Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47801 - 47820 Napsat příspěvek
ja myslim, ze uz prvni dil byl celkem slusnej... proto se tesim an 2 kdyz vsude slysim ze to je bomba!! :)
515158
ja myslim, ze uz prvni dil byl celkem slusnej... proto se tesim an 2 kdyz vsude slysim ze to je bomba!! *:)*
0 0
reagovat
Dneska se chystám na Temnýho rytíře tak doufam že mě nezklame... předchozí díl nic moc.. ted konečně přichází na řadu můj oblíbený Joker:)) Muhahahahaaa
515156
Dneska se chystám na Temnýho rytíře tak doufam že mě nezklame... předchozí díl nic moc.. ted konečně přichází na řadu můj oblíbený Joker:)) Muhahahahaaa
0 0
reagovat
Tak to je šok:D
516234
Tak to je šok*:D*
0 0
reagovat

Spazz

To je jasný, někdo šlohnul Yatesovi přeprodukční sestřih s digitální vizualizací:D
516203
To je jasný, někdo šlohnul Yatesovi přeprodukční sestřih s digitální vizualizací*:D*
Spazz
0 0
reagovat
Pěkný8):D
516181
Pěkný*8)**:D*
0 0
reagovat
Verbon: Máš smůlu, kámoš totiž teďka zrovna odjel na pár měsíců za známýma do zahraničí, takže se s ním nemá jak domluvit, navíc to měl od bratránkova známého, jehož přítelkyně na Potterovi dělá :o)
516180
Verbon: Máš smůlu, kámoš totiž teďka zrovna odjel na pár měsíců za známýma do zahraničí, takže se s ním nemá jak domluvit, navíc to měl od bratránkova známého, jehož přítelkyně na Potterovi dělá :o)
0 0
reagovat
Mno pro jistotu jsem ohlédl net jestli se to někde nevyskytuje(víte mohlo to třeba vylítnout dřív přes nějakýho prohnilího idiota). Takže bych chtěl adresu odkud to má a at to když tak hodí na net:D
516177
Mno pro jistotu jsem ohlédl net jestli se to někde nevyskytuje(víte mohlo to třeba vylítnout dřív přes nějakýho prohnilího idiota). Takže bych chtěl adresu odkud to má a at to když tak hodí na net:D
0 0
reagovat
Je to vůbec možné, být v sedmnácti tak naivní? :o)) Pokud teda o svém věku nelže :o)
516168
Je to vůbec možné, být v sedmnácti tak naivní? :o)) Pokud teda o svém věku nelže :o)
0 0
reagovat
OMG :D příspěvek měsíce
516167
OMG *:D* příspěvek měsíce
0 0
reagovat
Warlockas
Jasně a já zrovna sosám Batmana 3 a Spidermana 4, Jinak díval Jsem se v čera na transformers: revng of the fallen , říkám fakt hustý:D:D:D:D:D:D:D:D
516166
Warlockas Jasně a já zrovna sosám Batmana 3 a Spidermana 4, Jinak díval Jsem se v čera na transformers: revng of the fallen , říkám fakt hustý:D:D:D:D:D:D:D:D
0 0
reagovat
MEGALOL..... tak tyhle kecy jsem viděl naposled v dobách Pána prstenů:+
516163
MEGALOL..... tak tyhle kecy jsem viděl naposled v dobách Pána prstenů*:+*
0 0
reagovat

HArry Potter 6

Cus lidi uz jste nekdo videl Harryho Pottra 6. Kamos ho ma sice ne v dobre kvalite, ale je to obravdo on a je to docela delane dost podle knizky, az na par vyjimek. A film ma asi kole 150 minut
8)
516162
Cus lidi uz jste nekdo videl Harryho Pottra 6. Kamos ho ma sice ne v dobre kvalite, ale je to obravdo on a je to docela delane dost podle knizky, az na par vyjimek. A film ma asi kole 150 minut *8)*
HArry Potter 6
0 0
reagovat

HAL

Jen mi trochu připomněl:D:D
516150
Jen mi trochu připomněl*:D**:D*
HAL
0 0
reagovat

Barbosa

Yetti byl chodící (a prudící) reklama, Stev-O je jen nadšenec :)
516149
Yetti byl chodící (a prudící) reklama, Stev-O je jen nadšenec :)
Barbosa
0 0
reagovat
Nejak si nemužu pomoct,ale Stev-O mi připomíná Yettiho:D:D.........
516146
Nejak si nemužu pomoct,ale Stev-O mi připomíná Yettiho*:D**:D*.........
0 0
reagovat

Stev-O

Abys rozuměl, mě zaujal ty tři posty k jednomu filmu do třech různjech diskuzí během několika minut ;)
516145
Abys rozuměl, mě zaujal ty tři posty k jednomu filmu do třech různjech diskuzí během několika minut *;)*
Stev-O
0 0
reagovat
Luc44
Film se mi líbil tak se o něj zajímám, narazil jsem na dvě odlišné informace tak jsem chtěl zjistit jak se věci mají...
516142
Luc44 Film se mi líbil tak se o něj zajímám, narazil jsem na dvě odlišné informace tak jsem chtěl zjistit jak se věci mají...
0 0
reagovat

Stev-O

Je to tak, jen ho produkoval... ale jinak je Sirotčinec ideově s Faunovým Labyrintem skoro identický (i když zdaleka není tak dobrý).
516130
Je to tak, jen ho produkoval... ale jinak je Sirotčinec ideově s Faunovým Labyrintem skoro identický (i když zdaleka není tak dobrý).
Stev-O
0 0
reagovat

Stev-O

Ty seš nějak fixovanej na ten film...
516129
Ty seš nějak fixovanej na ten film...
Stev-O
0 0
reagovat
presne tak nejak
516128
presne tak nejak
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se