Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4701 - 4720 Napsat příspěvek
UFOuny jsme tu dlouho neměli a sympaťačka Kaitlyn Dever se jim bude v novém filmu bránit zuby nehty.
No One Will Save You
879633
UFOuny jsme tu dlouho neměli a sympaťačka Kaitlyn Dever se jim bude v novém filmu bránit zuby nehty. [url=https://www.youtube.com/watch?v=IcA02w6rm44]No One Will Save You[/url]
9 0
reagovat

Transformers (2007)

Nevím proč, ale dal jsem si po mnoha a mnoha letech Transformers od Michaela Baye. Kromě toho, že scénář je po těch letech ještě de*lnější než v době vzniku (2007, jak je to dávno!), nutno uznat, film technicky vůbec nezestárnul, naopak stále ukazuje, jak by měl vypadat pořádně hlučný blockbuster. Krom toho bylo zajímavé sledovat mladého Shiu a Megan Fox, jejichž kariéra je po šestnácti letech - mírně řečeno - v troskách. Transformers je film, který ve své době silně oslovil mou generaci, ale nejsem si jistý, jestli by oslovil dnešní dvacátníky, kteří jsou kolikrát dospělejší než samotný Michael Bay a oba scéáristé Roberto Orci a Alex Kurtzman. 
879631
Nevím proč, ale dal jsem si po mnoha a mnoha letech Transformers od Michaela Baye. Kromě toho, že scénář je po těch letech ještě de*lnější než v době vzniku (2007, jak je to dávno!), nutno uznat, film technicky vůbec nezestárnul, naopak stále ukazuje, jak by měl vypadat pořádně hlučný blockbuster. Krom toho bylo zajímavé sledovat mladého Shiu a Megan Fox, jejichž kariéra je po šestnácti letech - mírně řečeno - v troskách. Transformers je film, který ve své době silně oslovil mou generaci, ale nejsem si jistý, jestli by oslovil dnešní dvacátníky, kteří jsou kolikrát dospělejší než samotný Michael Bay a oba scéáristé Roberto Orci a Alex Kurtzman. 
Transformers (2007)
7 -9
reagují: Muf
reagovat
reaguje na: Milosh
:D
879629
*:D*
879591
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
Úplně obyčejný a tisíckrát viděný koncept. Nemá to vůbec nic navíc, co by mě přinutilo se na to někdy podívat 
879622
Úplně obyčejný a tisíckrát viděný koncept. Nemá to vůbec nic navíc, co by mě přinutilo se na to někdy podívat 
879616
1 0
reagovat
879616
[url=https://www.youtube.com/watch?v=rSGeC880CYw&ab_channel=UniversalPictures]The Exorcist: Believer [/url]konina
3 0
reagují: holub109
reagovat
Slepičí úlet 2

Ale jo, sice bych radši dalšího Wallace a Gromita, ale vypadá to fajn.
879613
[url=https://m.youtube.com/watch?v=icfv_T5pkdI]Slepičí úlet 2[/url] Ale jo, sice bych radši dalšího Wallace a Gromita, ale vypadá to fajn.
3 0
reagovat

Barbie

Mě to v půlce přišlo jako Dívčí Válka od Ringo Čecha v kombinaci Starci na Chmelu.
Mohlo to být více parodický.
Obsazení je hodně luxusní. Ale na to jaký to má HYPE tak jsem čekal větší legraci.
Barbie a Ken se podle mě málo vytěžili v reálným světe (Ken a hledání práce bylo TOP
879603
Mě to v půlce přišlo jako Dívčí Válka od Ringo Čecha v kombinaci Starci na Chmelu. Mohlo to být více parodický. Obsazení je hodně luxusní. Ale na to jaký to má HYPE tak jsem čekal větší legraci. Barbie a Ken se podle mě málo vytěžili v reálným světe ([spoiler]Ken a hledání práce bylo TOP[/spoiler]) 
Barbie
3 -1
reagovat

Three Months (2022)

Troye Sivan v roli mladého Caleba musí čekat tři měsíce, aby se dozvěděl, zda je nebo není HIV pozitivní. Solidně natočené drama, které naštěstí netlačí na pilu a nechává jednotlivé scény pěkně vyznít. Kromě Troyeho je tu výborná Ellen Burstyn v roli Calebovy babičky, která za svého vnuka cítí zodpovědnost. Film má výborné úvodní titulky a skvělý písničkový soundtrack, jak už to u podobných nízkorozpočtových nezávisláren bývá. A na Troyeho se mi hezky dívalo. 
879593
Troye Sivan v roli mladého Caleba musí čekat tři měsíce, aby se dozvěděl, zda je nebo není HIV pozitivní. Solidně natočené drama, které naštěstí netlačí na pilu a nechává jednotlivé scény pěkně vyznít. Kromě Troyeho je tu výborná Ellen Burstyn v roli Calebovy babičky, která za svého vnuka cítí zodpovědnost. Film má výborné úvodní titulky a skvělý písničkový soundtrack, jak už to u podobných nízkorozpočtových nezávisláren bývá. A na Troyeho se mi hezky dívalo. 
Three Months (2022)
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Dogville je dokonalý příklad filmu kde se forma od obsahu oddělit nijak nedá (pokud takové filmy vůbec existují, obzvlášť u Triera). To odosobnění a omnipresentní nadhled nad postavami který divákovi dává je na filmu to nejdůležitější, bez toho by příběh neměl ten dopad... což ale taky znamená že jestli tě to nedokázalo vtáhnout po půlhodině, dávat tomu deset pokusů bylo myslím zbytečné.

Paradoxní je že i když jsem Dogville viděl poprvé před skoro dvaceti lety a byl z něj už tehdy nadšený, stylově stejné pokračování Manderlay jsem si dal až letos. A to je taky fajn.
879592
Dogville je dokonalý příklad filmu kde se forma od obsahu oddělit nijak nedá (pokud takové filmy vůbec existují, obzvlášť u Triera). To odosobnění a omnipresentní nadhled nad postavami který divákovi dává je na filmu to nejdůležitější, bez toho by příběh neměl ten dopad... což ale taky znamená že jestli tě to nedokázalo vtáhnout po půlhodině, dávat tomu deset pokusů bylo myslím zbytečné. Paradoxní je že i když jsem Dogville viděl poprvé před skoro dvaceti lety a byl z něj už tehdy nadšený, stylově stejné pokračování Manderlay jsem si dal až letos. A to je taky fajn.
879581
4 -1
reagovat
reaguje na: SHUTTER
Nemkmzuj
879591
Nemkmzuj
879586
5 0
reagují: SHUTTER
reagovat
reaguje na: SHUTTER
jestli ten film nekdy vznikne...
879587
jestli ten film nekdy vznikne...
879586
2 -1
reagovat
Už pár dní sa píše o tom, že by sa v The Batman: P2 mal ukázať Dick Grayson :+ Takže by sa dalo predpokladať, že po inšpirovaní sa Long Halloweenom príde v dvojke na Dark Victory, ktoré je priamim pokračovaním. Dúfam, že nám Reeves ukáže aj nové poňatie Harveyho Denta. Ten je jedným z hlavných charakterov Loebovho runu a je tam skvelo napísaný, tak dúfam, že sa inšpirujú aj tým.
879586
Už pár dní sa píše o tom, že by sa v The Batman: P2 mal ukázať [spoiler]Dick Grayson[/spoiler] *:+* Takže by sa dalo predpokladať, že po inšpirovaní sa Long Halloweenom príde v dvojke na Dark Victory, ktoré je priamim pokračovaním. Dúfam, že nám Reeves ukáže aj nové poňatie [spoiler]Harveyho Denta.[/spoiler] Ten je jedným z hlavných charakterov Loebovho runu a je tam skvelo napísaný, tak dúfam, že sa inšpirujú aj tým.
3 0
reagují: Milosh, speta.jr
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Finally! :+ 

Na mě to tehdy fungovalo překvapivě dobře, úplně jsem si odignoroval prakticky absenci všeho a nechal se pohltit skvělým herectvím.
879585
Finally! *:+*  Na mě to tehdy fungovalo překvapivě dobře, úplně jsem si odignoroval prakticky absenci všeho a nechal se pohltit skvělým herectvím.
879581
3 0
reagovat

Dogville

Žádný jiný film jsem nedokoukaval tolikrát, myslím že se to blížilo 10 pokusum. Objektivně si o tom nemyslím nic špatného, ale dost forma preprala obsah. Výborný film, který snad někdy docenim víc. 
879581
Žádný jiný film jsem nedokoukaval tolikrát, myslím že se to blížilo 10 pokusum. Objektivně si o tom nemyslím nic špatného, ale dost forma preprala obsah. Výborný film, který snad někdy docenim víc. 
Dogville
4 -1
reagují: HAL, Barv666
reagovat
reaguje na: hroubek
jo chápem, na mňa to naopak strašne šustilo scenárom a zdalo sa mi, ako keby pozerám nejaký romantický kraťas roztiahnutý na 100 min. :+ 2. zhliadnutie by bodlo, ale nechce sa mi. :D
879579
jo chápem, na mňa to naopak strašne šustilo scenárom a zdalo sa mi, ako keby pozerám nejaký romantický kraťas roztiahnutý na 100 min. *:+* 2. zhliadnutie by bodlo, ale nechce sa mi. *:D*
879522
2 -1
reagovat

Mluv se mnou

Dvojčata Philippou znám možná až moc dobře, v patnácti jsem si jejich YT RackaRacka rád sjížděl, a o to víc mě překvapilo, jak jiným směrem se vydali pro svůj celovečerní debut. Mluv se mnou není ani tak duchařský horor jako spíš rodinné drama, odvíjející se z traumatu, které duchařské a hororové prostředky prohlubují a činí ho o tolik efektivnějším a zajímavějším. Navíc jsou tu kvalitní herci, chytrý scénář a svěží styl, a je z toho velmi originální a sebevědomí debut, který určitě z haldy "duchařin" jasně vychází jako ten kvalitnější zástupce. Jsem hodně zvědav, kam se dva bratři vydají do budoucna, budu je každopádně sledovat.
8/10
879575
Dvojčata Philippou znám možná až moc dobře, v patnácti jsem si jejich YT RackaRacka rád sjížděl, a o to víc mě překvapilo, jak jiným směrem se vydali pro svůj celovečerní debut. [i]Mluv se mnou [/i]není ani tak duchařský horor jako spíš rodinné drama, odvíjející se z traumatu, které duchařské a hororové prostředky prohlubují a činí ho o tolik efektivnějším a zajímavějším. Navíc jsou tu kvalitní herci, chytrý scénář a svěží styl, a je z toho velmi originální a sebevědomí debut, který určitě z haldy "duchařin" jasně vychází jako ten kvalitnější zástupce. Jsem hodně zvědav, kam se dva bratři vydají do budoucna, budu je každopádně sledovat. [b]8/10[/b]
Mluv se mnou
4 0
reagovat
reaguje na: Muel
Právě to se mi na těch dialozích líbilo. Přišly mi opravdové a takové obyčejné. Nic velkého. 
879522
Právě to se mi na těch dialozích líbilo. Přišly mi opravdové a takové obyčejné. Nic velkého. 
879510
3 0
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: hroubek
súhlasím, ale mne prišli tie dialógy hrozne basic a generické a sweet momenty mi prišli skôr cringe. pekný, simple film, ale ten scenár mi príde teda silne priemerný (dialóg typu "čo budete robiť cez víkend?" "budeme hrať videohry na kompe!" :D)
879510
súhlasím, ale mne prišli tie dialógy hrozne basic a generické a sweet momenty mi prišli skôr cringe. pekný, simple film, ale ten scenár mi príde teda silne priemerný (dialóg typu "čo budete robiť cez víkend?" "budeme hrať videohry na kompe!" *:D*)
879504
2 -1
reagují: hroubek
reagovat

The Lobster (7/10)

Jelikož je pro mě poslední dobou stále obtížnější se filmově uspokojit, sahám po stále větších "bizárech". Nakonec holt muselo dojít i na Lanthimose. Nu a funguje to, je to tak moc jiné, jsem docela nadšený z té změny. Jeho vyobrazení totalit s jejich podivnými rituály a tresty (vskutku někdy o nic divnější, než ve filmu) je v první "hotelové" polovině skvělé. (Netuším, zda toto je správný výklad, já to tam cítím, jiní možná něco jiného.) V lese už to tak moc žel nefunguje, jakkoli je ztvárnění guerilly, která v boji často zajde k srovnatelným extrémům, jako to, s čím bojuje, také dobré. S Yorgosem rozhodně strávím více večerů.
879509
Jelikož je pro mě poslední dobou stále obtížnější se filmově uspokojit, sahám po stále větších "bizárech". Nakonec holt muselo dojít i na Lanthimose. Nu a funguje to, je to tak moc jiné, jsem docela nadšený z té změny. Jeho vyobrazení totalit s jejich podivnými rituály a tresty (vskutku někdy o nic divnější, než ve filmu) je v první "hotelové" polovině skvělé. (Netuším, zda toto je správný výklad, já to tam cítím, jiní možná něco jiného.) V lese už to tak moc žel nefunguje, jakkoli je ztvárnění guerilly, která v boji často zajde k srovnatelným extrémům, jako to, s čím bojuje, také dobré. S Yorgosem rozhodně strávím více večerů.
The Lobster (7/10)
4 -1
reagovat

Minulé životy

Mám rád tento typ filmů. Menší vztahové filmy, jenž v sobě mají hodně životní moudrosti a poznání. Režisérka a scénáristka Celine Song napsala a zrežírovala hezký romantický film, který si vás získá svou civilností a v jistém ohledu i pravdivostí. Velmi oceňuji, že Song netlačí na pilu, nesnaží se vytvářet konflikty, jen prostě nechá dvě spřízněné duše, aby si povídali a zjistili, že některé věci se nikdy nezmění, ale jiné se změní natolik, že je už je nepoznáme. Song to celé prodává s jistou lehkostí a přirozeností, že některé momenty působí jakoby byly napsány samotným životem. Samotný film díky tomu plyne velmi lehce a pomalu a má melancholickou atmosféru a energii. Bohužel jediná velká katarze přichází až v samotném závěru. Naštěstí je ta katarze silná a přirozená. 7,5/10
879504
Mám rád tento typ filmů. Menší vztahové filmy, jenž v sobě mají hodně životní moudrosti a poznání. Režisérka a scénáristka Celine Song napsala a zrežírovala hezký romantický film, který si vás získá svou civilností a v jistém ohledu i pravdivostí. Velmi oceňuji, že Song netlačí na pilu, nesnaží se vytvářet konflikty, jen prostě nechá dvě spřízněné duše, aby si povídali a zjistili, že některé věci se nikdy nezmění, ale jiné se změní natolik, že je už je nepoznáme. Song to celé prodává s jistou lehkostí a přirozeností, že některé momenty působí jakoby byly napsány samotným životem. Samotný film díky tomu plyne velmi lehce a pomalu a má melancholickou atmosféru a energii. Bohužel jediná velká katarze přichází až v samotném závěru. Naštěstí je ta katarze silná a přirozená. [b]7,5/10[/b]
Minulé životy
3 0
reagují: Muel
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se