Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47921 - 47940 Napsat příspěvek
po trinacti librach za vol.
517096
po trinacti librach za vol.
0 0
reagovat
na to myslim cival upozornoval v ramci nejakejch starejch pochval (a pohlavku). ja shodou nahod objednaval dneska rano othle:
Dispatch estimate for these items: 21 Jul 2008 - 25 Jul 2008
"Woody Allen Collection Vol. 1 - Bananas/Everything You Always Wanted To Know About Sex But Were Afraid To Ask/Sleeper/Love And Death/Annie Hall"
"Woody Allen Collection Vol. 2 - Interiors/Manhattan/A Midsummer Night's Sex Comedy/Zelig/Broadway Danny Rose"
517094
na to myslim cival upozornoval v ramci nejakejch starejch pochval (a pohlavku). ja shodou nahod objednaval dneska rano othle: Dispatch estimate for these items: 21 Jul 2008 - 25 Jul 2008 "Woody Allen Collection Vol. 1 - Bananas/Everything You Always Wanted To Know About Sex But Were Afraid To Ask/Sleeper/Love And Death/Annie Hall" "Woody Allen Collection Vol. 2 - Interiors/Manhattan/A Midsummer Night's Sex Comedy/Zelig/Broadway Danny Rose"
0 0
reagovat

DVD Kolekce Woodyho Allena

Annie Hall
Manhattan
Zločiny a poklesky
Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat)

Za šest kilek mi to přijde jako hodně slušná koupě, ač bych místo Všechno... uvítal spíš Lásku a smrt nebo Hanu a její sestry. [link]
517095
Annie Hall Manhattan Zločiny a poklesky Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) Za šest kilek mi to přijde jako hodně slušná koupě, ač bych místo Všechno... uvítal spíš Lásku a smrt nebo Hanu a její sestry. [link="http://www.filmopolis.cz/dvd/kolekce-woody-allena-(4-dvd)"][link][/link]
DVD Kolekce Woodyho Allena
0 0
reagovat
hehe Doogie Howser:D
518069
hehe Doogie Howser*:D*
0 0
reagovat
awesome.:D Nejlepší je průchod dveřma a "Hi".:D
518064
awesome.*:D* Nejlepší je průchod dveřma a "Hi".*:D*
0 0
reagovat
geez:D:+
518063
geez*:D**:+*
0 0
reagovat

Neil Patrick Harris v reklamě... na Old Spice :)

518057
http://youtube.com/watch?v=TusJ8HSLaUs
Neil Patrick Harris v reklamě... na Old Spice :)
0 0
reagovat

KarelR

Dikes. Uz jsem teaser sjel v profilu po drsnem vikendu a jak jsem psal jiz do infa, tak vedle MCH se na Outlandera tesim vice nez decka na Jeziska. To bude supa, uvidis ;))
518050
Dikes. Uz jsem teaser sjel v profilu po drsnem vikendu a jak jsem psal jiz do infa, tak vedle MCH se na Outlandera tesim vice nez decka na Jeziska. To bude supa, uvidis ;))
KarelR
0 0
reagovat
kdoste byly ve varech. davali tam film Chemical wedding ?
518046
kdoste byly ve varech. davali tam film Chemical wedding ?
0 0
reagovat

Psema

So say we ehm both ;)
518024
So say we ehm both *;)*
Psema
0 0
reagovat
jako vizuálně zajímavý, atmosféra tam taky je, ale vůbec nevim o čem to bude, polovinu záběrů jsem viděl někde jinde a tempo je tááááákhle pomalý. Ale možná jsem teď jenom nebitej adrenalinem po agentu Smartovi.:D
518021
jako vizuálně zajímavý, atmosféra tam taky je, ale vůbec nevim o čem to bude, polovinu záběrů jsem viděl někde jinde a tempo je tááááákhle pomalý. Ale možná jsem teď jenom nebitej adrenalinem po agentu Smartovi.*:D*
0 0
reagovat
Normal trailer je velmi zajímavý! ;) Ten Gajdoš mi tam místama připomíná Shiu LaBeoufa...
518018
Normal trailer je velmi zajímavý! *;)* Ten Gajdoš mi tam místama připomíná Shiu LaBeoufa...
0 0
reagovat
1.8. v letním kině Reginy na Karlově.
517852
1.8. v letním kině Reginy na Karlově.
0 0
reagovat
Ironmana už asi v pražskych kinech davat nebudou co ? nevi někdo o nějakym tipu ?
docela bych na něj zašel po třeti :)
517850
Ironmana už asi v pražskych kinech davat nebudou co ? nevi někdo o nějakym tipu ? docela bych na něj zašel po třeti :)
0 0
reagovat
Ten trailer se mi fakt líbí, až od chvíle, kdy tam začne zpívat tu písničku, má to atmosféru. Předtím jsou to jen poskládané dobré, trapné a občas vykrádající záběry. V kontextu české produkce jsou to pěkné čtyři, ale na film mě to osboně příliš nenalákalo...
517841
Ten trailer se mi fakt líbí, až od chvíle, kdy tam začne zpívat tu písničku, má to atmosféru. Předtím jsou to jen poskládané dobré, trapné a občas vykrádající záběry. V kontextu české produkce jsou to pěkné čtyři, ale na film mě to osboně příliš nenalákalo...
0 0
reagovat
Ty kráso:o,to je snad nejlepší tailer na českej film,kterej sem kdy viděl:+.
517839
Ty kráso*:o*,to je snad nejlepší tailer na českej film,kterej sem kdy viděl*:+*.
0 0
reagovat

Normal

Tak je to tady link
517838
Tak je to tady http://www.youtube.com/watch?v=uCsIonLbZwQ
Normal
0 0
reagovat
Sohaj: dvojka je taky totální srágora.

Fluke: tys neviděl trojku? Píšu si do Filmparku.8)
517805
Sohaj: dvojka je taky totální srágora. Fluke: tys neviděl trojku? Píšu si do Filmparku.*8)*
0 0
reagovat

KarelR

Díky ;)
517800
Díky *;)*
KarelR
0 0
reagovat
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii ;)
517799
Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii ;)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se