o Doufam, ze je to jenom J O K E :o
502117
*:o* Doufam, ze je to jenom J O K E *:o*
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržik

Tak to je čirý peklo :o:o
502112
Tak to je čirý peklo *:o**:o*
Jeržik
0 0
reagovat

Jeržík

V hrách se moc nevyznám, ale není to fake??
502096
V hrách se moc nevyznám, ale není to fake??
Jeržík
0 0
reagovat
Koukám, že reklamním kreativcům svorně došly nápady, tak nechávaj za sebe dělat jiný...
502102
Koukám, že reklamním kreativcům svorně došly nápady, tak nechávaj za sebe dělat jiný...
0 0
reagovat
Nic horšího už jsem dlouhou dobu neviděl. Vypadá to jako nějaky freeware, než řádná AAA hra. To snad nemohli myxslet ani vážně. :- link
502099
Nic horšího už jsem dlouhou dobu neviděl. Vypadá to jako nějaky freeware, než řádná AAA hra. To snad nemohli myxslet ani vážně. *:-* http://www.doupe.cz/default.aspx?server=1&article=129824
0 0
reagovat

imf

Krásný:) nemáš to náhodou ve své sbírce?:)
502043
Krásný:) nemáš to náhodou ve své sbírce?:)
imf
0 0
reagovat
Vypadá to skvěle, ta infantilní zábavnost neztratila šmrnc ani po třiadvaceti letech.
502038
Vypadá to skvěle, ta infantilní zábavnost neztratila šmrnc ani po třiadvaceti letech.
0 0
reagovat
imf : Diky, tak nejak jsem tusil, ze jediny, kdo mi bude schopny odpovedet, jsi ty :) Ja ten souboj prave videl v jednom strihovem filmu o HK akci (bohuzel s francouzskym dabingem, original se mi nedari sehnat zadnou cestou) a touzil jsem zjistit, co to je.
502036
imf : Diky, tak nejak jsem tusil, ze jediny, kdo mi bude schopny odpovedet, jsi ty :) Ja ten souboj prave videl v jednom strihovem filmu o HK akci (bohuzel s francouzskym dabingem, original se mi nedari sehnat zadnou cestou) a touzil jsem zjistit, co to je.
0 0
reagovat
502035
http://www.youtube.com/watch?v=jMvnF1PzrlM
0 0
reagovat
Twinkle Twinkle Lucky Stars
502034
Twinkle Twinkle Lucky Stars
0 0
reagovat
Potřebuju poradit - v jakem filmu bojuje Sammo Hung Kam-Bo s chlapikem v modře pruhovaném tričku - chlapík má dvě sai (takové ty vydličky, co měl Rafaelo ze TMNT :D) a Sammo tenisové rakety?
502032
Potřebuju poradit - v jakem filmu bojuje Sammo Hung Kam-Bo s chlapikem v modře pruhovaném tričku - chlapík má dvě sai (takové ty vydličky, co měl Rafaelo ze TMNT :D) a Sammo tenisové rakety?
0 0
reagovat
Mně se líbilo jenom to promo, a pak až tenhle trailer. Requiem for a dream potěšil.:+
501986
Mně se líbilo jenom to promo, a pak až tenhle trailer. Requiem for a dream potěšil.*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se