Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47341 - 47360 Napsat příspěvek
Já měl větší radost z Casina, které jsem do té doby neviděl. A Romerovo Day of dead taky potěšil..
510927
Já měl větší radost z Casina, které jsem do té doby neviděl. A Romerovo Day of dead taky potěšil..
0 0
reagovat

imf

No já mám za to, že u nás vyšlo pouze kdysi jako příloha S&V a od té doby je jen těžko sehnatelné.
510917
No já mám za to, že u nás vyšlo pouze kdysi jako příloha S&V a od té doby je jen těžko sehnatelné.
imf
0 0
reagovat
Mno mam pocit, ze Requiem za sen byl k mani za nejakych 150,- ve zlevnene kartonove edici uz vic nez rok, ale trocha nadseni jeste nikomu neublizila. :)
510908
Mno mam pocit, ze Requiem za sen byl k mani za nejakych 150,- ve zlevnene kartonove edici uz vic nez rok, ale trocha nadseni jeste nikomu neublizila. :)
0 0
reagovat
no to teda. :+
510902
no to teda. *:+*
0 0
reagovat
Včera vyšelo v edici Film X Requiem za sen!!!! Za 99,- je to povinná koupě!!
510901
Včera vyšelo v edici Film X [b]Requiem za sen[/b]!!!! Za 99,- je to povinná koupě!!
0 0
reagovat
Neeeeeeeeeeee, zrušili českou premiéru House Bunny :( A já tak těšil, jakej to bude nehoráznej výplach... ?):D
510867
Neeeeeeeeeeee, zrušili českou premiéru House Bunny *:(* A já tak těšil, jakej to bude nehoráznej výplach... *?)**:D*
0 0
reagovat
link Lazarus8)
510800
http://www.tropicthunder.com/downloads/rules/rules_lazarus_1680.html Lazarus*8)*
0 0
reagovat

Fluke

Scary movie se s tímto nedá srovnat8)
510504
Scary movie se s tímto nedá srovnat*8)*
Fluke
0 0
reagovat
white chicks je genialni
510444
white chicks je genialni
0 0
reagovat
Hmm, já ti teda stejně nevěřím a pokud mě někdo nepřiváže ke křeslu a nezafixuje otevřená oční víčka, tak se o tom nehodlám přesvědčovat. To jsem fak nezažil, abych se na nějaké postavy vůbec nedokázal dívat :o
510443
Hmm, já ti teda stejně nevěřím a pokud mě někdo nepřiváže ke křeslu a nezafixuje otevřená oční víčka, tak se o tom nehodlám přesvědčovat. To jsem fak nezažil, abych se na nějaké postavy vůbec nedokázal dívat *:o*
0 0
reagovat
Jediný čím ten film děsí jsou ty převleky, jinak je to lepší než i Scary movie a rozhodně to není odpad8)
510441
Jediný čím ten film děsí jsou ty převleky, jinak je to lepší než i Scary movie a rozhodně to není odpad*8)*
0 0
reagovat
You are so doomed! Koukat se na Wayanse nalíčený na ohromný blondýny po stovce plastickejch operacích, které dopadli hůř než u Michaela Jacksona, to už není GP to je nemoc :D
510437
You are so doomed! Koukat se na Wayanse nalíčený na ohromný blondýny po stovce plastickejch operacích, které dopadli hůř než u Michaela Jacksona, to už není GP to je nemoc *:D*
0 0
reagovat

Fluke

Damn. A já tam většinou najdu jenom oblečení :( Best scene [link] :D
510415
Damn. A já tam většinou najdu jenom oblečení *:(* Best scene [link="http://www.youtube.com/watch?v=nHDZLffaFaQ"][link][/link] *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Našel jsem po dlouhý době ve skříni White Chicks a naprostá bomba jako poprvý, já z toho filmu nemůžu:+ Wayansovy naprosto rulujou:D
511045
Našel jsem po dlouhý době ve skříni White Chicks a naprostá bomba jako poprvý, já z toho filmu nemůžu*:+* Wayansovy naprosto rulujou*:D*
0 0
reagovat
Realističtější možná v porovnání s Bayem, což zas takový výkon není. :) A kdyby to skončilo trochu jinak, tak by to byl super pilot k postapokalyptickému seriálu. :)
511024
Realističtější možná v porovnání s Bayem, což zas takový výkon není. :) A kdyby to skončilo trochu jinak, tak by to byl super pilot k postapokalyptickému seriálu. :)
0 0
reagovat
Tak Armageddon je lepší. Ale uznám to, že Drtivý dopad je takovej realističtější.
511010
Tak Armageddon je lepší. Ale uznám to, že Drtivý dopad je takovej realističtější.
0 0
reagovat
To já zas radši Armageddon - Bay je prostě Bay, Bruce je Bruce, závěr jsem obrečel snad vždycky8) Že to realističnost nevidělo ani z vlaku mě nějak netankuje, protože je to zkrátka výborná zábava :o)
511005
To já zas radši Armageddon - Bay je prostě Bay, Bruce je Bruce, závěr jsem obrečel snad vždycky*8)* Že to realističnost nevidělo ani z vlaku mě nějak netankuje, protože je to zkrátka výborná zábava :o)
0 0
reagovat
JJ, tento filmecek mam take rad....
511004
JJ, tento filmecek mam take rad....
0 0
reagovat
Tak jsem opět snad po desáté viděl Drtivý dopad. Je to úžasný film, který mám v některých věcech radši než Armageddon. Určitě je realističtější a taky mě v závěru několikrát dojme k slzám?):+
511003
Tak jsem opět snad po desáté viděl Drtivý dopad. Je to úžasný film, který mám v některých věcech radši než Armageddon. Určitě je realističtější a taky mě v závěru několikrát dojme k slzám*?)**:+*
0 0
reagovat

Fluke

No nejak jsem se na to porad chystal, az to bylo nakonec v TV :D
510995
No nejak jsem se na to porad chystal, az to bylo nakonec v TV *:D*
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se