Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4661 - 4680 Napsat příspěvek
Tak dneska vyrážím na 2. Sestru. Nečekám moc, jednička mě totiž vůbec nebavila, ale v Dolby atmosu, by to mohlo být aspoň fajn po zvukové stránce. Osobně se víc těším na další SAW.
879818
Tak dneska vyrážím na 2. Sestru. Nečekám moc, jednička mě totiž vůbec nebavila, ale v Dolby atmosu, by to mohlo být aspoň fajn po zvukové stránce. Osobně se víc těším na další SAW.
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Jesteze na MZ nechodí moje pěkné kamarádky :D
879817
Jesteze na MZ nechodí moje pěkné kamarádky *:D*
879811
3 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: SteKi
Je to tak no. Svata pravda :D druha varianta je, ze ten typek je totalni incel
879816
Je to tak no. Svata pravda *:D* druha varianta je, ze ten typek je totalni incel
879815
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Ako, mne raz povedala kamoška (nepáčila sa mi :D ) na takýto kamarátsky vzťah z druhou kamoškou, citujem: ak nieje úplne jebnutá a nevyzerá totálne napiču, tak neexistuje dôvod prečo by si po nej časom nevyštartoval. tak sa ukázalo, že mala pravdu :D
879815
Ako, mne raz povedala kamoška (nepáčila sa mi *:D* ) na takýto kamarátsky vzťah z druhou kamoškou, citujem: ak nieje úplne jebnutá a nevyzerá totálne napiču, tak neexistuje dôvod prečo by si po nej časom nevyštartoval. tak sa ukázalo, že mala pravdu *:D*
879811
8 0
reagují: MeaCulpa
reagovat
reaguje na: okkac
Já měl štěstí na kamarádky. Vždy to byly moc pěkné holky a já pokaždé k nim cítil něco víc. Většinou to neopětovali, což jsem přijal. Většinu z nich jsem stejně po čase dostal :D Trpělivost přináší růže.  S jednou z nich už jsem osmým rokem a máme moc hezkého syna a super vztah.
879814
Já měl štěstí na kamarádky. Vždy to byly moc pěkné holky a já pokaždé k nim cítil něco víc. Většinou to neopětovali, což jsem přijal. Většinu z nich jsem stejně po čase dostal *:D* Trpělivost přináší růže.  S jednou z nich už jsem osmým rokem a máme moc hezkého syna a super vztah.
879811
11 0
reagovat
Kamarádka muze být jen ženská, která tě vůbec fyzicky nepritahuje. Ve všech ostatních případech, tam ta touha prostě je.
879811
Kamarádka muze být jen ženská, která tě vůbec fyzicky nepritahuje. Ve všech ostatních případech, tam ta touha prostě je.
19 0
reagovat
Nechci, aby si to někdo vzal osobně a byl z toho další z mnoha nesmyslných flameů. Tak to berte jen jako řečnický grumpy výkřik, ale...

... přijde mi naprosto děsivý jak se normalizovala výmluva byl to alkohol, ha ha 

Ne že bych nikdy nic podobného nespáchal, spáchal, navíc eticky i morálně horšího. Byl jsem debil, navíc debil s alkoholem. 

No nic, užijte si pátek, pro mne to bude dneska těžký s alkoholem i bez. :)
879810
Nechci, aby si to někdo vzal osobně a byl z toho další z mnoha nesmyslných flameů. Tak to berte jen jako řečnický grumpy výkřik, ale... ... přijde mi naprosto děsivý jak se normalizovala výmluva [b]byl to alkohol, ha ha[/b]  Ne že bych nikdy nic podobného nespáchal, spáchal, navíc eticky i morálně horšího. [b]Byl jsem debil, navíc debil s alkoholem.  [/b]No nic, užijte si pátek, pro mne to bude dneska těžký s alkoholem i bez. *:)*
6 0
reagují: HAL, Gonzi
reagovat
reaguje na: DarkSith
Ale to ona není naštvaná nebo tak, ani to nijak neřešila (bylo to v opilosti). Jen je to prostě teď už takový broken :D
879809
Ale to ona není naštvaná nebo tak, ani to nijak neřešila (bylo to v opilosti). Jen je to prostě teď už takový broken *:D*
879803
2 -2
reagovat
reaguje na: esmo

Kamarádky jsou fajn

Ale nesmíš po nich vyjet první. Jinak dopadneš jako Ross 
link
879807
Ale nesmíš po nich vyjet první. Jinak dopadneš jako Ross  https://youtu.be/6sb0Ii0EkUY?si=aGDyE9OAIyDe4gBr
Kamarádky jsou fajn
879796
1 -1
reagovat
Přátelství bez jakéhokoli sexu samozřejmě existují a v mém případě fungují bez jakýchkoli problémů. 
879805
Přátelství bez jakéhokoli sexu samozřejmě existují a v mém případě fungují bez jakýchkoli problémů. 
3 -11
reagovat
reaguje na: esmo
Hele, tady bych si dovolil nesouhlasit: jelikož sis od toho evidentně sliboval něco víc, tak o skutečné přátelství v tom nejčistším slova smyslu beztak nešlo - a v tom případě je pro všechny lépe, vyjasnit si situaci dříve než později.:+ 

Věř mi...8)
879804
Hele, tady bych si dovolil nesouhlasit: jelikož sis od toho evidentně sliboval něco víc, tak o skutečné přátelství v tom nejčistším slova smyslu beztak nešlo - a v tom případě je pro všechny lépe, vyjasnit si situaci dříve než později.*:+*  Věř mi...*8)*
879800
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
Třeba ti časem odpustí. 8)
879803
Třeba ti časem odpustí. *8)*
879800
1 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: verbst
:D:D Teď už jsem si toho vědom no :(
879800
*:D**:D* Teď už jsem si toho vědom no *:(*
879799
1 0
reagují: SeldomSeen, DarkSith
reagovat
reaguje na: esmo
879799
https://youtu.be/eFmuO6xJ36g?si=DZW7nOVJEkNBx1O6
879796
3 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: hroubek
Jojo, taky jsem takový přátelství dlouhý léta měl. Dokud jsem po ní nevyjel :+ … a pak byl konec :D
879796
Jojo, taky jsem takový přátelství dlouhý léta měl. Dokud jsem po ní nevyjel *:+* … a pak byl konec *:D*
879794
7 0
reagují: Adventurer, verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To já taky, ale to dělám jen když mám volno a nemám žádné povinnosti, což je v poslední době, tak jednou za měsíc. Už mi dávno skončili časy, kdy mi bylo lehce přes dvacet a kalilo se kdy to šlo. :+
879795
To já taky, ale to dělám jen když mám volno a nemám žádné povinnosti, což je v poslední době, tak jednou za měsíc. Už mi dávno skončili časy, kdy mi bylo lehce přes dvacet a kalilo se kdy to šlo. *:+*
879793
1 0
reagovat
reaguje na: verbst
Hledám v hlavě vhodné přirovnání k nějaké filmové dvojici, ale žádné mě moc nenapadá. Prostě jsme kamarádi. Více bych to nerozebíral.

PS: Přátelství mezi chlapem a ženou existuje. Někteří tvrdí, že je to mýtus, ale opravdu existuje, a chlap nemusí být gay. :D
879794
Hledám v hlavě vhodné přirovnání k nějaké filmové dvojici, ale žádné mě moc nenapadá. Prostě jsme kamarádi. Více bych to nerozebíral. PS: Přátelství mezi chlapem a ženou existuje. Někteří tvrdí, že je to mýtus, ale opravdu existuje, a chlap nemusí být gay. *:D*
879789
4 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: hroubek
Ok, my mistake, ja když hodně piju, tak se vozeru.
879793
Ok, my mistake, ja když hodně piju, tak se vozeru.
879791
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Já jsem neožral, jen jsem dostal do takové nálady, kdy je lepší koukat na komedii, než na temnou detektivku. Moje chyba.
879791
Já jsem neožral, jen jsem dostal do takové nálady, kdy je lepší koukat na komedii, než na temnou detektivku. Moje chyba.
879790
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: verbst
Já jsem ten poslední, kdo by mel nekoho poučovat, ale pouštět film kamarádce a vozrat se u toho mi prijde zbytečné a nelogické.
879790
Já jsem ten poslední, kdo by mel nekoho poučovat, ale pouštět film kamarádce a vozrat se u toho mi prijde zbytečné a nelogické.
879789
5 0
reagují: hroubek
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se