Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47401 - 47420 Napsat příspěvek
Já mám sice ve Firefoxu zabudovanou kontrolu pravopisu, ale někdy ty spisovné výrazy zní tak hrozně, že zatnu zuby a to ošklivé červené podvlnkování ignoruji. :)
511375
Já mám sice ve Firefoxu zabudovanou kontrolu pravopisu, ale někdy ty spisovné výrazy zní tak hrozně, že zatnu zuby a to ošklivé červené podvlnkování ignoruji. :)
0 0
reagovat

Psema

:D :D :D :+
511374
*:D* *:D* *:D* *:+*
Psema
0 0
reagovat
Tip pro Karlose: Když tě to tedy tak svádí, nechceš zkusit psát rovnou "bysem"? To alespoň nevypadá, že se pokoušíš psát spisovně...;)
511373
Tip pro Karlose: Když tě to tedy tak svádí, nechceš zkusit psát rovnou "bysem"? To alespoň nevypadá, že se pokoušíš psát spisovně...*;)*
0 0
reagovat
třeba se jednou dočkáme i výrazu "ravenhornovský" pro absolutní mimóznosti.:D
511372
třeba se jednou dočkáme i výrazu "ravenhornovský" pro absolutní mimóznosti.*:D*
0 0
reagovat
SeldomSeen: jj, nedávno mě zkoušel člověk, který osmdesátku už přetočil a měl výdrž jak lišejník, pionýr mezi rostlinami. Homo academicus je tvor nezdolný, nenáročný na údržbu i potravu. :)
KarelR: imho leda ve Slovníku neologismů, navíc rozdíl mezi novotvarem a patvarem je snad jasný:)
511371
SeldomSeen: jj, nedávno mě zkoušel člověk, který osmdesátku už přetočil a měl výdrž jak lišejník, pionýr mezi rostlinami. Homo academicus je tvor nezdolný, nenáročný na údržbu i potravu. :) KarelR: imho leda ve Slovníku neologismů, navíc rozdíl mezi novotvarem a patvarem je snad jasný:)
0 0
reagovat
Navíc by se tady nespustila lavina jazykovědného rozboru českého byste ;)
511369
Navíc by se tady nespustila lavina jazykovědného rozboru českého byste ;)
0 0
reagovat
A už je v novejch pravidlech slovo lamoidní? Bez tohoj už se dneska nedá obejít :)
511368
A už je v novejch pravidlech slovo lamoidní? Bez tohoj už se dneska nedá obejít :)
0 0
reagovat
SPAZZ: proto nechci dát najevo přímou nelibost ;) a jen jsem "upozornil"...
O tom, že požívám nespisovný "by jsem" vím, ono to tam ale tak hrozně rychle naskočí a už to nejde zpátky :D:D:D A navíc, ono to zní tak hezky česky (i když blbě)....
511367
SPAZZ: proto nechci dát najevo přímou nelibost ;) a jen jsem "upozornil"... O tom, že požívám nespisovný "by jsem" vím, ono to tam ale tak hrozně rychle naskočí a už to nejde zpátky :D:D:D A navíc, ono to zní tak hezky česky (i když blbě)....
0 0
reagovat
Naštěstí akademici mají tuhý kořínek - což vidím i u nás na ústavu, kde ho někteří zjevně zapustili před řadou let a nic s nimi už nehne, byť jsou mnohdy mechem již notně obrostlí...8)
511366
Naštěstí akademici mají tuhý kořínek - což vidím i u nás na ústavu, kde ho někteří zjevně zapustili před řadou let a nic s nimi už nehne, byť jsou mnohdy mechem již notně obrostlí...*8)*
0 0
reagovat
Kdepak, Fluke je vrchní mystifikátor tajného sdružení ČJMZN (Čeština, jak mi zobák narost), který si klade za cíl přirozeným způsobem vyhladit osazenstvo Ústavu pro jazyk český. :D
511364
Kdepak, Fluke je vrchní mystifikátor tajného sdružení ČJMZN (Čeština, jak mi zobák narost), který si klade za cíl přirozeným způsobem vyhladit osazenstvo Ústavu pro jazyk český. *:D*
0 0
reagovat

Luc44

Aha:D ono se to tak podobá;)
511361
Aha*:D* ono se to tak podobá*;)*
Luc44
0 0
reagovat
Ctihodní pánové z ÚJČ AV ČR právě pocítili silné narušení Síly. :))
511358
Ctihodní pánové z ÚJČ AV ČR právě pocítili silné narušení Síly. *:))*
0 0
reagovat

Fluke

Hmm, to je nějaká horká novinka, asi. Jestli nemyslíš "byste"...
511357
Hmm, to je nějaká horká novinka, asi. Jestli nemyslíš "byste"...
Fluke
0 0
reagovat
Fluke: a kde? Mam relativne nove vydani pravidel a "bysme" tam tedy vazne neni:)
511356
Fluke: a kde? Mam relativne nove vydani pravidel a "bysme" tam tedy vazne neni:)
0 0
reagovat

Spazz

Ono už je v pravidlech "bysme" (bychom), tak možná lze už i "bysem" :), ale jakákoliv podoba, která tam obsahuje "j" je stále mimo hru.
511355
Ono už je v pravidlech "bysme" (bychom), tak možná lze už i "bysem" :), ale jakákoliv podoba, která tam obsahuje "j" je stále mimo hru.
Spazz
0 0
reagovat
sohaj, tombac, tera: díky moc :o) Uvidíme, co z toho vyleze :o))

KARLOS: "šálek kávi" je sice úplně jiná liga, ale ono i tvoje "by jsem" (které používáš dost často :o) je negramatický patvar (nebo minimálně nespisovný...kdo se v těch pojmech má vyznat) ... aspoň mi to na gymplu jednou tvrdila třídní...... "bych" by mělo být
511351
sohaj, tombac, tera: díky moc :o) Uvidíme, co z toho vyleze :o)) KARLOS: "šálek kávi" je sice úplně jiná liga, ale ono i tvoje "by jsem" (které používáš dost často :o) je negramatický patvar (nebo minimálně nespisovný...kdo se v těch pojmech má vyznat) ... aspoň mi to na gymplu jednou tvrdila třídní...... "bych" by mělo být
0 0
reagovat
Když jsme u toho Zohana, včera jsem viděl na Primě Chuvů k pohledání a už vím, kde Sandler sebral ten nápad. Něco tak doočíbijícího se jen tak nevidí.:D
511348
Když jsme u toho Zohana, včera jsem viděl na Primě Chuvů k pohledání a už vím, kde Sandler sebral ten nápad. Něco tak doočíbijícího se jen tak nevidí.*:D*
0 0
reagovat

KARLOS

So say we all
511347
So say we all
KARLOS
0 0
reagovat
Takový "šálek kávi" by jsem taky nečekal ;)
ps: Jsem asi ten poslední, kdo by to měl říkat nahlas, protože svoje chybičky v komentech vídávám, ale to i/y mě vždycky tak neskutečně praští přes čumák ;)....
511345
Takový "šálek kávi" by jsem taky nečekal ;) ps: Jsem asi ten poslední, kdo by to měl říkat nahlas, protože svoje chybičky v komentech vídávám, ale to i/y mě vždycky tak neskutečně praští přes čumák ;)....
0 0
reagovat
Včera jsem koukal na Zohana a usnul jsem u toho což se mi u filmu moc často nestává a musim říct že jsem čekal od Sandlera trochu jiný šálek kávi....:-
511344
Včera jsem koukal na Zohana a usnul jsem u toho což se mi u filmu moc často nestává a musim říct že jsem čekal od Sandlera trochu jiný šálek kávi....*:-*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se