Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 46341 - 46360 Napsat příspěvek
Když každý bude hodnotit české filmy jen s českými, tak se nikam nepohneme:) Tento rok jsem na fimy zvědav nejvíc
528349
Když každý bude hodnotit české filmy jen s českými, tak se nikam nepohneme:) Tento rok jsem na fimy zvědav nejvíc
0 0
reagovat

Silence

Díky za překlad. Snad tomu teď všichni rozumí. :D
528348
Díky za překlad. Snad tomu teď všichni rozumí. *:D*
Silence
0 0
reagovat
"nadprůměrně uchvátili" 8)
Takže ostatní české filmy tě uchvátily jen průměrně? :))
Lidé, kteří neznají Draka a jeho slohové dovednosti si za slovo "uchvátily" dosadí slovo "zaujaly" :D
528346
"nadprůměrně uchvátili" *8)* Takže ostatní české filmy tě uchvátily jen průměrně? *:))* Lidé, kteří neznají Draka a jeho slohové dovednosti si za slovo "uchvátily" dosadí slovo "zaujaly" *:D*
0 0
reagovat

Spazz

Protože když budem srovnávat českou tvorbu ze zahraniční tvorbou tak 90% českých filmů by se tím titulem honosilo a to by se asi spoustě lidí nelíbilo.

Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s..... a to jsem se za poslední měsíce nakoukal tak 7-8 českých filmů z minulého roku. Mě totiž příjde, že neumíme točit filmy s rodiného prostředí a pořád tam cpem to ohlednutí za tvorbu před revolucí. V tom je ten problém. Filmy dělají pro ty lidi co jim je 40 a více a pak pro ženské.

Konečně bude něco pro nás chlapy a připadám si jako na webu důchodců.

Sorry hoši, musel jsem to napsat, protože kdykoliv něco přihodím na kouknutí, tak si děláte ze mě srandu nebo to schválně shazujete. ;)
528345
Protože když budem srovnávat českou tvorbu ze zahraniční tvorbou tak 90% českých filmů by se tím titulem honosilo a to by se asi spoustě lidí nelíbilo. Minulý rok mě nadprůměrně uchvátili hlavně Bobule. Tento rok zatím Peklo s..... a to jsem se za poslední měsíce nakoukal tak 7-8 českých filmů z minulého roku. Mě totiž příjde, že neumíme točit filmy s rodiného prostředí a pořád tam cpem to ohlednutí za tvorbu před revolucí. V tom je ten problém. Filmy dělají pro ty lidi co jim je 40 a více a pak pro ženské. Konečně bude něco pro nás chlapy a připadám si jako na webu důchodců. Sorry hoši, musel jsem to napsat, protože kdykoliv něco přihodím na kouknutí, tak si děláte ze mě srandu nebo to schválně shazujete. *;)*
Spazz
0 0
reagovat
poníženě přiznávám, že mi to až tak hrozné nepřišlo...
každopádně ravenhorne, (teď obecně) pokud je něco sračka, nevím, proč by to mělo být omluvitelné tím, že to je od nás a proč by se měl někdo zdráhat srovnávání se světovou tvorbou
528344
poníženě přiznávám, že mi to až tak hrozné nepřišlo... každopádně ravenhorne, (teď obecně) pokud je něco sračka, nevím, proč by to mělo být omluvitelné tím, že to je od nás a proč by se měl někdo zdráhat srovnávání se světovou tvorbou
0 0
reagovat
Tak musíte to brát v porovnání s českou tvorbou a ne světovou. V české tvorbě to velmi dobré, i když jasně, že to za světovou pokulhává.
528342
Tak musíte to brát v porovnání s českou tvorbou a ne světovou. V české tvorbě to velmi dobré, i když jasně, že to za světovou pokulhává.
0 0
reagovat
Meče a Tereza Voříšková. Víme, že se ti to líbí.
528338
Meče a Tereza Voříšková. Víme, že se ti to líbí.
0 0
reagovat
Mě se to líbí.
528336
Mě se to líbí.
0 0
reagovat
:D a viděl někdo ten půlnoční vlak? to je teprve hadr:))
528295
*:D* a viděl někdo ten půlnoční vlak? to je teprve hadr*:))*
0 0
reagovat
No teda... LOTR hadra :D
528288
No teda... LOTR hadra *:D*
0 0
reagovat
Co to.. fakt tam je hudba z trailerů na Die Hard 4? :D
528286
Co to.. fakt tam je hudba z trailerů na Die Hard 4? *:D*
0 0
reagovat

Drak

To by mě bavilo možná tak max. ještě v 10 letech :D
528285
To by mě bavilo možná tak max. ještě v 10 letech *:D*
Drak
0 0
reagovat

raven:

Nič smiešnejšie som už dávno nevidel. Hrozné kostýmy, žiadna dobová atmosféra, mizerní herci. :-
528284
Nič smiešnejšie som už dávno nevidel. Hrozné kostýmy, žiadna dobová atmosféra, mizerní herci. *:-*
raven:
0 0
reagovat
Drak: Jo, takže někdo napíše něco takovýho a ty se toho slepě chytneš, jo? Ale vlastně... čemu se divím... :D
528195
Drak: Jo, takže někdo napíše něco takovýho a ty se toho slepě chytneš, jo? Ale vlastně... čemu se divím... :D
0 0
reagovat

Než se táta vrátí

první trailer na tento český historický seriál (zatím jen s hudbou)

link
528194
první trailer na tento český historický seriál (zatím jen s hudbou) [link="http://www.youtube.com/watch?v=UaSlIGf8LeU"]link[/link]
Než se táta vrátí
0 0
reagovat
Já jsem to bral podle jednoho uživatele, který v diskuzi pod filmem napsal toto:
"Já se z těch českých názvů fakt jednou picnu."

:D
528193
Já jsem to bral podle jednoho uživatele, který v diskuzi pod filmem napsal toto: "Já se z těch českých názvů fakt jednou picnu." *:D*
0 0
reagovat
Ještě jednou:
Ano, často ty naše překlady jdou mimo rozum, ale teď jsi vážně sáhnul špatně... :)
528187
Ještě jednou: Ano, často ty naše překlady jdou mimo rozum, ale teď jsi vážně sáhnul špatně... :)
0 0
reagovat
Rave by asi překládal i idiomy:))
528186
Rave by asi překládal i idiomy*:))*
0 0
reagovat

Ravenhorn

Překlad toho filmu má v kontextu úplně stejný význam jako ten původní, tak do toho nerej, když tomu nerozumíš. :D
528185
Překlad toho filmu má v kontextu úplně stejný význam jako ten původní, tak do toho nerej, když tomu nerozumíš. *:D*
Ravenhorn
0 0
reagovat

Silence

Abych tu teda neřešil jeden překlad názvu filmu několik dní, tak jen řeknu. Špatně jsem to napsal, ale český překlad je úplně něco jiného než je originál, ale v Česku je to všem jedno. (Tvrdá česká realita) :D
528184
Abych tu teda neřešil jeden překlad názvu filmu několik dní, tak jen řeknu. Špatně jsem to napsal, ale český překlad je úplně něco jiného než je originál, ale v Česku je to všem jedno. (Tvrdá česká realita) *:D*
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se