Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47421 - 47440 Napsat příspěvek
Spazz
Zkus "Mise Kašmír". Je tam drama, tanec, akce, super borec Hrithik Roshan a dokonce to má i politickej přesah ;) . Vyšlo i u nás na DVD.
511343
Spazz Zkus "Mise Kašmír". Je tam drama, tanec, akce, super borec Hrithik Roshan a dokonce to má i politickej přesah *;)* . Vyšlo i u nás na DVD.
0 0
reagovat
Z Reflexu se stává filmový časopis? Že bych mě l konečně důvod si ho zas koupit?
511331
Z Reflexu se stává filmový časopis? Že bych mě l konečně důvod si ho zas koupit?
0 0
reagovat
Občas mě na Reflexu štve, že překope danou strutkuru časáku a vecpe tam celostránkové reklamy, chvíli mi trvalo, než mě to přestalo rušit, ale reklama naštěstí není obsah. Ale pak vydal Reflex nadprůměrně moc článků, které zabraly šest až osm stran, oplývaly množstvím opravdu banálních fotografií a minimem textu, který byl stejně hlavně o tom, že někdo někam došel, tam chvíli pobyl a bavil se tam s Frantou. Přestaly mě zajímat rubriky finance a auta a vaření a celé IT s dnes už hloupou a jednu dobu až příliš přeexponovanou Hanou a Hanou a zjistil jsem, že více než polovina časopisu zůstává nepřečtena. Úvodní témata, causy, Pečinka, sem tam zajímavý rozhovor, sem tam i dobrý článek, ale jinak nic. No tak jsem předplatil Respekt a stane se, že nenechám písmenko nepřečtené, to se mi u Reflexu stalo málokdy i v době největšího kamarádství. A když jsem slušně napsal panu Bílkovi, když ještě šéfoval, že jako dlouholetý čtenář mám výhrady, stejně mě poslal slušně někam, absolutně bez sebereflexe. Tak jsem i nabyl dojmu, že MY REFLEX jsme prostě bez chybičky a i kdybycho psali úplné blbosti, JSME přece REFLEX. A tento rozpor mi pak potvrdilo nejméně dalších deset čtenářů všeho věku, se kterýma jsem nato téma zavedl řeč. Že už jen listují, ale jinak na něj pomalu kašlou...
511328
Občas mě na Reflexu štve, že překope danou strutkuru časáku a vecpe tam celostránkové reklamy, chvíli mi trvalo, než mě to přestalo rušit, ale reklama naštěstí není obsah. Ale pak vydal Reflex nadprůměrně moc článků, které zabraly šest až osm stran, oplývaly množstvím opravdu banálních fotografií a minimem textu, který byl stejně hlavně o tom, že někdo někam došel, tam chvíli pobyl a bavil se tam s Frantou. Přestaly mě zajímat rubriky finance a auta a vaření a celé IT s dnes už hloupou a jednu dobu až příliš přeexponovanou Hanou a Hanou a zjistil jsem, že více než polovina časopisu zůstává nepřečtena. Úvodní témata, causy, Pečinka, sem tam zajímavý rozhovor, sem tam i dobrý článek, ale jinak nic. No tak jsem předplatil Respekt a stane se, že nenechám písmenko nepřečtené, to se mi u Reflexu stalo málokdy i v době největšího kamarádství. A když jsem slušně napsal panu Bílkovi, když ještě šéfoval, že jako dlouholetý čtenář mám výhrady, stejně mě poslal slušně někam, absolutně bez sebereflexe. Tak jsem i nabyl dojmu, že MY REFLEX jsme prostě bez chybičky a i kdybycho psali úplné blbosti, JSME přece REFLEX. A tento rozpor mi pak potvrdilo nejméně dalších deset čtenářů všeho věku, se kterýma jsem nato téma zavedl řeč. Že už jen listují, ale jinak na něj pomalu kašlou...
0 0
reagovat
Luc44: jj, jeho sebestylizace "my dobří hoši z Reflexu, kam skvěle zapadám" a rétorika ve stylu okresního prodejce je směšná, ale paní Křivánková mu zdatně sekunduje, dokonce si toho všímají lidé, kteří filmový svět berou jako španělskou vesnici :) Mackiádu si pěstujeme jako partnerské guilty pleasure, až na to, že v nás to gastronomické okénko místy vyvolává dávivý Reflex. :)
Ale stejně na něj nedám dopustit. Ačkoli třeba zahraniční politiku nebo ekonomiku mapuje lépe Týden a Respekt přebírá výborné články z The Economist, znám ho víc než deset let a žijeme spolu spokojeně. :)
511323
Luc44: jj, jeho sebestylizace "my dobří hoši z Reflexu, kam skvěle zapadám" a rétorika ve stylu okresního prodejce je směšná, ale paní Křivánková mu zdatně sekunduje, dokonce si toho všímají lidé, kteří filmový svět berou jako španělskou vesnici :) Mackiádu si pěstujeme jako partnerské guilty pleasure, až na to, že v nás to gastronomické okénko místy vyvolává dávivý Reflex. :) Ale stejně na něj nedám dopustit. Ačkoli třeba zahraniční politiku nebo ekonomiku mapuje lépe Týden a Respekt přebírá výborné články z The Economist, znám ho víc než deset let a žijeme spolu spokojeně. :)
0 0
reagovat
Spazz: Docela koule ma Dhoom 2, libil se mi Mai hoon na... V techto filmem najdes nekolik stylu dohromady, peknou vizualni stylizaci a hafo zpomalenych zaberu. Samozrejme je to bollywoodsky priblble az silene. Zvlaste sceny, kdy treba agent v prevleceni za studenta zpomalene uhyba za rotace kamery ala Matrix flusum prdackeho profesora apod. :)
511318
Spazz: Docela koule ma Dhoom 2, libil se mi Mai hoon na... V techto filmem najdes nekolik stylu dohromady, peknou vizualni stylizaci a hafo zpomalenych zaberu. Samozrejme je to bollywoodsky priblble az silene. Zvlaste sceny, kdy treba agent v prevleceni za studenta zpomalene uhyba za rotace kamery ala Matrix flusum prdackeho profesora apod. :)
0 0
reagovat

ad reflex

Dnešní úvodník a "konečník" :D opět nebe a dudy. Jen by mě zajímalo, jakou kličkou se dostal na ten desetitíscovej nárůst...
511309
Dnešní úvodník a "konečník" *:D* opět nebe a dudy. Jen by mě zajímalo, jakou kličkou se dostal na ten desetitíscovej nárůst...
ad reflex
0 0
reagovat
Moje velká indická svatba??)
511304
Moje velká indická svatba?*?)*
0 0
reagovat
Doteď jsem se tomu radši vyhýbal, ale dneska jsem dostal chuť na nějaký pořádný bollywoodský nářez... máte někdo nějaké osvědčené kousky? :o)
511300
Doteď jsem se tomu radši vyhýbal, ale dneska jsem dostal chuť na nějaký pořádný bollywoodský nářez... máte někdo nějaké osvědčené kousky? :o)
0 0
reagovat
Pro ty, kteří zapomněli (nebo nevěděli), dnes vyšel na stáncích Dotek Medusy.
:+
511293
Pro ty, kteří zapomněli (nebo nevěděli), dnes vyšel na stáncích Dotek Medusy. *:+*
0 0
reagovat
Ad Reflex: A jeje, prosvihl jsem debatu o mem nejoblibenejsim casopisu... S nejcastejsimi vytkami ohledne Reflexu souhlasim. Dolezala je posledni dobou az moc, pod Krivankovou klesla ctivost filmove rubriky aspon o tridu dolu (ale Civala ctu pomerne s chuti, prestoze ne vzdy jsem s jeho nazory kompatibilni) a gurmanska rubrika pod namistrovanym snobem Mackem je v riti uplne a uz ji rovnou preskakuji (a to jsem drive cetl clanky od Michopoulu jako prvni). Nastesti je tu porad Na vandru, Cermakuv sloupek a Hoschlova poradna + v kazdem cisle jsou minimalne 3 vetsi clanky, co me zaujmou (posledne mi udelalo radost nekolik clanku o Cine), takze nakonec prectu skoro cely casopis. :) Uz nekolik let jsem nevynechal snad jedine cislo...
512034
Ad Reflex: A jeje, prosvihl jsem debatu o mem nejoblibenejsim casopisu... S nejcastejsimi vytkami ohledne Reflexu souhlasim. Dolezala je posledni dobou az moc, pod Krivankovou klesla ctivost filmove rubriky aspon o tridu dolu (ale Civala ctu pomerne s chuti, prestoze ne vzdy jsem s jeho nazory kompatibilni) a gurmanska rubrika pod namistrovanym snobem Mackem je v riti uplne a uz ji rovnou preskakuji (a to jsem drive cetl clanky od Michopoulu jako prvni). Nastesti je tu porad Na vandru, Cermakuv sloupek a Hoschlova poradna + v kazdem cisle jsou minimalne 3 vetsi clanky, co me zaujmou (posledne mi udelalo radost nekolik clanku o Cine), takze nakonec prectu skoro cely casopis. :) Uz nekolik let jsem nevynechal snad jedine cislo...
0 0
reagovat
Hej, tak to je moc. Castingy na Star Wars by SNL. Kevin Spacey jako Jack Lemmon jako Žvejkal... [link]

That's enough for today :)
512031
Hej, tak to je moc. Castingy na Star Wars by SNL. Kevin Spacey jako Jack Lemmon jako Žvejkal... [link="http://www.jibjab.com/view/204568"][link][/link] That's enough for today :)
0 0
reagovat

Samuel L. Jackson screen test na Titanci

"The motherf*cking boat is drowning!" :D [link]
512030
"The motherf*cking boat is drowning!" *:D* [link="http://www.joblo.com/video/joblo/player.php?video=samjacksontitanic"][link][/link]
Samuel L. Jackson screen test na Titanci
0 0
reagovat

rcorp

No, na film snad nebudeme čekat tak dlouho jako na hru :D
511998
No, na film snad nebudeme čekat tak dlouho jako na hru *:D*
rcorp
0 0
reagovat

rcorp

Jonesovský zázraky se konaj jenom jednou za deset let ;)
511980
Jonesovský zázraky se konaj jenom jednou za deset let *;)*
rcorp
0 0
reagovat
Taková zásadní novinka a nikde se o ní nepíše :)) :
Duke Nukem Coming To The Big Screen
511979
Taková zásadní novinka a nikde se o ní nepíše *:))* : [link="http://www.escapistmagazine.com/news/view/86170-Duke-Nukem-Coming-To-The-Big-Screen"]Duke Nukem Coming To The Big Screen[/link]
0 0
reagovat

dismal

hlavně se aspoň nauč gramatiku.To tvoje "výme" mě tam neskutečně profackovalo.
511950
hlavně se aspoň nauč gramatiku.To tvoje "výme" mě tam neskutečně profackovalo.
dismal
0 0
reagovat

dismal

víc čti a přitom dál piš. řekl bych, že jsi někde na začátku a možná ještě na rozcvičce...
511881
víc čti a přitom dál piš. řekl bych, že jsi někde na začátku a možná ještě na rozcvičce...
dismal
0 0
reagovat

dismal

Nezajímavé brakové fantasy které jsem viděl či četl už milionkrát v nejrůznějších podobách - kidně pokračuj, zkušenosti z psaní se ti neztratí a třeba se časem propracuješ i k něčemu kloudnému. Ale tohle je věc kterou bys měl dávat přečíst kamarádům ze školy, tady v diskuzi s tím nespamuj protože to tu lautr nikoho nezajímá ;)
511868
Nezajímavé brakové fantasy které jsem viděl či četl už milionkrát v nejrůznějších podobách - kidně pokračuj, zkušenosti z psaní se ti neztratí a třeba se časem propracuješ i k něčemu kloudnému. Ale tohle je věc kterou bys měl dávat přečíst kamarádům ze školy, tady v diskuzi s tím nespamuj protože to tu lautr nikoho nezajímá *;)*
dismal
0 0
reagovat
rekl aby napsal svuj nazor:D
511851
rekl aby napsal svuj nazor*:D*
0 0
reagovat
jen ho nech :D
511848
jen ho nech *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se