Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41841 - 41860 Napsat příspěvek

kyller

:+
574019
*:+*
kyller
0 0
reagovat

Snipsley

:+
574018
*:+*
Snipsley
0 0
reagovat

TedGeorge

:-
574016
*:-*
TedGeorge
0 0
reagovat
And here we go again... :D
574015
And here we go again... *:D*
0 0
reagovat

Luc44

:+
574014
*:+*
Luc44
0 0
reagovat

TedGeogre

:+
574011
*:+*
TedGeogre
0 0
reagovat

zahron

:+
574009
*:+*
zahron
0 0
reagovat

aba

:+
574007
*:+*
aba
0 0
reagovat

xxendxx

:+
574005
*:+*
xxendxx
0 0
reagovat
někdo by jen řekl, že je to prkno bez talentu :) ale minuimalisticky projev zni vic cool.
573994
někdo by jen řekl, že je to prkno bez talentu :) ale minuimalisticky projev zni vic cool.
0 0
reagovat

Disketa

Konečně někdo, kdo dokáže ocenit Haydenův minimalistický herecký projev. Christensen je Keanu Reeves jeho generace. A myslím to upřímně.
573992
Konečně někdo, kdo dokáže ocenit Haydenův minimalistický herecký projev. Christensen je Keanu Reeves jeho generace. A myslím to upřímně.
Disketa
0 0
reagovat

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Přede všemi přiznávám se. Tuhle epizodu jsem si na modré placce ve vysokém rozlišení setsakramentsky užil. A Hayden Christensen na to, jak jeho postava nebyla zrovna moc dobře napsaná, odvedl perfektní herecký výkon. :+
573982
Přede všemi přiznávám se. Tuhle epizodu jsem si na modré placce ve vysokém rozlišení setsakramentsky užil. A Hayden Christensen na to, jak jeho postava nebyla zrovna moc dobře napsaná, odvedl perfektní herecký výkon. *:+*
Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
0 0
reagovat
Jj, dobrej ;)
573872
Jj, dobrej *;)*
0 0
reagovat

MI:4 plakát

link

hooodně moc cool !!!
573844
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=82866 hooodně moc cool !!!
MI:4 plakát
0 0
reagovat

Memphis

Jdi do toho, ne všechno je dokonalý tak rychle a okamžitě jako Life Aquatic:)
573824
Jdi do toho, ne všechno je dokonalý tak rychle a okamžitě jako Life Aquatic*:)*
Memphis
0 0
reagovat

Bachy

Jasný, ale myslel jsem to spíš obecně, je to věc, kterou většina lidí očekává, a když se nedostaví, je zklamaná. Vždyť ten film nebyl nijak úspěšnej.
Musím to vidět znova...
573823
[spoiler]Jasný, ale myslel jsem to spíš obecně, je to věc, kterou většina lidí očekává, a když se nedostaví, je zklamaná. Vždyť ten film nebyl nijak úspěšnej.[/spoiler] Musím to vidět znova...
Bachy
0 0
reagovat

Memphis

To tedy nevím, ale to je, dle mého názoru, jeho největší síla. Já celý film bral jako zkázonosnou snahu hlavního hrdiny o nějaké odhalení. A kdyby nakonec přišlo, cítil bych se poměrně okraden
573822
[spoiler]To tedy nevím, ale to je, dle mého názoru, jeho největší síla. Já celý film bral jako zkázonosnou snahu hlavního hrdiny o nějaké odhalení. A kdyby nakonec přišlo, cítil bych se poměrně okraden[/spoiler]
Memphis
0 0
reagovat

KARLOS

Díky, myslel jsem si to. Ten film v kinosestřihu funguje na jedničku a DC tedy shánět nemusím.
573810
Díky, myslel jsem si to. Ten film v kinosestřihu funguje na jedničku a DC tedy shánět nemusím.
KARLOS
0 0
reagovat
Popravdě nevím, DC má asi o pět minut víc a jak jsem se na ni díval, tak mi tam navíc nic nepřišlo, snad krom jednoho dialogu uprostřed, kdy do redakce přijde další dopis...
573809
Popravdě nevím, DC má asi o pět minut víc a jak jsem se na ni díval, tak mi tam navíc nic nepřišlo, snad krom jednoho dialogu uprostřed, kdy do redakce přijde další dopis...
0 0
reagovat

KARLOS

Čím se liší DC Zodiaca od kinosestřihu? Myslím, že to bude jen pár drobnostmi. Upřímně - ten film funguje v kinoverzi naprosto dokonale. Nic nechybí ani nepřebývá. :)
573808
Čím se liší DC Zodiaca od kinosestřihu? Myslím, že to bude jen pár drobnostmi. Upřímně - ten film funguje v kinoverzi naprosto dokonale. Nic nechybí ani nepřebývá. *:)*
KARLOS
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se