Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45481 - 45500 Napsat příspěvek

naigoto

nechapem co vsetci mate s tymi watchmenama.....mne sa to vobec nepacilo..teda nebolo to zle ale cakla som pecku od Snydera ktorej som sa nedockal tak ako u HP6
540549
nechapem co vsetci mate s tymi watchmenama.....mne sa to vobec nepacilo..teda nebolo to zle ale cakla som pecku od Snydera ktorej som sa nedockal tak ako u HP6
naigoto
0 0
reagovat

terminator007

to mas pravdu v tomto s tebou suhlasim...jednotka bola sice lepsie ale aspon ma nesklamal film ako u HP6..trailer bol paradny a hned som is povedal ze na HP urcite pojdem a vysledok nic moc...co u TF som bol spokojny trailer ponukol to iste co film.;)
540548
to mas pravdu v tomto s tebou suhlasim...jednotka bola sice lepsie ale aspon ma nesklamal film ako u HP6..trailer bol paradny a hned som is povedal ze na HP urcite pojdem a vysledok nic moc...co u TF som bol spokojny trailer ponukol to iste co film.*;)*
terminator007
0 0
reagovat
Hmm, u mě jsou nejlepšími filmy tohoto roku zatím Watchmen, HP6 a The Hangover ?)
540547
Hmm, u mě jsou nejlepšími filmy tohoto roku zatím Watchmen, HP6 a The Hangover *?)*
0 0
reagovat

Shakers

No to ja po jednicce cekal asi mnohem vice nebo spise, v prvnim dilu jsem si rikal WOW, to je parada a byly tam takovety kulervouci sceny, za to ve dvojce jsem rikal, jo to je dobre, ale ne, to je super ;) A to jsem se moc tesil... Nj, nemuzou se vzdy kazdemu trefit do vkusu ;)
540545
No to ja po jednicce cekal asi mnohem vice nebo spise, v prvnim dilu jsem si rikal WOW, to je parada a byly tam takovety kulervouci sceny, za to ve dvojce jsem rikal, jo to je dobre, ale ne, to je super *;)* A to jsem se moc tesil... Nj, nemuzou se vzdy kazdemu trefit do vkusu *;)*
Shakers
0 0
reagovat

The Joker

Marley and Me, jak jsem mohl zapomenout :D:+
540544
Marley and Me, jak jsem mohl zapomenout *:D**:+*
The Joker
0 0
reagovat
co sa tyka najvescieho sklamania tak je to HP6 a Watchmen
terminator007
Transformes ma praveze prekvapily proste som chcel ti efekty a tie bitky a presne toho som sa dockal co HP6 a Watchem my neponukli a trailery vyzerali nadejne:-
540543
co sa tyka najvescieho sklamania tak je to HP6 a Watchmen terminator007 Transformes ma praveze prekvapily proste som chcel ti efekty a tie bitky a presne toho som sa dockal co HP6 a Watchem my neponukli a trailery vyzerali nadejne*:-*
0 0
reagovat
TS dám druhou šanci s DC... Jako jeden z mála nehážu vinu na McGho, ale na blbý scénář a špatnou selkci scén ;).... Takže uvidíme...
540540
TS dám druhou šanci s DC... Jako jeden z mála nehážu vinu na McGho, ale na blbý scénář a špatnou selkci scén ;).... Takže uvidíme...
0 0
reagovat

Shakers

Jdi do kina, urcite! Me se Tecko libil, vubec me to nezklamalo, ano treba dvojka je neprekonatelna, ale tohle uz bylo proste neco jineho a me to sedlo, narozdil treba od pokracovani Transformeru ;)
540538
Jdi do kina, urcite! Me se Tecko libil, vubec me to nezklamalo, ano treba dvojka je neprekonatelna, ale tohle uz bylo proste neco jineho a me to sedlo, narozdil treba od pokracovani Transformeru *;)*
Shakers
0 0
reagovat
duro: jj tiez sa divim, ze tolko ludi z toho bolo brutalne nadsenych a teraz tu to nikto nespomina (som s tebou, tiez ten film nemam rad:)))
540537
duro: jj tiez sa divim, ze tolko ludi z toho bolo brutalne nadsenych a teraz tu to nikto nespomina (som s tebou, tiez ten film nemam rad*:))*)
0 0
reagovat
pytlik: No vidíš, už v tom začínám mít bordel :D...
540535
pytlik: No vidíš, už v tom začínám mít bordel :D...
0 0
reagovat
Zaujímavé, že Panchartov uviedol len jeden človek. 8) Inak D9 je veľmi fajn na druhé pozretie, tam sa dojmy výrazne posilnia.
540532
Zaujímavé, že Panchartov uviedol len jeden človek. *8)* Inak D9 je veľmi fajn na druhé pozretie, tam sa dojmy výrazne posilnia.
0 0
reagovat
Ne, omlouvám se, to byl špatný vtip:o
540531
Ne, omlouvám se, to byl špatný vtip*:o*
0 0
reagovat

KARLOS

Nouzový východ měl českou premiéru až na konci ledna tohoto roku.
540530
Nouzový východ měl českou premiéru až na konci ledna tohoto roku.
KARLOS
0 0
reagovat
Nakonec to tady vyhraje Stmívání, uvidíte:D
540529
Nakonec to tady vyhraje Stmívání, uvidíte*:D*
0 0
reagovat
Jinak letos se mi hrozně líbily ješte i jiné filmy, ale to díky tomu, že jsou už z minulého roku, tak je nemůžu házet do tohohle - Nouzový východ, nebo třeba i taková Austrálie ;)....
540528
Jinak letos se mi hrozně líbily ješte i jiné filmy, ale to díky tomu, že jsou už z minulého roku, tak je nemůžu házet do tohohle - Nouzový východ, nebo třeba i taková Austrálie ;)....
0 0
reagovat
Pro mě je zatím letos jedničkou Marley a já. :D A za ním jsou někde Star Trek, D9, Wrestler a Hangover.
540527
Pro mě je zatím letos jedničkou Marley a já. *:D* A za ním jsou někde Star Trek, D9, Wrestler a Hangover.
0 0
reagovat
Co máte všichni s tema Watchmenama ;)??? U mě teda Coraline, D9 a Potter... Možná Up... Tak, jak sem to napsal je i žebříčkové pořadí.... Ale D9 ze mě hrozně rychle vyprchalo... Dva dny a nic...
540526
Co máte všichni s tema Watchmenama ;)??? U mě teda Coraline, D9 a Potter... Možná Up... Tak, jak sem to napsal je i žebříčkové pořadí.... Ale D9 ze mě hrozně rychle vyprchalo... Dva dny a nic...
0 0
reagovat
Myslel som ze Termiantora neda nikdo8)....mne sa lubil ale 1 a 2 uz asi ziadny neprekona....neviem sa rozhodnut ci si mam pockat na D9 az kym pride na DVD alebo ist do kina pretoze tie trailery ma niako nepresvedcily
540525
Myslel som ze Termiantora neda nikdo*8)*....mne sa lubil ale 1 a 2 uz asi ziadny neprekona....neviem sa rozhodnut ci si mam pockat na D9 az kym pride na DVD alebo ist do kina pretoze tie trailery ma niako nepresvedcily
0 0
reagovat
... snad jsem na nic nezapomnel ;)
540517
... snad jsem na nic nezapomnel *;)*
0 0
reagovat
District 9, Terminator Salvation, Hanebny pancharti, Star Trek ;)
540516
District 9, Terminator Salvation, Hanebny pancharti, Star Trek *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se