Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47241 - 47260 Napsat příspěvek
Zítra dávaj v Besedě poslední projekci (před vypršením licence) Dvojího života Veroniky. Jít či nejít, toť oč tu běží...
508376
Zítra dávaj v Besedě poslední projekci (před vypršením licence) Dvojího života Veroniky. Jít či nejít, toť oč tu běží...
0 0
reagovat

horory

já nevím,jakej za dva roky,ale mrtě horor je Jeptiška,ale nejsem si jista v jakém roce byl na točen!!:+
508529
já nevím,jakej za dva roky,ale mrtě horor je Jeptiška,ale nejsem si jista v jakém roce byl na točen!!*:+*
horory
0 0
reagovat

Jardus

Zajdi si do diskuze pod recenzí Mirrors.
508521
Zajdi si do diskuze pod recenzí Mirrors.
Jardus
0 0
reagovat
Jakej byste mi doporučili nadprůměrnej nebo klidně i průměrnej horor za poslední tak dva roky? Kromě Strangers, Mirrors a Sirotčince?
508518
Jakej byste mi doporučili nadprůměrnej nebo klidně i průměrnej horor za poslední tak dva roky? Kromě Strangers, Mirrors a Sirotčince?
0 0
reagovat
taky sme na to cumeli, kdyz sme s kamosem vylejzali ze salu ... to chci videt:D
508506
taky sme na to cumeli, kdyz sme s kamosem vylejzali ze salu ... to chci videt*:D*
0 0
reagovat
Ha, tohle je ten tajemný film, na jehož plakát je možné narazit ve VC na Andělu. A to už to vypadalo, že v kinech nebude v prosinci žádný pořádný vánoční film. Už se těším na recenzi. :)
508505
Ha, [link="http://www.csfd.cz/film/237906-sobik-niko-niko-lentajan-poika/?text=86754"]tohle[/link] je ten tajemný film, na jehož plakát je možné narazit ve VC na Andělu. A to už to vypadalo, že v kinech nebude v prosinci žádný pořádný vánoční film. Už se těším na recenzi. :)
0 0
reagovat
Luc44: :D Á tak... nebudu odmítat, že tohle hraje i ve prospěch TDK... ?):))
508479
Luc44: *:D* Á tak... nebudu odmítat, že tohle hraje i ve prospěch TDK... *?)**:))*
0 0
reagovat
Luc: jo, to by byl ale průšvih.:D Jinak kromě Austrálie mě žádnej z těch "oscarovejch" filmů nebere, takže mám k lítosti daleko.:D
508470
Luc: jo, to by byl ale průšvih.*:D* Jinak kromě Austrálie mě žádnej z těch "oscarovejch" filmů nebere, takže mám k lítosti daleko.*:D*
0 0
reagovat
Taky určitě půjdu, v českém IMAXU jsem ještě nebyl a tohle je asi jediná věc kterou tam stojí za to vidět.
508464
Taky určitě půjdu, v českém IMAXU jsem ještě nebyl a tohle je asi jediná věc kterou tam stojí za to vidět.
0 0
reagovat

The Joker

Nebo, nedej bože, Nolanův TDK ;) :D
508462
Nebo, nedej bože, Nolanův TDK *;)* *:D*
The Joker
0 0
reagovat
Fluke: It wil be legen... wait for it... dary8)
508460
Fluke: It wil be legen... wait for it... dary*8)*
0 0
reagovat

U2 3D

Já to plánuju a na stoprocent jdu8) páč to bude rachot!
508459
Já to plánuju a na stoprocent jdu*8)* páč to bude rachot!
U2 3D
0 0
reagovat

U2 3D

Chci se zeptat, zda už nkdo byl, nebo plánuje v nejbližší dob navštívit v IMAXu záznam koncertu U2?
508456
Chci se zeptat, zda už nkdo byl, nebo plánuje v nejbližší dob navštívit v IMAXu záznam koncertu U2?
U2 3D
0 0
reagovat
Tak se dívám, že Sólista není jediný z těch 'letošních' oscarových snímků, co má problémy... The Road je prý naprosto tragická a mělo by se pořádně přetáčet, přestříhávat atd. The Reader má podobné problémy a to jsem ještě zvědavý, co se provalí na 'foxáckou' Austrálii. Nakonec si zase nejvíce sošek odnesou 'jistoty' typu Eastwoodova Changelingu a Howardův Frost/Nixon. :o
508452
Tak se dívám, že Sólista není jediný z těch 'letošních' oscarových snímků, co má problémy... The Road je prý naprosto tragická a mělo by se pořádně přetáčet, přestříhávat atd. The Reader má podobné problémy a to jsem ještě zvědavý, co se provalí na 'foxáckou' Austrálii. Nakonec si zase nejvíce sošek odnesou 'jistoty' typu Eastwoodova Changelingu a Howardův Frost/Nixon. *:o*
0 0
reagovat
Hmm, tak Paramount posunul The Soloist z listopadu až na březen. Zajímavé... film s Oscarovým potenciál (nominaci pro Foxxe jsem viděl skoro jistou) a s Downeym, který je teď celkem v kurzu... :o
508436
Hmm, tak Paramount posunul The Soloist z listopadu až na březen. Zajímavé... film s Oscarovým potenciál (nominaci pro Foxxe jsem viděl skoro jistou) a s Downeym, který je teď celkem v kurzu... *:o*
0 0
reagovat
Nie je to samozrejme taký diametrálny rozdiel ako pri KoH (a už vôbec netvrdím, že rozšírená Trója je film v kvalite rozšíreného KoH!!!), ale postavy tam majú väčší priestor a bitky sú PODSTATNE väčšie maso. Proste tvrdé R-ko. A je tam trochu iný soundtrack, skoro úplne odstránili to ženské kvílenie.
508972
Nie je to samozrejme taký diametrálny rozdiel ako pri KoH (a už vôbec netvrdím, že rozšírená Trója je film v kvalite rozšíreného KoH!!!), ale postavy tam majú väčší priestor a bitky sú PODSTATNE väčšie maso. Proste tvrdé R-ko. A je tam trochu iný soundtrack, skoro úplne odstránili to ženské kvílenie.
0 0
reagovat
hmm, tak to se na to taky mrknu, jestlize tu zmenu duro srovnava s KoH
508970
hmm, tak to se na to taky mrknu, jestlize tu zmenu duro srovnava s KoH
0 0
reagovat

duro

Ze bych tomu filmu dal jeste sanci. Vedel jsem o sestrihu, ale postupne jsem na nej nejak zapomnel, nejak si to budu muset obstarat :-)
508969
Ze bych tomu filmu dal jeste sanci. Vedel jsem o sestrihu, ale postupne jsem na nej nejak zapomnel, nejak si to budu muset obstarat :-)
duro
0 0
reagovat

Trója - director´s cut

Neviete náhodou niekto, či to vyjde aj u nás? Mám to síce v slušnej kvalite, ale to luxusné DVD by bodlo. Podobne ako Kingdom of Heaven, aj tento film je v rozšírenej verzii citeľne lepší. Hlavne všetko to mäso a krvavé gejzíry... 8)
508968
Neviete náhodou niekto, či to vyjde aj u nás? Mám to síce v slušnej kvalite, ale to luxusné DVD by bodlo. Podobne ako Kingdom of Heaven, aj tento film je v rozšírenej verzii citeľne lepší. Hlavne všetko to mäso a krvavé gejzíry... *8)*
Trója - director´s cut
0 0
reagovat

xMort

Tušil jsem to už delší dobu, ale... i tak to naštve. Freeman se snaží Rámu dotlačit do produkce už hodně dlouho a s Fincherem to vypadalo TAK nadějně... :-(
508949
Tušil jsem to už delší dobu, ale... i tak to naštve. Freeman se snaží Rámu dotlačit do produkce už hodně dlouho a s Fincherem to vypadalo TAK nadějně... :-(
xMort
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se