Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4561 - 4580 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Je to volně na YouTube link
880974
Je to volně na YouTube https://youtu.be/grQkhowgRjg?si=VjdASHQUbKzsEuxM
880972
4 0
reagují: vZeč
reagovat
reaguje na: pepo
Až bude v televizi, dej mi prosím vědět. Rád se pak podívám. :)
880972
Až bude v televizi, dej mi prosím vědět. Rád se pak podívám. *:)*
880967
2 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Dobre to bolo. A skus si mrknut aj moj wuchan. 8)
880967
Dobre to bolo. A skus si mrknut aj moj wuchan. *8)*
880962
1 0
reagují: Disketa1
reagovat

Elemental

Podobně jako Frčíme je velká škoda nevyužití světu jako takového.  Na zemi a vzduch se tam vlastně úplně se.e. 
Příběh je jednoduchý a vůbec se na první Pixarovky nechyta.  Ale zase na druhou stranu to jako příběh o lásce funguje tak jak má. Vlastně jsme nic takového u Pixaru neměli od Wall-Eho. 
Z poslední doby to ale nebude ta Pixarovka, kterou si někdy rad znovu pustím. To se podařilo jen Luce a Duši. 
Radši sáhnu po Zootropolis, které je sice laděné jinak, ale ten svět dokázali vytěžit naplno.
880966
Podobně jako Frčíme je velká škoda nevyužití světu jako takového.  Na zemi a vzduch se tam vlastně úplně se.e.  Příběh je jednoduchý a vůbec se na první Pixarovky nechyta.  Ale zase na druhou stranu to jako příběh o lásce funguje tak jak má. Vlastně jsme nic takového u Pixaru neměli od Wall-Eho.  Z poslední doby to ale nebude ta Pixarovka, kterou si někdy rad znovu pustím. To se podařilo jen Luce a Duši.  Radši sáhnu po Zootropolis, které je sice laděné jinak, ale ten svět dokázali vytěžit naplno.
Elemental
4 0
reagovat

Velké nic (2023)

Těžko se bude příštím generacím vysvětlovat, že se něco takového skutečně dělo. Klusákův existenciální černobílý dokument ve mně při vzpomínce na události ne až zase tak nedávné vyvolal kombinaci úzkosti a odlehčujícího smíchu. Velký dík patří Klusákovi za vybudování pomníku Karlu Vachkovi. Takhle vzácní lidé by neměli odcházet příliš brzy.
880962
Těžko se bude příštím generacím vysvětlovat, že se něco takového skutečně dělo. Klusákův existenciální černobílý dokument ve mně při vzpomínce na události ne až zase tak nedávné vyvolal kombinaci úzkosti a odlehčujícího smíchu. Velký dík patří Klusákovi za vybudování pomníku Karlu Vachkovi. Takhle vzácní lidé by neměli odcházet příliš brzy.
Velké nic (2023)
5 -2
reagují: pepo
reagovat

Talk to me

Ten námět je úplně geniální. Divím se, že to nenapadlo někoho dřív (pokud ano, opravte mě) 
Takto originální a zábavnou zápletkou mi naposledy udělal radost Wan se Zhoubnym zlem. 
Akorát teda ten přechod spíš na drama, než horor, mi moc nesednul. Škoda. 
Sequel nebude potřeba,  ale prequel by se mi docela líbil. 
880958
Ten námět je úplně geniální. Divím se, že to nenapadlo někoho dřív (pokud ano, opravte mě)  Takto originální a zábavnou zápletkou mi naposledy udělal radost Wan se Zhoubnym zlem.  Akorát teda ten přechod spíš na drama, než horor, mi moc nesednul. Škoda.  Sequel nebude potřeba,  ale prequel by se mi docela líbil. 
Talk to me
9 0
reagovat

Velke nic 10/10

Az to nase deti za 20 let uvidi nekde na Artu, budou si myslet, ze je to nejake artove mockumentary.   :D
880955
Az to nase deti za 20 let uvidi nekde na Artu, budou si myslet, ze je to nejake artove mockumentary.   *:D*
Velke nic 10/10
3 0
reagovat
reaguje na: esmo
To vypadá výborně :+
880937
To vypadá výborně *:+*
880924
2 0
reagovat

Dream Scenario

Lidem se zdá o Cagovi, jsem zvědav co z toho vyleze :)
trailer 
880924
Lidem se zdá o Cagovi, jsem zvědav co z toho vyleze *:)* [url=https://www.youtube.com/watch?v=q3x9iUL-74w&ab_channel=A24]trailer [/url]
Dream Scenario
8 0
reagují: HAL
reagovat

Blue Beetle (2023)

Skvěle jsem se bavil! Ano, je to podle jednoduchého mustru, který v dnešní době už nestačí. Ale co by za tuto kvalitu dal libovolný Ant-Man, Venom nebo Flash. Všechny tyto 3 značky si to dává k snídani a je to přitom hrozně vtipný a lehký. Totálně vládne celá mexická famílie a hlavní záporácký hitman. Bavila mne akce naplno využívající možností obleků. A strašně to šlapalo na plyn ke konci. 
Škoda, že to má vzhledem k tržbám asi stopku, protože by to bylo výborný v pokračování i prequelech. 
No a těším se na režisérovu buddy movie s Batistou a Momoou. 
8/10 a je mi jasný že to hodnotím nejlíp ze vsi :)
880914
Skvěle jsem se bavil! Ano, je to podle jednoduchého mustru, který v dnešní době už nestačí. Ale co by za tuto kvalitu dal libovolný Ant-Man, Venom nebo Flash. Všechny tyto 3 značky si to dává k snídani a je to přitom hrozně vtipný a lehký. Totálně vládne celá mexická famílie a hlavní záporácký hitman. Bavila mne akce naplno využívající možností obleků. A strašně to šlapalo na plyn ke konci.  Škoda, že to má vzhledem k tržbám asi stopku, protože by to bylo výborný v pokračování i prequelech.  No a těším se na režisérovu buddy movie s Batistou a Momoou.  8/10 a je mi jasný že to hodnotím nejlíp ze vsi :)
Blue Beetle (2023)
9 -6
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: verbst
Bohužel to tam nevidím, možná časem. Ale spíš se uchýlím k pirátsvu, vidět to skutečně chci ... už jen abych tomu mohl dát 5/5 na csfd, jako protipól k tomu hnoji, co se tam snese :D
880908
Bohužel to tam nevidím, možná časem. Ale spíš se uchýlím k pirátsvu, vidět to skutečně chci ... už jen abych tomu mohl dát 5/5 na csfd, jako protipól k tomu hnoji, co se tam snese *:D*
880897
2 0
reagovat
reaguje na: esmo
Paramount je u nás SkyShowtime, ne? To by snad mohlo dopadnout.
880897
Paramount je u nás SkyShowtime, ne? To by snad mohlo dopadnout.
880896
2 0
reagují: esmo
reagovat

Superpower

Kdo trochu sleduje dění na Ukrajině, tak ví, že Sean Penn loni navštívil Zelenského a sám na Ukrajině nějaký čas pobyl. No a včera na Paramount+ vyšel dokument, který "Follows the events happening in Ukraine and the truth about Russia's invasion of the country."
Moc rád bych to viděl, ale nepředpokládám, že u nás to půjde oficiální cestou ...
CSFD
880896
Kdo trochu sleduje dění na Ukrajině, tak ví, že Sean Penn loni navštívil Zelenského a sám na Ukrajině nějaký čas pobyl. No a včera na Paramount+ vyšel dokument, který "[i]Follows the events happening in Ukraine and the truth about Russia's invasion of the country.[/i]" Moc rád bych to viděl, ale nepředpokládám, že u nás to půjde oficiální cestou ... [url=https://www.csfd.cz/film/1314257-superpower/hraji/]CSFD [/url]
Superpower
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Muel
A to je první díl ještě suverénně nejlepší.


Suverénně.
880876
A to je první díl ještě suverénně nejlepší. Suverénně.
880864
18 0
reagovat
Pre mňa je až zarážajúce, ako prvý Hobit takmer kompletne stratil všetko kúzlo pôvodnej LotR trilógie. Som obzvlášť zvedavý na ďalšie diely.
880864
[b]Pre mňa je až zarážajúce, ako prvý Hobit takmer kompletne stratil všetko kúzlo pôvodnej LotR trilógie. Som obzvlášť zvedavý na ďalšie diely.[/b]
7 -2
reagují: Spazz
reagovat
ČT art mi dneska udělala radost. Nejdříve balet Labutí jezero v geniální choreografii Matthewa Bournea a potom Dej mi své jméno. Kéž by takových queer večerů bylo víc, ale raději budu skeptický, abych pak nebyl zklamaný.
880862
ČT art mi dneska udělala radost. Nejdříve balet Labutí jezero v geniální choreografii Matthewa Bournea a potom Dej mi své jméno. Kéž by takových queer večerů bylo víc, ale raději budu skeptický, abych pak nebyl zklamaný.
3 -8
reagovat
Milý a "based on true story" film z UK "Bank of Dave" - link ... :+ podle počtu hodnocení dost pod radarem :o
880855
Milý a "based on true story" film z UK "Bank of Dave" - https://www.csfd.cz/film/1297014-bank-of-dave/recenze/ ... *:+* podle počtu hodnocení dost pod radarem *:o*
1 0
reagovat
reaguje na: pepo
Má vkus.
880853
Má vkus.
880851
7 0
reagovat
mlada nadsena z kingsmen:+
880851
mlada nadsena z kingsmen*:+*
14 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Díky, to jsou super tipy :+
880774
Díky, to jsou super tipy *:+*
880773
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se