Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45661 - 45680 Napsat příspěvek
Včera jsme si zašli do kina na Founding Of The Republic a zklamání to teda bylo neskutečné... kámoš u toho aj usnul :-D Že to nebude žádný syrový Yimou nám samozřejmě bylo jasné, ale tohle už bylo místy přecejen trochu moc. Konců to má víc než Návrat krále, přitom gradace se vesměs nedostává. Jediné, co podle mě opravdu stojí za pochvalu, je hudba (ta je fakt boží) a fakt, že z Čankajška se tu nedělala žádná vychcaná zrůda...

a ano, jak už někde napsal imf, všichni na západě proslavení herci se tam jenom mihnou a prohodí jednu, dvě větičky, což je minimálně u Zhao Wei a Zhang Ziyi velká škoda :-D jinak pokaždé, když se někdo z těch megahvězd objevil, Číňani se začali buď smát nebo dělat "Oooooo!"
539340
Včera jsme si zašli do kina na Founding Of The Republic a zklamání to teda bylo neskutečné... kámoš u toho aj usnul :-D Že to nebude žádný syrový Yimou nám samozřejmě bylo jasné, ale tohle už bylo místy přecejen trochu moc. Konců to má víc než Návrat krále, přitom gradace se vesměs nedostává. Jediné, co podle mě opravdu stojí za pochvalu, je hudba (ta je fakt boží) a fakt, že z Čankajška se tu nedělala žádná vychcaná zrůda... a ano, jak už někde napsal imf, všichni na západě proslavení herci se tam jenom mihnou a prohodí jednu, dvě větičky, což je minimálně u Zhao Wei a Zhang Ziyi velká škoda :-D jinak pokaždé, když se někdo z těch megahvězd objevil, Číňani se začali buď smát nebo dělat "Oooooo!"
0 0
reagovat
krásne :+:D
539312
krásne *:+**:D*
0 0
reagovat

Loki

n1
539304
n1
Loki
0 0
reagovat

Loki

to snad neni možný :D:+ thanks, you just made my day...
539302
to snad neni možný *:D**:+* thanks, you just made my day...
Loki
0 0
reagovat

Loki

:+
539299
*:+*
Loki
0 0
reagovat
:D:+
539298
*:D**:+*
0 0
reagovat
Je to sice nekorektne ale fakt bohovskeodkaz, ocenia hlavne asi Slovaci:D

539297
Je to sice nekorektne ale fakt bohovske[link="http://kbw.inetdisc.com/getimg.php?src=forum/s/share_f0akqh774.jpg"]odkaz[/link], ocenia hlavne asi Slovaci*:D*
0 0
reagovat
Tak jsem po dlouhé době zase viděl pořádný horor - Přichází Satan z roku 1976. Geniální hudba a mrazivá sedmdesátková atmosféra - moje oblíbená kombinace. Dnes na Prima Cool bude dvojka - Damien, který mě vystrašil mnohem víc, fakt jsem si u něj nadělal do kalhot, a to mi bylo nějakých 20 let. Z toho havrana jsem fakt nemohl. Říkám to pořád, ale je to tak. Sedmdesátkové horory jsou zkrátka nejlepší.
539280
Tak jsem po dlouhé době zase viděl pořádný horor - Přichází Satan z roku 1976. Geniální hudba a mrazivá sedmdesátková atmosféra - moje oblíbená kombinace. Dnes na Prima Cool bude dvojka - Damien, který mě vystrašil mnohem víc, fakt jsem si u něj nadělal do kalhot, a to mi bylo nějakých 20 let. Z toho havrana jsem fakt nemohl. Říkám to pořád, ale je to tak. Sedmdesátkové horory jsou zkrátka nejlepší.
0 0
reagovat
Venomův spin-off se konečně zase hýbe kupředu a je tu i možnost, že bude spjat s dějstvím Spideyho 4...
539275
[link="http://www.worstpreviews.com/headline.php?id=15202&count=0"]Venomův spin-off[/link] se konečně zase hýbe kupředu a je tu i možnost, že bude spjat s dějstvím Spideyho 4...
0 0
reagovat
My bad :o, tady je správnej link
539178
My bad *:o*, tady je správnej [link="http://www.superherohype.com/news/x-mennews.php?id=8709"]link[/link]
0 0
reagovat
??
539166
??
0 0
reagovat
Tak Reynolds přeci jen bude hrát Deadpoola... A asi to bude dřív, než čekáme: Link
539164
Tak Reynolds přeci jen bude hrát Deadpoola... A asi to bude dřív, než čekáme: [link="Silence "]Link[/link]
0 0
reagovat
tak to smažte všichni, ta vaše diskuze teď nedává smysl.
539137
tak to smažte všichni, ta vaše diskuze teď nedává smysl.
0 0
reagovat
Dobrá, mažu to.
539135
Dobrá, mažu to.
0 0
reagovat

Disekta

Založ si blog, tam to třeba někoho zajímat bude.
539133
Založ si blog, tam to třeba někoho zajímat bude.
Disekta
0 0
reagovat
"Check out my comment" commercial??
539130
"Check out my comment" commercial??
0 0
reagovat
To je trochu vrchol ne, postovat si do diskuze odkaz na vlastní příspěvek v jiné diskuzi.
539129
To je trochu vrchol ne, postovat si do diskuze odkaz na vlastní příspěvek v jiné diskuzi.
0 0
reagovat
,,Resident Evil 3: Nemesis", to byla vlastně moje druhá hra na PS1 ... no a kdo by si pomyslel, že za několik let se stane Jill Valentine postavou tak protivnou, že si člověk přeje, at´ už jí někdo sejme.
539117
,,Resident Evil 3: Nemesis", to byla vlastně moje druhá hra na PS1 ... no a kdo by si pomyslel, že za několik let se stane Jill Valentine postavou tak protivnou, že si člověk přeje, at´ už jí někdo sejme.
0 0
reagovat

tombac

Tak mě to mrzelo/naštvalo o to víc, že RE pro mě byla jako pro PC herního ignoranta pomalu jediná videoherní adaptace která mi nebyla ukradená :D Utrpení z dvojky bylo nezměrné :D
539079
Tak mě to mrzelo/naštvalo o to víc, že RE pro mě byla jako pro PC herního ignoranta pomalu jediná videoherní adaptace která mi nebyla ukradená *:D* Utrpení z dvojky bylo nezměrné *:D*
tombac
0 0
reagovat

Popluh

Z Nemesis jsem mel ve hre take hruzu. Jeden z nejobavanejsich videohernich zaporaku a ve filmu z ni udelaji legracniho gumoveho panaka. Skoro cela filmova dvojka je blby vtip. Z kina jsem snad nikdy neodchazel tolik nasranej. :(
539078
Z Nemesis jsem mel ve hre take hruzu. Jeden z nejobavanejsich videohernich zaporaku a ve filmu z ni udelaji legracniho gumoveho panaka. Skoro cela filmova dvojka je blby vtip. Z kina jsem snad nikdy neodchazel tolik nasranej. *:(*
Popluh
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se