Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 45421 - 45440 Napsat příspěvek
Beru si Civalovu výzvu k srdci a příspěvek mažu.
534475
Beru si Civalovu výzvu k srdci a příspěvek mažu.
0 0
reagovat
Disk chce být zajímavej, tak opakuje starý recept. Příště bude zajímavý tím, že dostane ban. Tohle prostě není normální a nemá to tu, co dělat. A když přijde Cain.cz a zastane se ho zas z nějakým psycho-argumentem, že jsme na něj zlí, tak dostane ban taky. A kdo se zastane Caina, ten... :D
534339
Disk chce být zajímavej, tak opakuje starý recept. Příště bude zajímavý tím, že dostane ban. Tohle prostě není normální a nemá to tu, co dělat. A když přijde Cain.cz a zastane se ho zas z nějakým psycho-argumentem, že jsme na něj zlí, tak dostane ban taky. A kdo se zastane Caina, ten... *:D*
0 0
reagovat
Opravdu už to je staré, nezáživné, otravné a teplé:o
534338
Opravdu už to je staré, nezáživné, otravné a teplé*:o*
0 0
reagovat
souhlas. tohle si disku nechavej pro sebe, nebo to postuj na prislusna mista. osobne mi ty tvoje vylevy prijdou tezce otravny a narozdil od ostatnich ani trochu vtipny.
534470
souhlas. tohle si disku nechavej pro sebe, nebo to postuj na prislusna mista. osobne mi ty tvoje vylevy prijdou tezce otravny a narozdil od ostatnich ani trochu vtipny.
0 0
reagovat
Disku, tohle patří na tvůj blog, ne sem, kde si to omylem můžu přečíst třeba já... :-:D
534474
Disku, tohle patří na tvůj blog, ne sem, kde si to omylem můžu přečíst třeba já... *:-**:D*
0 0
reagovat
Já nevím, já bych některý výrazy nechal vytípat:D
534473
Já nevím, já bych některý výrazy nechal vytípat*:D*
0 0
reagovat
Disku na vlastny blog, ale presto!:D
534472
Disku na vlastny blog, ale presto!*:D*
0 0
reagovat

Snipsley

Diskuze filmy tu není k hodnotícím výkřikům o filmech, co mají profil, kde se o tom vede diskuze. Musím ti to vysvětlovat já nebo někdo jinej z redakce?

btw. pro tvou informaci, většina lidí si přečte informace o filmu u profilu, tuhle diskuzi navštěvují jen moviezone "štamgasti" (:D).
534589
Diskuze filmy tu není k hodnotícím výkřikům o filmech, co mají profil, kde se o tom vede diskuze. Musím ti to vysvětlovat já nebo někdo jinej z redakce? btw. pro tvou informaci, většina lidí si přečte informace o filmu u profilu, tuhle diskuzi navštěvují jen moviezone "štamgasti" (*:D*).
Snipsley
0 0
reagovat

Fluke

Ale tam si to nepřečte tolik lidí, což? :)) A Bruggy jsou podle mě Farrellův nejlepší film ?)
534587
Ale tam si to nepřečte tolik lidí, což? *:))* A Bruggy jsou podle mě Farrellův nejlepší film *?)*
Fluke
0 0
reagovat

cain.cz

Ten film má profil.
534593
Ten film má profil.
cain.cz
0 0
reagovat
Solídne oldschoolové sci-fi. :+
534665
Solídne oldschoolové sci-fi. *:+*
0 0
reagovat

V Brugách 07/10

Colin Farrell příjemně přakvapil, ten kluk umí hrát :D
534647
Colin Farrell příjemně přakvapil, ten kluk umí hrát *:D*
V Brugách 07/10
0 0
reagovat
mimochodem se tam na tom foru pohybuje i Duncan Jones pod prezdivkou "tuncup"
534867
mimochodem se tam na tom foru pohybuje i Duncan Jones pod prezdivkou "tuncup"
0 0
reagovat
.. a po zkouknuti doporucuju precist link ;)
534878
.. a po zkouknuti doporucuju precist http://www.imdb.com/title/tt1182345/board/thread/146468580 *;)*
0 0
reagovat
ten film je bozi..
535344
ten film je bozi..
0 0
reagovat

Moon

Ako tak pozerám, okolo tohto filmu sa začína nafukovať bublina nadšenia. Dúfam, že nespľasne.
535438
Ako tak pozerám, okolo tohto filmu sa začína nafukovať bublina nadšenia. Dúfam, že nespľasne.
Moon
0 0
reagovat
Rovnou mi to objednej. Seriously! 8)
535704
Rovnou mi to objednej. Seriously! *8)*
0 0
reagovat
link něco pro Karla :)
535703
http://www.thehut.com/dvd/cary-grant-boxset-18-discs/8615073.html něco pro Karla *:)*
0 0
reagovat

duro

taky jsem si koupil :) to je těma vlasama a černým "obojkem"
536286
taky jsem si koupil :) to je těma vlasama a černým "obojkem"
duro
0 0
reagovat
Než ťa tu obvinia z ďalšej úchylky, Disk, ruku na srdce... komu z nás nepripadá malá Matilda/Natalie v Leonovi sexy?

"To není můj otec, to je můj milenec. Báááj!" :D8)
536372
Než ťa tu obvinia z ďalšej úchylky, Disk, ruku na srdce... komu z nás nepripadá malá Matilda/Natalie v Leonovi sexy? "To není můj otec, to je můj milenec. Báááj!" *:D**8)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se