Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47681 - 47700 Napsat příspěvek
Já myslim, že ne ;-), hodnotil jsem samozřejmě jen vizuál, scénář bude někde na úrovni Trošky...:D
514138
Já myslim, že ne ;-), hodnotil jsem samozřejmě jen vizuál, scénář bude někde na úrovni Trošky...*:D*
0 0
reagovat
Myslíte, že když zíjtra půjdu na wall-e, tak ten trailer na Far Cry před tím poběží? :D
514137
Myslíte, že když zíjtra půjdu na wall-e, tak ten trailer na Far Cry před tím poběží? *:D*
0 0
reagovat
Ted teda urazis Kobru 11. :)
514134
Ted teda urazis Kobru 11. :)
0 0
reagovat

ratafak

Taková výbušnější epizoda Alarm für Cobra 11...
514133
Taková výbušnější epizoda Alarm für Cobra 11...
ratafak
0 0
reagovat

okkac

Heh, srovnávat něco, co vypadá na hybrid televizního dokumentu a českých zvířátkových večerníčků s Annaudovým Medvědem? ?)

ratafak
Hmm, se solidním trailerovým střihem a v milosrdně nesrozumitelné němčině to vlastně není až tak hrozné :)
514129
Heh, srovnávat něco, co vypadá na hybrid televizního dokumentu a českých zvířátkových večerníčků s Annaudovým Medvědem? *?)* [b]ratafak[/b] Hmm, se solidním trailerovým střihem a v milosrdně nesrozumitelné němčině to vlastně není až tak hrozné :)
okkac
0 0
reagovat

FarCry trailer2

co hovorite na novy trailer na FarCry? uz je z toho celkom kukatelny film :)
link
514126
co hovorite na novy trailer na FarCry? uz je z toho celkom kukatelny film :) http://viviano.de/ak/Kinotrailer/far-cry-movie-32477.shtml
FarCry trailer2
0 0
reagovat
Můj velmi očekávaný film. Vypadáto, že Annaudův Medvěd má nástupce :) Navíc Válka Termitů od stejného režiséra byla výborná.
514114
Můj velmi očekávaný [link="http://www.youtube.com/watch?v=A3w-lfP62oA"]film[/link]. Vypadáto, že Annaudův Medvěd má nástupce *:)* Navíc Válka Termitů od stejného režiséra byla výborná.
0 0
reagovat
2-3x, ale nesmi to byt v jedne scene. :) a ano, slozeniny jsou posuzovany jinak, vetsinou mnohem tvrdeji. :)
514107
2-3x, ale nesmi to byt v jedne scene. :) a ano, slozeniny jsou posuzovany jinak, vetsinou mnohem tvrdeji. :)
0 0
reagovat

puffy2

Pusť si radši unrated DH4 a neřeš tyhle blbosti;)
514106
Pusť si radši unrated DH4 a neřeš tyhle blbosti*;)*
puffy2
0 0
reagovat

Psema

Ja vim, ze jsem mozna divnej, ale M:I-2 fakt zeru ;)
514098
Ja vim, ze jsem mozna divnej, ale M:I-2 fakt zeru *;)*
Psema
0 0
reagovat
puffy2: Možná proto, že použít "fuck" a "motherfucker" je trošku něco jiného... ;)
514096
puffy2: Možná proto, že použít "fuck" a "motherfucker" je trošku něco jiného... *;)*
0 0
reagovat
Tak potom nechapem preco v Die Hard 4 nepouzili motherfucker.na plne gule.
514093
Tak potom nechapem preco v Die Hard 4 nepouzili motherfucker.na plne gule.
0 0
reagovat
myslim, že dvakrát.
514092
myslim, že dvakrát.
0 0
reagovat
Kolkokrat sa v PG-13 filme moze povedat Fuck?
Teraz som pozeral filmy Island a Sum of all Fears a v obidvoch jasne raz toto slovo zaznie. Naproti tomu v Die Hard 4, motherfucker zazniet nemohlo a fucker prehlusili vystrelom.
514091
Kolkokrat sa v PG-13 filme moze povedat Fuck? Teraz som pozeral filmy Island a Sum of all Fears a v obidvoch jasne raz toto slovo zaznie. Naproti tomu v Die Hard 4, motherfucker zazniet nemohlo a fucker prehlusili vystrelom.
0 0
reagovat
termík: jj, je to nuda.:D
514049
termík: jj, je to nuda.*:D*
0 0
reagovat
Ty jo, dnes mi prisly nejaka blucka a hned jsem si musel pustit M:I-2, to je fakt narez ;)
514824
Ty jo, dnes mi prisly nejaka blucka a hned jsem si musel pustit M:I-2, to je fakt narez *;)*
0 0
reagovat
Podle mě vypadá Jake hodně cool. :+
514774
Podle mě vypadá Jake hodně cool. *:+*
0 0
reagovat
imho to není celej kostým, vždyť ani nemá žádný kryty na rukách.
514764
imho to není celej kostým, vždyť ani nemá žádný kryty na rukách.
0 0
reagovat
Tím výrazem mi někoho strašně připomíná ale nemůžu si vzpomenout...
514761
Tím výrazem mi někoho strašně připomíná ale nemůžu si vzpomenout...
0 0
reagovat
Gyllenhaal tam vypadá neskutečně cool! Jasně, Prince of Persia měl bejt 65 střízlík, ale tohle vypadá imho o dost líp. Sice nevím, jak chce běhat po stěnách ale až bude někoho mlátit, tak uvidíte.;)
514760
Gyllenhaal tam vypadá neskutečně cool! Jasně, Prince of Persia měl bejt 65 střízlík, ale tohle vypadá imho o dost líp. Sice nevím, jak chce běhat po stěnách ale až bude někoho mlátit, tak uvidíte.;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se