Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41981 - 42000 Napsat příspěvek
Zomrel Strýček Ben link
572833
Zomrel Strýček Ben http://worstpreviews.com/headline.php?id=22826&count=0
0 0
reagovat
Dle mého největší ždímák emocí a jeden z učebnicových příkladů hollywoodského "nekonečného končení". Na docela zajímavej námět navěsil tolik zbytečností, že to totálně udusil. Strašnej film.
572825
Dle mého největší ždímák emocí a jeden z učebnicových příkladů hollywoodského "nekonečného končení". Na docela zajímavej námět navěsil tolik zbytečností, že to totálně udusil. Strašnej film.
0 0
reagovat

scroochy

Mně ten konec přijde naprosto v pohodě, dává smysl. Přijal jsem ho s jedinou výhradou - vypravěč. Jako kdyby si divák neuměl domýšlet...?)
572813
Mně ten konec přijde naprosto v pohodě, dává smysl. Přijal jsem ho s jedinou výhradou - vypravěč. Jako kdyby si divák neuměl domýšlet...*?)*
scroochy
0 0
reagovat

Disketa

Hlavní problém toho filmu je, že měl skončit tou podvodní scénou. To, co následuje pak, je naprosto zbytečný a film dost shazuje. Ale taky mám ten film rád. :+
572811
Hlavní problém toho filmu je, že měl skončit tou podvodní scénou. To, co následuje pak, je naprosto zbytečný a film dost shazuje. Ale taky mám ten film rád. *:+*
Disketa
0 0
reagovat

A. I.: Umělá inteligence

Pustil jsem si po dlouhé době tento Spielbergův nedoceněný film. Působí na mě pořád jako v šestnácti letech, kdy jsem jej viděl poprvé. Ano, je to doják, ale doják, který z vás neždíme laciné emoce. :)
572810
Pustil jsem si po dlouhé době tento Spielbergův nedoceněný film. Působí na mě pořád jako v šestnácti letech, kdy jsem jej viděl poprvé. Ano, je to doják, ale doják, který z vás neždíme laciné emoce. *:)*
A. I.: Umělá inteligence
0 0
reagovat
Ja muzu jen a jen doporucit link na objednani SW.
572735
Ja muzu jen a jen doporucit http://www.filmarena.cz/ na objednani SW.
0 0
reagovat
díky, jdu na to.
572730
díky, jdu na to.
0 0
reagovat

Balada o vojákovi (1959)

Nechápu, jak dlouho jsem tenhle film mohl míjet. Aljoša stráví s maminkou sotva několik minut. Pár slov, objetí a jede zpět na frontu, ze které se už nikdy nevrátí. Neznám moc sovětských snímků, které mají takto působivý konec. :+
572723
Nechápu, jak dlouho jsem tenhle film mohl míjet. Aljoša stráví s maminkou sotva několik minut. Pár slov, objetí a jede zpět na frontu, ze které se už nikdy nevrátí. Neznám moc sovětských snímků, které mají takto působivý konec. *:+*
Balada o vojákovi (1959)
0 0
reagovat
+jedno velké NOOOO ;)...
Tak ono s tím vajičkem to bylo celkově takové čudné... Konkrétně filmcity nepokrylo objednávky, na druhou stranu Bonton poslal edice ve velkém do kamenných krámů.
Ale ta platba předem není zmíněná v důsledku toho, že by se na někoho nedostalo, ale kvůli tomu, že když je to zaplacené, pak to prodejce samozřejmě i přednostně řeší a dopravce je mnohem spokojenější, že se nemusí řešit nějaká proklatá dobírka ;)...
572719
+jedno velké NOOOO ;)... Tak ono s tím vajičkem to bylo celkově takové čudné... Konkrétně filmcity nepokrylo objednávky, na druhou stranu Bonton poslal edice ve velkém do kamenných krámů. Ale ta platba předem není zmíněná v důsledku toho, že by se na někoho nedostalo, ale kvůli tomu, že když je to zaplacené, pak to prodejce samozřejmě i přednostně řeší a dopravce je mnohem spokojenější, že se nemusí řešit nějaká proklatá dobírka ;)...
0 0
reagovat
imo se dostane na kazdyho ... vajicka s vetrelcem dneska taky najdes skoro v kazdym kamennym shopu - a jaka kvuli tomu byla hysterie, ze se na nekoho nedostane. tohle je klasickej release neomezenej poctem, imo se strachujes zbytecne. btw nemel bych o tom jeste nejakou chvili mluvit, ale ty filmy vypadaj na Blu famozne 8)
572717
imo se dostane na kazdyho ... vajicka s vetrelcem dneska taky najdes skoro v kazdym kamennym shopu - a jaka kvuli tomu byla hysterie, ze se na nekoho nedostane. tohle je klasickej release neomezenej poctem, imo se strachujes zbytecne. btw nemel bych o tom jeste nejakou chvili mluvit, ale ty filmy vypadaj na Blu famozne *8)*
0 0
reagovat
Filmcity je jistota v tom, že ti prokáží veškerý komfort... Jen si teda myslím, že maj dost drahé poštovné. O něco výhodnější je filmarena a filmopolis, tam ale nedostaneš okamžité odpovědi na kladené otázky a řešit nějaký púroblém je časově náročnější...
ps: Pokud objednáš na filmcity, doporučuji zrovna zaplatit, neb uhrazené obj. u nich mjí přednost...
572711
Filmcity je jistota v tom, že ti prokáží veškerý komfort... Jen si teda myslím, že maj dost drahé poštovné. O něco výhodnější je filmarena a filmopolis, tam ale nedostaneš okamžité odpovědi na kladené otázky a řešit nějaký púroblém je časově náročnější... ps: Pokud objednáš na filmcity, doporučuji zrovna zaplatit, neb uhrazené obj. u nich mjí přednost...
0 0
reagovat

Rychlá otázečka

Jedu zítra na dovolenou a chci si včas objednat Blu-ray box hvězdných válek, aby se na mě dostalo. Mám si ho koupit přes filmcity nebo máte jiný tip?
572708
Jedu zítra na dovolenou a chci si včas objednat Blu-ray box hvězdných válek, aby se na mě dostalo. Mám si ho koupit přes filmcity nebo máte jiný tip?
Rychlá otázečka
0 0
reagovat
HBO má prostě parádní trailery Inception is coming...
572495
HBO má prostě parádní trailery [link="http://www.youtube.com/watch?v=HA9bm6P8axs"]Inception is coming[/link]...
0 0
reagovat
...a je to xxendxx...?
572439
...a je to xxendxx...?
0 0
reagovat
tady někdo loví bobříka trapnosti :-
572438
tady někdo loví bobříka trapnosti *:-*
0 0
reagovat
Chtěli to utnout, ten poslední totiž prej vydělal jen něco přes miliardu. Nakonec tomu dali zelenou, ale tentokrát už nadobro bez Nolana a Balea...
572436
Chtěli to utnout, ten poslední totiž prej vydělal jen něco přes miliardu. Nakonec tomu dali zelenou, ale tentokrát už nadobro bez Nolana a Balea...
0 0
reagovat
The Dark Knight Rises? Já myslel, že to je zrušené, ne?
572434
The Dark Knight Rises? Já myslel, že to je zrušené, ne?
0 0
reagovat

TheDasrkKnightR

V Los Angeles sa začalo natáčať naplno len včera, takže moc toho nie je. Len nejaké obrázky rekvizít a exteriérov, kde sa natáča.
572433
V Los Angeles sa začalo natáčať naplno len včera, takže moc toho nie je. Len nejaké obrázky rekvizít a exteriérov, kde sa natáča.
TheDasrkKnightR
0 0
reagovat

TheDasrkKnightR

napiš si to do místního vyhledávače a dozvíš se i to že ježíše neexistuje ;)
572431
napiš si to do místního vyhledávače a dozvíš se i to že ježíše neexistuje *;)*
TheDasrkKnightR
0 0
reagovat
neviete niekto niečo nové o filme The Dark Knight Rises ?:D:D:D
572428
neviete niekto niečo nové o filme The Dark Knight Rises ?*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se