Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47281 - 47300 Napsat příspěvek

okkac

Černá roucha jsou od Almodóvara. :-) Černé roucho je zas od Beresforda.:-)
505741
Černá roucha jsou od Almodóvara. :-) Černé roucho je zas od Beresforda.:-)
okkac
0 0
reagovat

duro

Ne jsou to Černá roucha a je to Aldomovar:)
505739
Ne jsou to Černá roucha a je to Aldomovar*:)*
duro
0 0
reagovat
Ouu, akorát začíná Kruh. Dem se bát:))
505735
Ouu, akorát začíná Kruh. Dem se bát*:))*
0 0
reagovat
Zapomněli jste na Delikatesy! :+
508865
Zapomněli jste na Delikatesy! *:+*
0 0
reagovat
Hm, to je škoda, že Almodóvara z duše nenávidím. Ale vidím tam Černé roucho, to bude tá drsňárna o jezuitskom mníchovi medzi Indiánmi? Videl som to kedysi zamlada v kine a bolo to husté.
508840
Hm, to je škoda, že Almodóvara z duše nenávidím. Ale vidím tam Černé roucho, to bude tá drsňárna o jezuitskom mníchovi medzi Indiánmi? Videl som to kedysi zamlada v kine a bolo to husté.
0 0
reagovat
okkac: Hm, Formanův Ragtime. Nice :+
509731
okkac: Hm, Formanův Ragtime. Nice *:+*
0 0
reagovat
FilmX, tak to vypadá zajímavě. Určitě Gaunery, Pi a u Dune, ktere bude tuším ta Lynchova jestli pujde o 137 nebo 190 verzi. Jinak fanoušc Pedrai Almodóvara mužou být velmi štastní. Co 14 z každé trojce jeden jeho film.
509723
[link="http://www.filmx.cz/?cId=pripravujeme"]FilmX[/link], tak to vypadá zajímavě. Určitě Gaunery, Pi a u Dune, ktere bude tuším ta Lynchova jestli pujde o 137 nebo 190 verzi. Jinak fanoušc Pedrai Almodóvara mužou být velmi štastní. Co 14 z každé trojce jeden jeho film.
0 0
reagovat

tera

Mozna muj text nebyl jasne napsan, ale myslel jsem si podle CSFD, ze uz to davno vyslo v cervenci, ale u Video Bosse mi vyvratili moji domnenku. Ty sis ten film snad pujcoval? Kdyby jo, tak rekni kde a ja tam urychlene letim
509687
Mozna muj text nebyl jasne napsan, ale myslel jsem si podle CSFD, ze uz to davno vyslo v cervenci, ale u Video Bosse mi vyvratili moji domnenku. Ty sis ten film snad pujcoval? Kdyby jo, tak rekni kde a ja tam urychlene letim
tera
0 0
reagovat

cabal

"Na druhé straně" vyšlo na DVD už v červenci.
509682
"Na druhé straně" vyšlo na DVD už v červenci.
cabal
0 0
reagovat

Na druhe strane

Nevite nekdo, kdy vyjde tento nemecky snimek od Fatih Akin u nas na DVD, protoze na CSFD je psany datum, ale u Video Bosse o takovym filmu neslyseli?! Dik moc predem za urcity info
510075
Nevite nekdo, kdy vyjde tento nemecky snimek od Fatih Akin u nas na DVD, protoze na CSFD je psany datum, ale u Video Bosse o takovym filmu neslyseli?! Dik moc predem za urcity info
Na druhe strane
0 0
reagovat

scroochy

Nebylo třeba jako velký fanda Conneryho jsem si závěrečný Jméno růže dokonale užil a jako nečekané zakončení mě prima dala Conneryho ve Vycházejícím slunci. Film byl těžký průměr, ale Connery jako poučující policejní guru a největší frajer v Miami byl jako vždy boží. Jen mě udivilo kolik reklam má prima, tak pozdě po půlnoci:-
510020
Nebylo třeba jako velký fanda Conneryho jsem si závěrečný Jméno růže dokonale užil a jako nečekané zakončení mě prima dala Conneryho ve Vycházejícím slunci. Film byl těžký průměr, ale Connery jako poučující policejní guru a největší frajer v Miami byl jako vždy boží. Jen mě udivilo kolik reklam má prima, tak pozdě po půlnoci*:-*
scroochy
0 0
reagovat

MeaCulpa

Měl jsi to zakončit Transformers nebo třeba Zahulíme, uvidíme :D
510008
Měl jsi to zakončit Transformers nebo třeba Zahulíme, uvidíme :D
MeaCulpa
0 0
reagovat

MeaCulpa

takový trojblok vydá na celodenní rekonvalescenci v nějakém regeneračním meditačním ústavu. slušný trojboj :+:+
509984
takový trojblok vydá na celodenní rekonvalescenci v nějakém regeneračním meditačním ústavu. slušný trojboj *:+**:+*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Dneska jsem si dal inkviziční trojblok Kladivo na čarodějnice, Jméno růže a Goyovy přízraky. Forman byl KO deklasován v prvním kole, přízraky byly nejslabší jak příběhově, tak záporákem 5/10. Jméno růže a Kladivo svedly drsný patnáctikolový souboj z kterého nakonec vítězně vyšel inkvizitor Boblick z Edelstatu. Oba filmy jsou, ale naprosto boží 10/10.
509964
Dneska jsem si dal inkviziční trojblok Kladivo na čarodějnice, Jméno růže a Goyovy přízraky. Forman byl KO deklasován v prvním kole, přízraky byly nejslabší jak příběhově, tak záporákem 5/10. Jméno růže a Kladivo svedly drsný patnáctikolový souboj z kterého nakonec vítězně vyšel inkvizitor Boblick z Edelstatu. Oba filmy jsou, ale naprosto boží 10/10.
0 0
reagovat

Karbous

Ja take pockam, hlavne pred Vanoci bude zase dost akci...
509781
Ja take pockam, hlavne pred Vanoci bude zase dost akci...
Karbous
0 0
reagovat
Ale všude už jsou dvdripy a 720p ripy, takže si asi myslí, že už to vyšlo..
510125
Ale všude už jsou dvdripy a 720p ripy, takže si asi myslí, že už to vyšlo..
0 0
reagovat

terminator007

Na Amazonu za 26 dolárků, to je trochu moc, asi počkám na evropské vydání.
510122
Na Amazonu za 26 dolárků, to je trochu moc, asi počkám na evropské vydání.
terminator007
0 0
reagovat
Pokud mluvite o Americe, tam vychazi Indy 14.10 ;)
510121
Pokud mluvite o Americe, tam vychazi Indy 14.10 *;)*
0 0
reagovat

RainMakeR

Oznamovací, ale bez nějakého podkladu jen težko braná vážně. ;)
510120
Oznamovací, ale bez nějakého podkladu jen težko braná vážně. *;)*
RainMakeR
0 0
reagovat

Karbous

to byla oznamovaci věta. :)
važně
510105
to byla oznamovaci věta. :) važně
Karbous
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se