Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 4241 - 4260 Napsat příspěvek

Taylor Swift: The Eras Tour

Z cyklu: Filmové projekce z pekla. Myslím, že kterákoliv projekce Taylorky bez problému strčí do kapsy legendární historku s tančícími dětmi na Happy Feet. Asi padesát slečen ve věku 12-17 tančilo tři hodiny před plátnem, střídavě svítily na plátno (takže bylo hovno vidět) nebo na sebe (takže mně do očí) a zpívaly/vřeštěly/tleskaly/dělaly kotrmelce. Ale good for them, já budu stejně vyvádět příští týden na Zabijácích rozkvetlého měsíce.

Koncert jinak samozřejmě super, ale poprvé jsem si připadal jako můj osmdesátiletý děda, když šel po třiceti letech poprvé do kina na Havla a musel si dát do uší kapesníky. Ohulili to teda na 11, tak hlasitě to není ani na stadionu.
883788
Z cyklu: Filmové projekce z pekla. Myslím, že kterákoliv projekce Taylorky bez problému strčí do kapsy legendární historku s tančícími dětmi na Happy Feet. Asi padesát slečen ve věku 12-17 tančilo tři hodiny před plátnem, střídavě svítily na plátno (takže bylo hovno vidět) nebo na sebe (takže mně do očí) a zpívaly/vřeštěly/tleskaly/dělaly kotrmelce. Ale good for them, já budu stejně vyvádět příští týden na Zabijácích rozkvetlého měsíce. Koncert jinak samozřejmě super, ale poprvé jsem si připadal jako můj osmdesátiletý děda, když šel po třiceti letech poprvé do kina na Havla a musel si dát do uší kapesníky. Ohulili to teda na 11, tak hlasitě to není ani na stadionu.
Taylor Swift: The Eras Tour
14 0
reagují: duro
reagovat
Nejzábavnější letošní slasher je Netflix originals, jmenuje se Seminář a hraje v něm Schillerová8)
Dejte si to.
883780
Nejzábavnější letošní slasher je Netflix originals, jmenuje se Seminář a hraje v něm Schillerová*8)* Dejte si to.
0 0
reagovat

Talk to Me (9/10)

Tomu říkám sakra povedený debut! Originální duchařina s hromadou možností výkladu, plná psychologie... vždyť i ta slabší třetí třetina je slabší jen proto, že první dvě jsou tak silné.
883778
Tomu říkám sakra povedený debut! Originální duchařina s hromadou možností výkladu, plná psychologie... vždyť i ta slabší třetí třetina je slabší jen proto, že první dvě jsou tak silné.
Talk to Me (9/10)
6 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
883710
https://www.youtube.com/watch?v=tY711Pn6qRw
883709
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Chtěla jsi říct z Foodory. :) 
883709
Chtěla jsi říct z Foodory. *:)* 
883705
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat

Potkal jsem ho v zoo (1994)

Vždycky, když ten film běží v televizi, rád se na něj podívám. Jde o sestřih dvou epizod ze seriálu Medvědi nic nevědí. Obě díla se natáčela ve Zlíně (protože je produkovalo zlínské studio). Hudba Jaroslava Uhlíře je skvělá a epizoda s dopoledním hororem je stále napínavá. :+

"Padáme!" 
883707
Vždycky, když ten film běží v televizi, rád se na něj podívám. Jde o sestřih dvou epizod ze seriálu Medvědi nic nevědí. Obě díla se natáčela ve Zlíně (protože je produkovalo zlínské studio). Hudba Jaroslava Uhlíře je skvělá a epizoda s dopoledním hororem je stále napínavá. *:+* "Padáme!" 
Potkal jsem ho v zoo (1994)
1 -2
reagovat
reaguje na: holub109
Ten film je opravdu výborný, nejen na dobu svého vzniku, některé hodně impresivní obrazy z něj si pamatuju přesně i teď po mnoha letech - ale s dodatkem že já ho viděl v kině a za doprovodu živé progresivní kapely, takže nezaručím jestli doma na televizi to nebude působit trochu utahaněji.

EDIT: Teď jsem našel že ono je to celé na youtube i s tou konkrétní českou postrockovou kapelou :+ Bohužel ale v dost prdelním rozlišení.
883706
Ten film je opravdu výborný, nejen na dobu svého vzniku, některé hodně impresivní obrazy z něj si pamatuju přesně i teď po mnoha letech - ale s dodatkem že já ho viděl v kině a za doprovodu živé progresivní kapely, takže nezaručím jestli doma na televizi to nebude působit trochu utahaněji. EDIT: Teď jsem našel že ono je to [url=https://www.youtube.com/watch?v=RrubRtAdp1Q]celé na youtube[/url] i s tou konkrétní českou postrockovou kapelou *:+* Bohužel ale v dost prdelním rozlišení.
883701
1 -1
reagovat
reaguje na: rollman69
Nejlepší na tom je, že i když to tu postavu rozvíjí, není potřeba znát z Universa vůbec nic a kdyby to bylo standalone nebo z MCU, tak to funguje stejně a užije si to každý. 
883704
Nejlepší na tom je, že i když to tu postavu rozvíjí, není potřeba znát z Universa vůbec nic a kdyby to bylo standalone nebo z MCU, tak to funguje stejně a užije si to každý. 
883699
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Koukám, že to má 2 a půl hodiny. Fakt to stojí za to? Kdyžtak si to doplním :D
883701
Koukám, že to má 2 a půl hodiny. Fakt to stojí za to? Kdyžtak si to doplním *:D*
883698
0 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já ten animovaný vesmír kolem MK miluji.  Všechny jsou super a na Cage jsem se dost těšil, takže díky za dojmy :)
883699
Já ten animovaný vesmír kolem MK miluji.  Všechny jsou super a na Cage jsem se dost těšil, takže díky za dojmy :)
883691
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Nejlepší film o horolezcích je Bílé peklo s mladou Leni Riefenstahlovou. 
883698
Nejlepší film o horolezcích je Bílé peklo s mladou Leni Riefenstahlovou. 
1 -2
reagují: holub109
reagovat
nakoniec by som fakt asi odporucal tu K2 od Rodama
883696
nakoniec by som fakt asi odporucal tu K2 od Rodama
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
On na tom ten film Kormakura není o moc lépe. Ostatně jako jeho celá filmografie. :)
883694
On na tom ten film Kormakura není o moc lépe. Ostatně jako jeho celá filmografie. *:)*
883692
0 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
sracka to bola uz vtedy. ale ma to paradny soundtrack
883692
sracka to bola uz vtedy. ale ma to paradny soundtrack
883666
0 -3
reagují: AndyKaufman
reagovat

Mortal Kombat Legends: Cage Match (2023)

Výborný spin-off origin jedné z největších legend Mortal Kombat universa. Kéž by na toto měli koule hlavouni MCU nebo DCEU. 
Strašně skvělá 80s audiovizuální atmosféra s výbornými montážemi cílícími na nás fandy pecek jako Karate Tiger. Cage tu prolamuje 4. bariéru a je trochu jako Deadpool, ale narozdíl od něj to nepůsobí tak trapně. Do lehké stylizované atmosféry to prostě sedí. Je to příjemná hříčka jako Far Cry: Blood Dragon jestli si na tuto hru ještě někdo vzpomene. Samozřejmě to má naprosto peckovou cameo roli. :-D
Animace a scénář by mohly být áčkovější, ale vzpomněl jsem si na to jen místy. Vlastně mne i příběh bavil, bylo to něco jako od Kotlety nebo Kulhánka, akorát v Hollywoodu. 8/10 a do Spotify mi přibyl nový oblíbený song. 
883691
Výborný spin-off origin jedné z největších legend Mortal Kombat universa. Kéž by na toto měli koule hlavouni MCU nebo DCEU.  Strašně skvělá 80s audiovizuální atmosféra s výbornými montážemi cílícími na nás fandy pecek jako Karate Tiger. Cage tu prolamuje 4. bariéru a je trochu jako Deadpool, ale narozdíl od něj to nepůsobí tak trapně. Do lehké stylizované atmosféry to prostě sedí. Je to příjemná hříčka jako Far Cry: Blood Dragon jestli si na tuto hru ještě někdo vzpomene. Samozřejmě to má naprosto peckovou cameo roli. :-D Animace a scénář by mohly být áčkovější, ale vzpomněl jsem si na to jen místy. Vlastně mne i příběh bavil, bylo to něco jako od Kotlety nebo Kulhánka, akorát v Hollywoodu. 8/10 a do Spotify mi přibyl nový oblíbený song. 
Mortal Kombat Legends: Cage Match (2023)
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tehdy kdysi dávno mi to připadalo jako hrozná hovadina, ale cool. Mám pocit že teď bych k tomu byl možná dokonce i smířlivější.

Btw Chris O'Donnell zajímavě zmizel ze scény - kdysi byl ve spoustě relativně velkých filmech, ale posledních deset let točí už jen NCIS:LA
883685
Tehdy kdysi dávno mi to připadalo jako hrozná hovadina, ale cool. Mám pocit že teď bych k tomu byl možná dokonce i smířlivější. Btw Chris O'Donnell zajímavě zmizel ze scény - kdysi byl ve spoustě relativně velkých filmech, ale posledních deset let točí už jen NCIS:LA
883666
1 0
reagovat

Reptile

Atmosférická detektivka s fantasticky civilním Beniciem... jenže detektivky stojí a padají se scénářem, a ten se tady moc nepovedl. Od půlky jak se začnou vykládat karty zápletky se ukazuje, jak je tohle celé podivně přitažené za vlasy, a to ještě vygraduje v silně nedomyšleném finále. Grant Singer rozhodně umí režírovat, ale k psaní příběhu si mohl přizvat někoho zkušenějšího.

Moc nechápu srovnání s To Catch a Killer, to je úplně jiný film, jak kvalitou, tak hlavně záběrem, ambicemi které jdou daleko za hranice "jen" detektivky. Slabších 7/10 
883684
Atmosférická detektivka s fantasticky civilním Beniciem... jenže detektivky stojí a padají se scénářem, a ten se tady moc nepovedl. Od půlky jak se začnou vykládat karty zápletky se ukazuje, jak je tohle celé podivně přitažené za vlasy, a to ještě vygraduje v silně nedomyšleném finále. Grant Singer rozhodně umí režírovat, ale k psaní příběhu si mohl přizvat někoho zkušenějšího. Moc nechápu srovnání s To Catch a Killer, to je úplně jiný film, jak kvalitou, tak hlavně záběrem, ambicemi které jdou daleko za hranice "jen" detektivky. Slabších 7/10 
Reptile
1 -2
reagovat
reaguje na: speta.jr
Mně bylo 11:D
883678
Mně bylo 11*:D*
883677
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Sak to byla kravina ranku Hackeri uz tehda. Doted si pamatuju jak se cele kino te prvni scene smalo.
883677
Sak to byla kravina ranku Hackeri uz tehda. Doted si pamatuju jak se cele kino te prvni scene smalo.
883666
0 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Měl jsem to stejně. Ve dvanácti v kině to byl hodně intenzivní zážitek.

Nekaž si to. :D
883670
Měl jsem to stejně. Ve dvanácti v kině to byl hodně intenzivní zážitek. Nekaž si to. *:D*
883666
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se