Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47441 - 47460 Napsat příspěvek
a jdi už do pr...
511847
a jdi už do pr...
0 0
reagovat

sfsf

link a napiste svuj nazor :D8):):D
511846
http://blogy.moviezone.cz/dismal/dismal-migmet-zacatek-vymreni/2008/08/31/ja/ a napiste svuj nazor :D*8)**:)**:D*
sfsf
0 0
reagovat
Dojmy? Jízda! Absolutně ztřeštěná K., kterou jsem po prvních dvou scénách (golf, auto) nenáviděl, abych si ji postupně zamiloval až k vrcholu na policejní stanici. Chudák C. (koukám na GG proto ty písmena :D), pod tím uragánem se trošku ztrácel, ovšem v županu mu to zatraceně seklo :D :+. Spokojenost, rozhodně jsem nelitoval vypuštění TDK ;)
Dabing těžko posoudit, kouknul jsem na pár ukázek a trailer na youtube a minimálně se mi zdál dabing daleko víc uječenej... překlad asi celkem v poho
Moji nejoblíbenější černobílou crazy komedii Eva tropí hlouposti to sice nepřekonalo, ale dost se to tomu přiblížilo. Přeci jen Evu jsem viděl mockrát, BUB poprvé a asi si to seženu v originále!
511717
Dojmy? Jízda! Absolutně ztřeštěná K., kterou jsem po prvních dvou scénách (golf, auto) nenáviděl, abych si ji postupně zamiloval až k vrcholu na policejní stanici. Chudák C. (koukám na GG proto ty písmena *:D*), pod tím uragánem se trošku ztrácel, ovšem v županu mu to zatraceně seklo *:D* *:+*. Spokojenost, rozhodně jsem nelitoval vypuštění TDK *;)* Dabing těžko posoudit, kouknul jsem na pár ukázek a trailer na youtube a minimálně se mi zdál dabing daleko víc uječenej... překlad asi celkem v poho Moji nejoblíbenější černobílou crazy komedii Eva tropí hlouposti to sice nepřekonalo, ale dost se to tomu přiblížilo. Přeci jen Evu jsem viděl mockrát, BUB poprvé a asi si to seženu v originále!
0 0
reagovat

Luc44

A dojmy? Ten dabing to nemohl zabít celý :)
511705
A dojmy? Ten dabing to nemohl zabít celý :)
Luc44
0 0
reagovat
Já taky, nakonec jsem jí totiž dal přednost před třetí návštěvou kina kvůli TDK ?)
511702
Já taky, nakonec jsem jí totiž dal přednost před třetí návštěvou kina kvůli TDK *?)*
0 0
reagovat
Tak jsem chytil v telce Leopardí ženu.......sice s dabingem, ale i tak musím říct že jsem se skvěle bavil.:+:+:+:+
511695
Tak jsem chytil v telce Leopardí ženu.......sice s dabingem, ale i tak musím říct že jsem se skvěle bavil.*:+**:+**:+**:+*
0 0
reagovat
Nic moc teda:/
511691
Nic moc teda:/
0 0
reagovat
Rechel Weisz je ako Snehulienka soo cuuute. Ale Whoopi Goldberg ako džin? WTF?
511688
Rechel Weisz je ako Snehulienka soo cuuute. Ale Whoopi Goldberg ako džin? WTF?
0 0
reagovat
Nejlepší je Julie Andrews.:+
511687
Nejlepší je Julie Andrews.*:+*
0 0
reagovat
Zajímavý nápad, ale některé ty eeh...obrázky mi připadají dost hrozné. Každopádně Scarlett to nechutně sluší. :)
511683
Zajímavý nápad, ale některé ty eeh...obrázky mi připadají dost hrozné. Každopádně Scarlett to nechutně sluší. :)
0 0
reagovat
solidní paráda... hlavně ta Rachel.... achich:+
511682
solidní paráda... hlavně ta Rachel.... achich*:+*
0 0
reagovat

Hollywood meets Walt Disney

Světoznámá americká fotografka Annie Leibovitz (dokument o ní právě běží v kinech) nafotila pro Disneyho pohádkovou reklamní kampaň obsazenou hollywoodskými hvězdami a sportovními ikonami. Pokud chcete vidět Scarlett Johansson jako Popelku, Rachel Weizs jako Sněhurku nebo Michaela Phelpse jako mořskou pannu, kuk sem:) link
511681
Světoznámá americká fotografka Annie Leibovitz (dokument o ní právě běží v kinech) nafotila pro Disneyho pohádkovou reklamní kampaň obsazenou hollywoodskými hvězdami a sportovními ikonami. Pokud chcete vidět Scarlett Johansson jako Popelku, Rachel Weizs jako Sněhurku nebo Michaela Phelpse jako mořskou pannu, kuk sem:) http://www.notcot.com/archives/2007/01/leibovitz_takes.php
Hollywood meets Walt Disney
0 0
reagovat
:D:+
511666
*:D**:+*
0 0
reagovat
Vy jste viděli včera Klause?

(just joking:D)
511658
Vy jste viděli včera Klause? (just joking*:D*)
0 0
reagovat
Tak jsme včera s přítelkou uviděli Našeho vůdce a až se mi nechce věřit a) že by se to vůbec stalo, b) že kdyby se to stalo, že by se to událo takto c) že by se to událo takto a ještě k tomu takto rychle.....:)
No hned jsme zabrouzdali na ten odkaz na wikipedii a na tu zpověď Mr. Jonese.....a museli jsme se shodnout na jedné věci. Na jedné straně bych filmu nedal ani zlámanou grešli za provedení (předem tak nějak jasno, o čem to bude a jak to skončí), ale na druhou stranu jsme se o tom bavili ještě tak hodinu a mladým by ten film mohl i trochu prospět, protože nikdy není málo připomenout jak tenká je hranice mezi včera, dnes a zítra. Takže - doporučuji!
511655
Tak jsme včera s přítelkou uviděli Našeho vůdce a až se mi nechce věřit a) že by se to vůbec stalo, b) že kdyby se to stalo, že by se to událo takto c) že by se to událo takto a ještě k tomu takto rychle.....:) No hned jsme zabrouzdali na ten odkaz na wikipedii a na tu zpověď Mr. Jonese.....a museli jsme se shodnout na jedné věci. Na jedné straně bych filmu nedal ani zlámanou grešli za provedení (předem tak nějak jasno, o čem to bude a jak to skončí), ale na druhou stranu jsme se o tom bavili ještě tak hodinu a mladým by ten film mohl i trochu prospět, protože nikdy není málo připomenout jak tenká je hranice mezi včera, dnes a zítra. Takže - doporučuji!
0 0
reagovat
KARLOS: no dneska si za peníze na svačinu (za předpokladu, že si koupíš bagetu za pade a dvě coly) klidně jednu placku koupíš. Takže ani nepotřebuješ mít kapsu narvanou k prasknutí.:D
511614
KARLOS: no dneska si za peníze na svačinu (za předpokladu, že si koupíš bagetu za pade a dvě coly) klidně jednu placku koupíš. Takže ani nepotřebuješ mít kapsu narvanou k prasknutí.*:D*
0 0
reagovat
rcorp: Říkam, s kapsou plnou peněz ;):D... Si myslíš, že tahám víc, než je potřeba na mhd, svačinu a nějaké to pití ;)???
511612
rcorp: Říkam, s kapsou plnou peněz ;):D... Si myslíš, že tahám víc, než je potřeba na mhd, svačinu a nějaké to pití ;)???
0 0
reagovat
Kapsou plnou peněz? On stačí jeden takový hloupý malý kus plastu. :)
511610
Kapsou plnou peněz? On stačí jeden takový hloupý malý kus plastu. :)
0 0
reagovat
Problém návštěva Bontonlandu s kapsou plnou peněz znám taky až moc dobře :D....
511609
Problém návštěva Bontonlandu s kapsou plnou peněz znám taky až moc dobře :D....
0 0
reagovat

Xatrix

:D
511590
*:D*
Xatrix
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se