Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 46261 - 46280 Napsat příspěvek

dabing Futuramy

normálně jsem chcípal :D:( ale TBBT jsem se zatím statečně vyhýbal ?)
I když ono hraje i velkou roli, co uslyšíte dřív. Třeba na dabing Simpsonů nedá nikdo dopustit, přitom kdybych koukal nejdřív na originál, taky bych si asi chvilku zvykal. To samý u Pirátů z Karibiku (sttejně to má nejlepší dabing ever), kde mám hlášky zažité česky, nebo nově u Rock'n'Rolly - nadabovanej Karel Roden rulez :+
530539
normálně jsem chcípal *:D**:(* ale TBBT jsem se zatím statečně vyhýbal *?)* I když ono hraje i velkou roli, co uslyšíte dřív. Třeba na dabing Simpsonů nedá nikdo dopustit, přitom kdybych koukal nejdřív na originál, taky bych si asi chvilku zvykal. To samý u Pirátů z Karibiku (sttejně to má nejlepší dabing ever), kde mám hlášky zažité česky, nebo nově u Rock'n'Rolly - nadabovanej Karel Roden rulez *:+*
dabing Futuramy
0 0
reagovat
Růžová pouta :D To je nějakej ďábelskej cross-over :+
530538
Růžová pouta *:D* To je nějakej ďábelskej cross-over *:+*
0 0
reagovat
To byl joke vy suchaři:D

okkac: jj, tohle znám, stalo se mi to u Days of Thunder, pruhy všude:))
530516
To byl joke vy suchaři*:D* okkac: jj, tohle znám, stalo se mi to u Days of Thunder, pruhy všude*:))*
0 0
reagovat
Fluke: Když něco nemáš, ještě neznamená, že to neexistuje... Popravdě - v obyváku vedle žádné HDčkové LCDčko nestojí, je tak 82 palcová CRTčková obrazovka a upřímě by jsem ji tam jednak ani neměnil, a doufám, že tam ještě nějaký ten čas vydrží.... Ono na ni koukaj rodiče a těm těško budeš nutit, aby se koukali místo na růžová pouta či co na DVDčko, třeba i z trafiky... Jasně, kouknou se na něj, ale když na nově neběží žádný seriál. Prostě je to paradoxně rozumější řešení, než koupit sic kvalitní HDready, ale koukat se na rozmazaný fleky...
Tím se oklikou dostávám k tomu, že opravdu existují jěště lidé, co mají 4:3 televizi... Osobně z rodiny neznám nikovo, kdo by si na ty pruhy v tv stěžoval, ale to už je jiná pohádka ;):D
530515
Fluke: Když něco nemáš, ještě neznamená, že to neexistuje... Popravdě - v obyváku vedle žádné HDčkové LCDčko nestojí, je tak 82 palcová CRTčková obrazovka a upřímě by jsem ji tam jednak ani neměnil, a doufám, že tam ještě nějaký ten čas vydrží.... Ono na ni koukaj rodiče a těm těško budeš nutit, aby se koukali místo na růžová pouta či co na DVDčko, třeba i z trafiky... Jasně, kouknou se na něj, ale když na nově neběží žádný seriál. Prostě je to paradoxně rozumější řešení, než koupit sic kvalitní HDready, ale koukat se na rozmazaný fleky... Tím se oklikou dostávám k tomu, že opravdu existují jěště lidé, co mají 4:3 televizi... Osobně z rodiny neznám nikovo, kdo by si na ty pruhy v tv stěžoval, ale to už je jiná pohádka ;):D
0 0
reagovat
Ale jsou. Jednou na lupuchu, kdyz si nekdo stezoval ze DVD je 4:3 tak se nekdo podobny ozval, ze na co by se dival na TV s dvema cernymi pruhy nahore a dole:D
530514
Ale jsou. Jednou na lupuchu, kdyz si nekdo stezoval ze DVD je 4:3 tak se nekdo podobny ozval, ze na co by se dival na TV s dvema cernymi pruhy nahore a dole*:D*
0 0
reagovat

PetaBlack

Takový lidi nejsou.
530513
Takový lidi nejsou.
PetaBlack
0 0
reagovat
Disketa: Stejně jako šílí ti, co jsou opatřeni 4:3, když se pustí něco jaksi extra širokoúhle :)
530511
Disketa: Stejně jako šílí ti, co jsou opatřeni 4:3, když se pustí něco jaksi extra širokoúhle *:)*
0 0
reagovat
Clarksonovy glosy v Top Gearu jsou obcas na urovni skecu z Monty Pythonu. Ty si tezko nekdo predstavi nadabovane, navic jde spis o to, ze motoristicky porad se primarne nepreklada tak, aby v nem byly zachovany vtipy. Proto je v dabingu cely porad bezpohlavni.

Ale mam ho trochu radsi, nez bych mel, takze chapu, ze brblani tady nenarazi na urodnou pudu. ;)
530506
Clarksonovy glosy v Top Gearu jsou obcas na urovni skecu z Monty Pythonu. Ty si tezko nekdo predstavi nadabovane, navic jde spis o to, ze motoristicky porad se primarne nepreklada tak, aby v nem byly zachovany vtipy. Proto je v dabingu cely porad bezpohlavni. Ale mam ho trochu radsi, nez bych mel, takze chapu, ze brblani tady nenarazi na urodnou pudu. ;)
0 0
reagovat
zrovna o víkendu jsem top gear shlédnul a v pohodě... jde spíš o to, jak to kdo zkousne, já bych zase nemoh tu jejich futuramu...
530495
zrovna o víkendu jsem top gear shlédnul a v pohodě... jde spíš o to, jak to kdo zkousne, já bych zase nemoh tu jejich futuramu...
0 0
reagovat

popik

Ja nejak nevim proc vas stve tolik ten Top Gear vzdyt vetsina motoristickejch poradu se nepremlouva simultalne.?)
530494
Ja nejak nevim proc vas stve tolik ten Top Gear vzdyt vetsina motoristickejch poradu se nepremlouva simultalne.*?)*
popik
0 0
reagovat
Mě na Primě (i na Prima Cool) štve nejvíc vysílání ve 4:3. Majitelé širokoúhlých LCD televizorů musí šílet...
530488
Mě na Primě (i na Prima Cool) štve nejvíc vysílání ve 4:3. Majitelé širokoúhlých LCD televizorů musí šílet...
0 0
reagovat
To neni nic proti dabingu Top Gearu na Prima Cool. Videl jsem na normalni Prime asi petivterinovou ukazku, kde mluvi Clarkson o Stigovi a zni pri tom jak Homer Simpson krizeny s Bedou Travnickem. NOT cool. :)
530487
To neni nic proti dabingu Top Gearu na Prima Cool. Videl jsem na normalni Prime asi petivterinovou ukazku, kde mluvi Clarkson o Stigovi a zni pri tom jak Homer Simpson krizeny s Bedou Travnickem. NOT cool. :)
0 0
reagovat
Kamarad kouka na Dark Knight s dabingem. Smeji se a placi zaroven
530485
Kamarad kouka na Dark Knight s dabingem. Smeji se a placi zaroven
0 0
reagovat
Sakra, na Primě Cool je Nick Fury, zvláštní agent a já prošvihl začátek. :))
530466
Sakra, na Primě Cool je Nick Fury, zvláštní agent a já prošvihl začátek. *:))*
0 0
reagovat

Jeffy

Seš ve špatným okně :D
jinak se taky přikláním k názoru, jak už někdo tady, že měli s himym počkat, dokud ta děvčata neporodí.
530418
Seš ve špatným okně *:D* jinak se taky přikláním k názoru, jak už někdo tady, že měli s himym počkat, dokud ta děvčata neporodí.
Jeffy
0 0
reagovat
HIMYM - SPOILER
To si dělají legraci ne? :-:- Zbytek dílu parádní, až na Lily no.
530410
HIMYM - SPOILER To si dělají legraci ne? *:-**:-* Zbytek dílu parádní, až na Lily no.
0 0
reagovat
Strih - to je moja jediná vážnejšia výhrada. Inak na amatérsky film skutočne obdivuhodný výkon. Ako priamy prológ k Spoločenstvu to normálne funguje.

Kde sú Ravenhornove nadšené výkriky?

530408
Strih - to je moja jediná vážnejšia výhrada. Inak na amatérsky film skutočne obdivuhodný výkon. Ako priamy prológ k Spoločenstvu to normálne funguje. Kde sú Ravenhornove nadšené výkriky?
0 0
reagovat
Vypadá to dost dobře, jediná výtka míří na vrub střihu... Některé pasáže střižený výborně (hlavně ty časosběrné scénky) a ale zbytek dost roztěkaně... Ovšem hlavně kamera vynikající.... A ty letecké záběry nepřebírali z LOTRa, o to víc se to cení ;):D
530300
Vypadá to dost dobře, jediná výtka míří na vrub střihu... Některé pasáže střižený výborně (hlavně ty časosběrné scénky) a ale zbytek dost roztěkaně... Ovšem hlavně kamera vynikající.... A ty letecké záběry nepřebírali z LOTRa, o to víc se to cení ;):D
0 0
reagovat

Spazz

souhlas..i hudba špičková.
530255
souhlas..i hudba špičková.
Spazz
0 0
reagovat
Tak ten Hon na Gluma není vůbec špatný... celkem příjemná podívaná, imo. Pár momentů bylo vyloženě výborných :o)
530242
Tak ten Hon na Gluma není vůbec špatný... celkem příjemná podívaná, imo. Pár momentů bylo vyloženě výborných :o)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se