Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41861 - 41880 Napsat příspěvek
Podle mě je nejlepší Fincher Se7en, je to jedna z nejlepších žánrovek vůbec, Zodiac je fajn, ale horzně mu škodí, že nemá žádný finále ani ukončení...
573804
Podle mě je nejlepší Fincher Se7en, je to jedna z nejlepších žánrovek vůbec, Zodiac je fajn, ale horzně mu škodí, že nemá [spoiler]žádný finále ani ukončení[/spoiler]...
0 0
reagovat
Hm, to já takhle z žebříčkovat nemůžu, stejně jako filmy od Coenů nebo scénky od Pythonů. Beru to jako jeden velkej perfektní celek s tím, že Vetřelec mi moc neseděl, protože mu uvidentně bylo víc kecáno do režie.

Zbytek, včetně Panic Room jsou pro mně 10 z 10ti s tím, že každej film zanechal malinko jinačí pocit. O Buttonovi se hádat nebudu:)
573801
Hm, to já takhle z žebříčkovat nemůžu, stejně jako filmy od Coenů nebo scénky od Pythonů. Beru to jako jeden velkej perfektní celek s tím, že Vetřelec mi moc neseděl, protože mu uvidentně bylo víc kecáno do režie. Zbytek, včetně Panic Room jsou pro mně 10 z 10ti s tím, že každej film zanechal malinko jinačí pocit. O Buttonovi se hádat nebudu*:)*
0 0
reagovat
Fincher: Fight Club (jeden z najlepších filmov všetkých čias) > Social Network > Se7en > Benjamin Button > Hra > Úkryt > Votrelec 3 > Zodiac (na prvýkrát som sa príšerne nudil, ale zvažujem druhé pozretie)
573798
Fincher: Fight Club (jeden z najlepších filmov všetkých čias) > Social Network > Se7en > Benjamin Button > Hra > Úkryt > Votrelec 3 > Zodiac (na prvýkrát som sa príšerne nudil, ale zvažujem druhé pozretie)
0 0
reagovat
nemůžu zapomenout, jak moc jsem se u toho nudil... a to ostatní Fincherovky víceméně miluju (až na Panic room, kterej naprosto nesnáším a Buttona, kterej je jak špatná kopie Foresta Gumpa bez logiky)
573795
nemůžu zapomenout, jak moc jsem se u toho nudil... a to ostatní Fincherovky víceméně miluju (až na Panic room, kterej naprosto nesnáším a Buttona, kterej je jak špatná kopie Foresta Gumpa bez logiky)
0 0
reagovat

KARLOS

Taky objevuju, že mi jeho novější filmy (tedy od Zodiaca) sedí mnohem více než jeho snímky z 90. let. Zodiaca považuju za Fincherův divácky nejnáročnější film, divák se na něj musí naladit a s Fincherem spolupracovat. Odměnou je mu pak nezapomenutelný zážitek. :+
573793
Taky objevuju, že mi jeho novější filmy (tedy od Zodiaca) sedí mnohem více než jeho snímky z 90. let. Zodiaca považuju za Fincherův divácky nejnáročnější film, divák se na něj musí naladit a s Fincherem spolupracovat. Odměnou je mu pak nezapomenutelný zážitek. *:+*
KARLOS
0 0
reagovat
Já ho mám teda upřímě mnohem raději, než se7en a to né proto, že není tak depresivní, ale protože mi sedl mnohem líp. Jenom když jsem to zkoušel pouštět kamarádům, tak u toho polovina usnula a druhá se odbelhala do poslete. A to jsem jim nepouštěl DC ?)...
573792
Já ho mám teda upřímě mnohem raději, než se7en a to né proto, že není tak depresivní, ale protože mi sedl mnohem líp. Jenom když jsem to zkoušel pouštět kamarádům, tak u toho polovina usnula a druhá se odbelhala do poslete. A to jsem jim nepouštěl DC *?)*...
0 0
reagovat
Zase tak zvláštní to není. Zodiac je perfektní jako všechny Fincheroviny, ale má ještě to kouzlo dozvuku. Neříkám, že ostatní filmy ho nemají. Sám ho mezi např. TOP 2 Finchery nedám, ale rezonoval ve mně nejdéle.
573780
Zase tak zvláštní to není. Zodiac je perfektní jako všechny Fincheroviny, ale má ještě to kouzlo dozvuku. Neříkám, že ostatní filmy ho nemají. Sám ho mezi např. TOP 2 Finchery nedám, ale rezonoval ve mně nejdéle.
0 0
reagovat

Zodiac

Každou další projekcí ten film zraje jako víno. Asi to bude znít zvláštně, ale Zodiac je můj nejmilejší Fincher. :+
573779
Každou další projekcí ten film zraje jako víno. Asi to bude znít zvláštně, ale Zodiac je můj nejmilejší Fincher. *:+*
Zodiac
0 0
reagovat
Já teda radši Kurta :+
573765
Já teda radši Kurta *:+*
0 0
reagovat

Denied

hmm skvělá náhrada ale Kostnera bych v tom westernu viděl raději :))
573764
hmm skvělá náhrada ale Kostnera bych v tom westernu viděl raději :))
Denied
0 0
reagovat
Tarantino nahradil Costnera za Kurta Russela v Django Unchained:+ = Respekt!
573762
Tarantino nahradil Costnera za Kurta Russela v Django Unchained*:+* = Respekt!
0 0
reagovat

xxendxx

checheche dobře ty :-D
573727
checheche dobře ty :-D
xxendxx
0 0
reagovat
chtel jsem to sem napsat uz davno, takhle si alespon "proc to sem pises, kdyz o tom uz davno mame clanek kterej do tejdne vyjde" vyslechnes ty :D8)
573708
chtel jsem to sem napsat uz davno, takhle si alespon "proc to sem pises, kdyz o tom uz davno mame clanek kterej do tejdne vyjde" vyslechnes ty *:D**8)*
0 0
reagovat
Tak to vypadá, že se opravdu dočkáme celovečerního Mortal Kombatu od Tancharoena :+
573706
Tak to vypadá, že se opravdu dočkáme celovečerního Mortal Kombatu od Tancharoena *:+*
0 0
reagovat

xxendxx

Tak to je samozřejmě plán b ;)
573461
Tak to je samozřejmě plán b *;)*
xxendxx
0 0
reagovat
slovák v pokrocilem veku nebude mit problem s ceskym dabingem, kterej je na kazdym rohu :)
573460
slovák v pokrocilem veku nebude mit problem s ceskym dabingem, kterej je na kazdym rohu :)
0 0
reagovat

Mr. Hlad

Pro Slováky v pokročilým věku se zájmem o tenhle film? :D
573459
Pro Slováky v pokročilým věku se zájmem o tenhle film? *:D*
Mr. Hlad
0 0
reagovat

Expendables

Tak jsem na to znova kouknul a znova jsem musel ocenit akci v tomhle filmu. Žeru jak se tam ve finální půlhodince naprosto plynule přechází mezi primární a sekundární zbraní, nožema a ručním soubojem. Nevím, jak moc je to reálné, ale líbí se mi takové to "přehodím tě a hned na to tě dorazím pistolí". Hlavně asi protože jinde to spíš bývá střelecká sekvence přechod kungfu sekvence, ale tady je to prostě jednolité.

Krom toho ten film hýří momentama, které se těžko dostávají z hlavy (Stallone měnící zásobníky, warning shot atd.) Fakt moc se těším na dvojku.:+

PS: kulervoucnost (tělorvoucnost,rucervoucnost,nohyrvoucnost...) AA12ky je tak strašně cool.
573458
Tak jsem na to znova kouknul a znova jsem musel ocenit akci v tomhle filmu. Žeru jak se tam ve finální půlhodince naprosto plynule přechází mezi primární a sekundární zbraní, nožema a ručním soubojem. Nevím, jak moc je to reálné, ale líbí se mi takové to "přehodím tě a hned na to tě dorazím pistolí". Hlavně asi protože jinde to spíš bývá střelecká sekvence přechod kungfu sekvence, ale tady je to prostě jednolité. Krom toho ten film hýří momentama, které se těžko dostávají z hlavy (Stallone měnící zásobníky, warning shot atd.) Fakt moc se těším na dvojku.*:+* PS: kulervoucnost (tělorvoucnost,rucervoucnost,nohyrvoucnost...) AA12ky je tak strašně cool.
Expendables
0 0
reagovat

Karelr

Nabízí se otázka - proč, do hajzlu?
573457
Nabízí se otázka - proč, do hajzlu?
Karelr
0 0
reagovat

Ben Hur

Moji slovenští přátelé, sháním Ben Hura na DVDčku se slovenským dabingem. Jak jsem pochopil, ofiko nic nevyšlo, tak mě zajímá, jestli si ho třeba někdo náhodou nenahrál z televize a nevypálil :)
573455
Moji slovenští přátelé, sháním Ben Hura na DVDčku se slovenským dabingem. Jak jsem pochopil, ofiko nic nevyšlo, tak mě zajímá, jestli si ho třeba někdo náhodou nenahrál z televize a nevypálil :)
Ben Hur
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se