Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4401 - 4420 Napsat příspěvek
reaguje na: Ash_Black
Ha, jestli pro mě na Arrival něco zoufale nefungovalo byly to právě emoce. 8)
882477
Ha, jestli pro mě na Arrival něco zoufale nefungovalo byly to právě emoce. *8)*
882475
2 -20
reagují: peterel
reagovat
reaguje na: verbst
Ale toho se v jednom příspěvku sešlo :D  Zrovna včera jsem někomu říkal, že u Arrival se na nic nečeká a emočně to vlepí facku hned na startu a funguje to :D Ale jo, ze Southland Tales si pamatuju, že Timberlake jakoby zpívá song od Killers, jinak krom obsazení vůbec nic.
882475
Ale toho se v jednom příspěvku sešlo *:D*  Zrovna včera jsem někomu říkal, že u Arrival se na nic nečeká a emočně to vlepí facku hned na startu a funguje to *:D* Ale jo, ze Southland Tales si pamatuju, že Timberlake jakoby zpívá song od Killers, jinak krom obsazení vůbec nic.
882442
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: verbst
OMG :D 
882454
OMG *:D* 
882442
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Už vidím tu spojitost, stejný režisér :D … no jsem zvědav spíš na to DD ..
882449
Už vidím tu spojitost, stejný režisér *:D* … no jsem zvědav spíš na to DD ..
882442
1 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Díky, ušestřený čas budu věnovat fleshjacku :+
882448
Díky, ušestřený čas budu věnovat fleshjacku *:+*
882443
4 0
reagovat
reaguje na: esmo
Director's cut je mezi fanousky DD vseobecne povazovan za zbytecnej bazmek.
882443
Director's cut je mezi fanousky DD vseobecne povazovan za zbytecnej bazmek.
882437
5 0
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: esmo
Když už jsi to načal... :D

Sicario 2 je lepší než jednička. Arrival je šedá nuda.
Villeneuve je overrated a má dva skvělý filmy - Prisoners a Dunu.

Jo, nebo si dej Southland Tales. To je stejná sračka jako Donnie 8)

Uff. Jo, je mi líp :D
882442
Když už jsi to načal... *:D* Sicario 2 je lepší než jednička. Arrival je šedá nuda. Villeneuve je overrated a má dva skvělý filmy - Prisoners a Dunu. Jo, nebo si dej Southland Tales. To je stejná sračka jako Donnie *8)* Uff. Jo, je mi líp *:D*
882439
1 -21
reagovat
reaguje na: verbst
Snažil jsem se najít, jak jsi to hodnotil, ale akorát na mě vyskočilo, že jsi Sicariu dal 2* tak jsem se polekal a raději to zase zavřel :D
EDIT: Už jsem to našel, vypadá to, že se ti to opravdu nelíbilo ?)
882439
Snažil jsem se najít, jak jsi to hodnotil, ale akorát na mě vyskočilo, že jsi Sicariu dal 2* tak jsem se polekal a raději to zase zavřel *:D* EDIT: Už jsem to našel, vypadá to, že se ti to opravdu nelíbilo *?)*
882438
8 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: esmo
To už radši Avatara... 
882438
To už radši Avatara... 
882437
1 -15
reagují: esmo
reagovat

Donnie Darko 2001

Dnes večer se poprvé v životě chystám na Donnie Darko.
Directors cut, ano :+ / ne :- ? 
882437
Dnes večer se poprvé v životě chystám na Donnie Darko. Directors cut, ano *:+* / ne *:-* ? 
Donnie Darko 2001
5 -1
reagují: Milosh, verbst
reagovat

Mank

S blížícím se Killerem jsem dohnal zatím posledního Finchera, abych měl filmografii kompletní, a musím říct, že tak dlouho jsem se už nenudil. Skoro celý film jsem měl chuť dělat cokoliv jiného, nakonec jsem koukal jedním okem a zbytek na mobilu a další věci. 5/10 Doufám, že Killer bude zas návrat toho dobrého Finchera.
882383
S blížícím se Killerem jsem dohnal zatím posledního Finchera, abych měl filmografii kompletní, a musím říct, že tak dlouho jsem se už nenudil. Skoro celý film jsem měl chuť dělat cokoliv jiného, nakonec jsem koukal jedním okem a zbytek na mobilu a další věci. 5/10 Doufám, že Killer bude zas návrat toho dobrého Finchera.
Mank
6 -3
reagovat

Gran turismo

Btw ono je to podle skutečné události
No to mě poser..:D:D:D:D:D:D:D:D:D
882381
Btw ono je to podle [spoiler]skutečné události[/spoiler]?  No to mě poser..*:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D**:D*
Gran turismo
2 -7
reagovat

Gran turismo

Fajn film. Takový Bouřlivý dny pro dnešní generaci.

Hodně to tahá David Harbor.

Ale že bych si to dál někdy znova jako Bouřlivý dny Nebo Ford vs Ferrari nebo Rivaly? To ne.
882373
Fajn film. Takový Bouřlivý dny pro dnešní generaci. Hodně to tahá David Harbor. Ale že bych si to dál někdy znova jako Bouřlivý dny Nebo Ford vs Ferrari nebo Rivaly? To ne.
Gran turismo
4 0
reagovat
Co si myslíte o novém Vymítači ďábla? Líbily se vám trailery? Zajdete do kina? Jaké očekáváte hodnocení?
882349
Co si myslíte o novém Vymítači ďábla? Líbily se vám trailery? Zajdete do kina? Jaké očekáváte hodnocení?
1 -1
reagovat
reaguje na: esmo
Shyamalan neměl čas?
882347
Shyamalan neměl čas?
882327
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
Prý je ten konec šokující, ale osobně si myslím, že z toho vyleze něco na způsob Někdo klepe na dveře, jen s lepšími herci.
882346
Prý je ten konec šokující, ale osobně si myslím, že z toho vyleze něco na způsob Někdo klepe na dveře, jen s lepšími herci.
882327
1 -1
reagovat
reaguje na: esmo
:D:D:D Presne, vypada to naramne, ale bude to z nejakeho duvodu na max 6/10 :D:D:D
882344
*:D**:D**:D* Presne, vypada to naramne, ale bude to z nejakeho duvodu na max 6/10 *:D**:D**:D*
882327
1 -1
reagovat

Leave The World Behind

Nová netflix upoutávka naložená hereckými jmény, jsem zvědav co se přesně posere :)
882327
Nová netflix [url=https://www.youtube.com/watch?v=tvWUroNu61E&ab_channel=Netflix]upoutávka[/url] naložená hereckými jmény, jsem zvědav co se přesně posere *:)*
Leave The World Behind
3 0
reagují: (=LIFTY=), hroubek, speta.jr
reagovat
reaguje na: MeaCulpa
Aha, tak pro mě je to nejsilnější scéna celé té série a pokaždé u toho vytahuju kapesníky, i když člověk ví, že neumře, protože v ten moment už z nich jsou prostě partneři for life a cítíš, jak se Roger bojí.

Nicméně jo, závěrečná scéna Ještěra byla dobrá. I když jí rozhodlo frisbee.
882313
Aha, tak pro mě je to nejsilnější scéna celé té série a pokaždé u toho vytahuju kapesníky, i když člověk ví, že neumře, protože v ten moment už z nich jsou prostě partneři for life a cítíš, jak se Roger bojí. Nicméně jo, závěrečná scéna Ještěra byla dobrá. I když jí rozhodlo [spoiler]frisbee.[/spoiler]
882305
1 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Tam o tom samozrejme vim, ale prave proto pisu poradne, protoze to na me ve zbrani nefungovalo (kazdy vedel, ze Gibson na 100% prezil a to postreleni na nej nema zadny dopad). Tady to melo v kontextu ty prestrelky uplne jinou osudovejsi stavu jak v dopadu na hrdinu, jeho rodinu i tu jejich policejni partu.
882305
Tam o tom samozrejme vim, ale prave proto pisu poradne, protoze to na me ve zbrani nefungovalo (kazdy vedel, ze Gibson na 100% prezil a to postreleni na nej nema zadny dopad). Tady to melo v kontextu ty prestrelky uplne jinou osudovejsi stavu jak v dopadu na hrdinu, jeho rodinu i tu jejich policejni partu.
882302
1 0
reagují: do_Od
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se