Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 47081 - 47100 Napsat příspěvek
duro: Welcome to the Dark side. Ten film je zlo :D
503467
duro: Welcome to the Dark side. Ten film je zlo *:D*
0 0
reagovat

Slídil - Sleuth

Ten nový... Ech. Od polovice som sa skoro vôbec nechytal. Tušil som, čo to má znamenať, ale prišlo mi, že je to buď blbo zahrané, alebo blbo zrežírované... Proste som im to nežral.
503465
Ten nový... Ech. Od polovice som sa skoro vôbec nechytal. Tušil som, čo to má znamenať, ale prišlo mi, že je to buď blbo zahrané, alebo blbo zrežírované... Proste som im to nežral.
Slídil - Sleuth
0 0
reagovat
Bylo docela s podivem, že jsem dosud nebyl schopen sednout a nerušeně si dát vcelku ,,Gladiátora", tak jsem to dnes napravil. Lepší večer už snad ani nemohl být.
503461
Bylo docela s podivem, že jsem dosud nebyl schopen sednout a nerušeně si dát vcelku ,,Gladiátora", tak jsem to dnes napravil. Lepší večer už snad ani nemohl být.
0 0
reagovat
Tak jak utek tak zivot se mi libili ikdyz co se tyce andersona tak rodinka je lepsi. Utek ma vybornej ost:+
503441
Tak jak utek tak zivot se mi libili ikdyz co se tyce andersona tak rodinka je lepsi. Utek ma vybornej ost*:+*
0 0
reagovat
Já neviděl ani jedno z těch dvou a ani mě moc nelákají... i když, Bill Murray...
503440
Já neviděl ani jedno z těch dvou a ani mě moc nelákají... i když, Bill Murray...
0 0
reagovat
No tak pokud bych se měl v bizarní volbě rozhodovat mezi Útěkem do divočiny a Životem pod vodou, jasně vítězí Život. Útěk je na mě šíleně rozvleklej a hlavní hrdina ASI SPOILER idiot nebo gay, možná obojí KONEC ASI SPOILERU
503435
No tak pokud bych se měl v bizarní volbě rozhodovat mezi Útěkem do divočiny a Životem pod vodou, jasně vítězí Život. Útěk je na mě šíleně rozvleklej a hlavní hrdina ASI SPOILER idiot nebo gay, možná obojí KONEC ASI SPOILERU
0 0
reagovat
Tak to já od Andersona preferuju Tenenbaumovi a těsně za nimi Rushmore. A Život je pro mě taky nekoukatelná záležitost. A Útěk do divočiny je super. :+
503434
Tak to já od Andersona preferuju Tenenbaumovi a těsně za nimi Rushmore. A Život je pro mě taky nekoukatelná záležitost. A Útěk do divočiny je super. *:+*
0 0
reagovat

duro

No já si taky říkám, že snad někdy zkouknu Útěk do divočiny celý, ale Život pod vodou asi už nikdy.
503424
No já si taky říkám, že snad někdy zkouknu Útěk do divočiny celý, ale Život pod vodou asi už nikdy.
duro
0 0
reagovat
Popluh : Jistě, v tomhle směru jejich originalita někdy nezná mezí:)
503422
Popluh : Jistě, v tomhle směru jejich originalita někdy nezná mezí*:)*
0 0
reagovat

KarelR

spíš to tak maskoval český distributor tím CZ názvem :-
503418
spíš to tak maskoval český distributor tím CZ názvem *:-*
KarelR
0 0
reagovat

Popluh

Yep, Rushmore je rozhodně nej Anderson. Škoda že se navenek maskuje jako normální teen komedie a lidi tak odradí. Bill Murray za stromem nebo u bazénu je totiž bezkonkurenční ;)
503417
Yep, Rushmore je rozhodně nej Anderson. Škoda že se navenek maskuje jako normální teen komedie a lidi tak odradí. Bill Murray za stromem nebo u bazénu je totiž bezkonkurenční *;)*
Popluh
0 0
reagovat

duro

Jojo, na tenhle film musis mit proste naladu. Potkalo me to stejny... Nijak to nehrot, ono to pak prjde samo
503415
Jojo, na tenhle film musis mit proste naladu. Potkalo me to stejny... Nijak to nehrot, ono to pak prjde samo
duro
0 0
reagovat
no pro mě je nejlepší Anderson rozhodně Jak jsem balil učitelku 8)
503406
no pro mě je nejlepší Anderson rozhodně Jak jsem balil učitelku *8)*
0 0
reagovat
Útek do divočiny som asi pred 2 týždňami vypol po 40 minútach s tým, že si to dopozerám, keď budem lepšie nastavený. Zatiaľ som sa neodhodlal. 8)
503396
Útek do divočiny som asi pred 2 týždňami vypol po 40 minútach s tým, že si to dopozerám, keď budem lepšie nastavený. Zatiaľ som sa neodhodlal. *8)*
0 0
reagovat
Psema: Stojím pri tebe. Život pod vodou je peklo. Myslel som, že to nedopozerám. Pritom Rodinka ma ako-tak bavila.
503395
Psema: Stojím pri tebe. Život pod vodou je peklo. Myslel som, že to nedopozerám. Pritom Rodinka ma ako-tak bavila.
0 0
reagovat
Já teda Útěk do divočiny žeru a Život pod vodou považuju za shit. Ale já Andersonovy filmy nemusím obecně.:D
506620
Já teda Útěk do divočiny žeru a Život pod vodou považuju za shit. Ale já Andersonovy filmy nemusím obecně.*:D*
0 0
reagovat
Ravenhorn: Cože? Až po hodině? To oproti ,,vodě" docela rozdíl.
Popluh: Tak nějak si říkám: ,,Udělej si radost koupí soundtracku" (platí u obou filmů, dokonalost sama).
506619
Ravenhorn: Cože? Až po hodině? To oproti ,,vodě" docela rozdíl. Popluh: Tak nějak si říkám: ,,Udělej si radost koupí soundtracku" (platí u obou filmů, dokonalost sama).
0 0
reagovat
Útěk do divočiny nechte být :D na to nedám dopustit, jeden z mála delších filmů, který zvládnu dvakrát za sebou aspoň jednou měsíčně :+ Život pod vodou jsem taky viděl prvně dvakrát za sebou, ale od té doby nic, to se bude muset napravit 8)
506614
Útěk do divočiny nechte být *:D* na to nedám dopustit, jeden z mála delších filmů, který zvládnu dvakrát za sebou aspoň jednou měsíčně *:+* Život pod vodou jsem taky viděl prvně dvakrát za sebou, ale od té doby nic, to se bude muset napravit *8)*
0 0
reagovat

Luc44

Jo útěk do divočiny jsem vypnul po 1 hodině. Ale je fakt, že bych se na to radši dokoukal než Život pod vodou.
Ale mám rád i jiné filmy. Komedie, akční i romantické. Třeba nedávno jsem viděl Kopačky a jak se mi to líbilo nebo 96 hodin je fakt bomba.
506576
Jo útěk do divočiny jsem vypnul po 1 hodině. Ale je fakt, že bych se na to radši dokoukal než Život pod vodou. Ale mám rád i jiné filmy. Komedie, akční i romantické. Třeba nedávno jsem viděl Kopačky a jak se mi to líbilo nebo 96 hodin je fakt bomba.
Luc44
0 0
reagovat
jj Útěk do divočiny si drak taky pochvaloval :D
506574
jj Útěk do divočiny si drak taky pochvaloval *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se