Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47101 - 47120 Napsat příspěvek

Luc44

Jo útěk do divočiny jsem vypnul po 1 hodině. Ale je fakt, že bych se na to radši dokoukal než Život pod vodou.
Ale mám rád i jiné filmy. Komedie, akční i romantické. Třeba nedávno jsem viděl Kopačky a jak se mi to líbilo nebo 96 hodin je fakt bomba.
506576
Jo útěk do divočiny jsem vypnul po 1 hodině. Ale je fakt, že bych se na to radši dokoukal než Život pod vodou. Ale mám rád i jiné filmy. Komedie, akční i romantické. Třeba nedávno jsem viděl Kopačky a jak se mi to líbilo nebo 96 hodin je fakt bomba.
Luc44
0 0
reagovat
jj Útěk do divočiny si drak taky pochvaloval :D
506574
jj Útěk do divočiny si drak taky pochvaloval *:D*
0 0
reagovat
KarelR : Tak jasně, po jeho vzkazu jsem mrkl na jeho profil, zda tam nebude mít top ten a podle toho výběru je mi jasný, že se asi nebude badit u žití pod vodou nebo třeba ... třeba při ,,Útěku do divočiny".
506573
KarelR : Tak jasně, po jeho vzkazu jsem mrkl na jeho profil, zda tam nebude mít top ten a podle toho výběru je mi jasný, že se asi nebude badit u žití pod vodou nebo třeba ... třeba při ,,Útěku do divočiny".
0 0
reagovat

PetaBlack

Ne, nesnaž se Ravenhornovi vnutit dobrej film. Marná věc. Opáčí ti tím, že on má rád jenom fantasy, sci-fi a historický ;)
506570
Ne, nesnaž se Ravenhornovi vnutit dobrej film. Marná věc. Opáčí ti tím, že on má rád jenom fantasy, sci-fi a historický *;)*
PetaBlack
0 0
reagovat
Ravenhorn: Jistě, s velmi peprným slovem: ,,Že já blbec jsem to vypnul" a šel si to zpátky dokoukat :) Ne, tak věc názoru, že jo
506568
Ravenhorn: Jistě, s velmi peprným slovem: ,,Že já blbec jsem to vypnul" a šel si to zpátky dokoukat *:)* Ne, tak věc názoru, že jo
0 0
reagovat

PetaBlack

Já to vypnul po 15 minutách s velmi peprným slovem.
506557
Já to vypnul po 15 minutách s velmi peprným slovem.
PetaBlack
0 0
reagovat

PetaBlack

jojo, pro me je to klasika. Minimalne 2x za rok...
506555
jojo, pro me je to klasika. Minimalne 2x za rok...
PetaBlack
0 0
reagovat
Včera jsem po třech letech viděl opět ,,Život pod vodou" a nadchlo mě to jako dřív čili, i když to asi tady viděl kdekdo, pokud to někoho minul, vřele doporučuji
506553
Včera jsem po třech letech viděl opět ,,Život pod vodou" a nadchlo mě to jako dřív čili, i když to asi tady viděl kdekdo, pokud to někoho minul, vřele doporučuji
0 0
reagovat
duro: To tady gag real u Comebacku snad ani nedávají :)
506498
duro: To tady gag real u Comebacku snad ani nedávají *:)*
0 0
reagovat
A ešte to robia pri domácich slovenských sitcomoch. Po reklame už sú len záverečné titulky s "vtipnými" nepodarenými scénami. Peklo...

506485
A ešte to robia pri domácich slovenských sitcomoch. Po reklame už sú len záverečné titulky s "vtipnými" nepodarenými scénami. Peklo...
0 0
reagovat
to je pomalu jak v americe. talkshows tam skoncej reklamama a pak se jeste porad vrati, aby moderator rekl "well, thats all for tonight folks" :D
506480
to je pomalu jak v americe. talkshows tam skoncej reklamama a pak se jeste porad vrati, aby moderator rekl "well, thats all for tonight folks" *:D*
0 0
reagovat
Na Markíze sú schopní dať reklamu úplne na konci filmu či seriálu, a za reklamou už sú len záverečné titulky. Raz to urobili pri Meste tieňov, dvojdiel, skončilo to cliffhangerom, reklama, človek čaká, čo tam ešte bude, a po reklame drb, iba záverečné titulky...
506825
Na Markíze sú schopní dať reklamu úplne na konci filmu či seriálu, a za reklamou už sú len záverečné titulky. Raz to urobili pri Meste tieňov, dvojdiel, skončilo to cliffhangerom, reklama, človek čaká, čo tam ešte bude, a po reklame drb, iba záverečné titulky...
0 0
reagovat

mcb

Slováci jsou v tomhle ujetý, třeba na Markíze skoro pokaždý, dali reklamu na 10min před koncem, pak akorát 5 vteřin děje a titulky a tudíž znovu reklama, maximální zvěrstvo8)
506810
Slováci jsou v tomhle ujetý, třeba na Markíze skoro pokaždý, dali reklamu na 10min před koncem, pak akorát 5 vteřin děje a titulky a tudíž znovu reklama, maximální zvěrstvo*8)*
mcb
0 0
reagovat
mcb: Naštvou mě s tím, ale vždycky stejně :)
506803
mcb: Naštvou mě s tím, ale vždycky stejně *:)*
0 0
reagovat

duro

videl jsem to v programu a zaujalo me to...nerikam, ze je problem sehnat si to jinde, jen poukazuju na tu prehlcenost, pri ktere uz koukani na film ztraci svoji podstatu.....takze uz do budoucna vim, hold jsem zvykly na ct28)
506797
videl jsem to v programu a zaujalo me to...nerikam, ze je problem sehnat si to jinde, jen poukazuju na tu prehlcenost, pri ktere uz koukani na film ztraci svoji podstatu.....takze uz do budoucna vim, hold jsem zvykly na ct2*8)*
duro
0 0
reagovat
proto sem si koupil playtv. moznost koukat na neco a nahravat neco jinyho, nebo koukat na jeden film a mit moznost pauzovat/pretacet a podobny ptakovinky (nebo jenom pauznout a nechat to bufferovat) je fakt k nezaplaceni. akorat je blby, kdyz koukam na fotbal, pauznu, skocim pro jidlo a behem cesty slysim "gooool" :D
506793
proto sem si koupil playtv. moznost koukat na neco a nahravat neco jinyho, nebo koukat na jeden film a mit moznost pauzovat/pretacet a podobny ptakovinky (nebo jenom pauznout a nechat to bufferovat) je fakt k nezaplaceni. akorat je blby, kdyz koukam na fotbal, pauznu, skocim pro jidlo a behem cesty slysim "gooool" :D
0 0
reagovat

mcb

A čo ťa núti dívať sa na takéto filmy v TV? To ešte niekto robí? Ja už v TV vychytávam len nejaké prepásnuté blbiny a artové voloviny na dvojke, kde by som zase reklamy uvítal, včera som si dával Ostrov od Kim Ki-duka a asi trikrát som mal pekelnú chuť na nejaký osviežujúci reklamný blok, aby som si vydýchol... :D
506792
A čo ťa núti dívať sa na takéto filmy v TV? To ešte niekto robí? Ja už v TV vychytávam len nejaké prepásnuté blbiny a artové voloviny na dvojke, kde by som zase reklamy uvítal, včera som si dával Ostrov od Kim Ki-duka a asi trikrát som mal pekelnú chuť na nejaký osviežujúci reklamný blok, aby som si vydýchol... *:D*
mcb
0 0
reagovat

PetaBlack

ale tohle uz bylo komercni peklo....nova aspon dava film 40min a reklama, ale tohle:(......z toho filmu pak nic nemate
506790
ale tohle uz bylo komercni peklo....nova aspon dava film 40min a reklama, ale tohle*:(*......z toho filmu pak nic nemate
PetaBlack
0 0
reagovat
mcb: Tak s těmi reklamami není asi jediná
506789
mcb: Tak s těmi reklamami není asi jediná
0 0
reagovat
Tak krome Nekdo to rad horke jeste pobezi treba Velky utek a dalsi pecky. A zitra pujde vyhrat i DVD. Same dobre nabidky, tim spis, ze muzete utect do sousedniho salu, kde davaji Quantum. :)
506787
Tak krome Nekdo to rad horke jeste pobezi treba Velky utek a dalsi pecky. A zitra pujde vyhrat i DVD. Same dobre nabidky, tim spis, ze muzete utect do sousedniho salu, kde davaji Quantum. :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se