Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41761 - 41780 Napsat příspěvek
Spoiler? Vážně? 14 let starýho filmu? To už je trochu přehnané ne?
574406
Spoiler? Vážně? 14 let starýho filmu? To už je trochu přehnané ne?
0 0
reagovat

Popik

Spoiler a navíc kokotina
574405
Spoiler a navíc kokotina
Popik
0 0
reagovat

popik

vycucnutí dírou ve skle je prostě AWESOME a nikdo mi to nevymluví 8)
574401
vycucnutí dírou ve skle je prostě AWESOME a nikdo mi to nevymluví *8)*
popik
0 0
reagovat

Alien 4

Není to špatné, ALE...Je tam pár nezapomenutelných scén, ale jako celek je to poměrně nedůstojné a za první trojkou rozhodně kulhá jako retardovanější mladší brácha.
574400
Není to špatné, ALE...Je tam pár nezapomenutelných scén, ale jako celek je to poměrně nedůstojné a za první trojkou rozhodně kulhá jako retardovanější mladší brácha.
Alien 4
0 0
reagovat

jsou tam 2 vysouvací pistole na rukách?

jsou!!! tudíž je to automaticky skvělý film :D:D:D (jinak ten film je v poho, jen je škoda, že je to pokračování alienů.)
574399
jsou!!! tudíž je to automaticky skvělý film *:D**:D**:D* (jinak ten film je v poho, jen je škoda, že je to pokračování alienů.)
jsou tam 2 vysouvací pistole na rukách?
0 0
reagovat
hlasky jsou tam vyborny, ale rezie a hlavne finale je naprosta tragedie... pusobi to cele jako epizoda ze Stargate, než jako pokračování jedný z nejlepších sérií ever... Diky Whedonovi je to alespon trochu guilty koukatelný
574397
hlasky jsou tam vyborny, ale rezie a hlavne finale je naprosta tragedie... pusobi to cele jako epizoda ze Stargate, než jako pokračování jedný z nejlepších sérií ever... Diky Whedonovi je to alespon trochu guilty koukatelný
0 0
reagovat
Štvorka Votrelca nie je doslova o ničom inom, než o opájaní sa "krásou" xenomorfov. Ale je to celkom fajn film.
574396
Štvorka Votrelca nie je doslova o ničom inom, než o opájaní sa "krásou" xenomorfov. Ale je to celkom fajn film.
0 0
reagovat

Disketa

Okamžitě si dej tři zdrávasy a dva otčenáše a máš týden zákaz koukat na televizi. Whedon je samozřejmě bůh! A čtvrtej Alien je nemálo geniální a rozhodně má nejlepší hlášky!
574395
Okamžitě si dej tři zdrávasy a dva otčenáše a máš týden zákaz koukat na televizi. Whedon je samozřejmě bůh! A čtvrtej Alien je nemálo geniální a rozhodně má nejlepší hlášky!
Disketa
0 0
reagovat

Disketa

Ja teda do sekty, ktorá uctieva Whedona nepatrím. V tom filme je strašne veľa takých WTF prvkov, ktoré sú doslova vhodené divákovi do tváre. Jediné, čo ma tam ako tak bavilo, bol zmutovaný klon Ripleyovej, ktorá mala celkom fajn hlášky. A tuším uprostred filmu bola jedna dobrá akčná scéna.
574394
Ja teda do sekty, ktorá uctieva Whedona nepatrím. V tom filme je strašne veľa takých WTF prvkov, ktoré sú doslova vhodené divákovi do tváre. Jediné, čo ma tam ako tak bavilo, bol zmutovaný klon Ripleyovej, ktorá mala celkom fajn hlášky. A tuším uprostred filmu bola jedna dobrá akčná scéna.
Disketa
0 0
reagovat

Vzkříšení

Se říká že to domrvili. Nemyslim. Použili ironii, černej humor, trochu přidali na divnosti. Je to záměrně trochu guilty. Co jiného měli po fatalistické trojce udělat? Osobně to považuji za elegantní řešení. Mám ten film rád.
574386
Se říká že to domrvili. Nemyslim. Použili ironii, černej humor, trochu přidali na divnosti. Je to záměrně trochu guilty. Co jiného měli po fatalistické trojce udělat? Osobně to považuji za elegantní řešení. Mám ten film rád.
Vzkříšení
0 0
reagovat
Celkem strašidelný rozhovor s producentem Války s mloky...
574384
Celkem strašidelný [link="http://fanzine.topzine.cz/video-podivejte-se-jak-by-mohla-vypadat-praha-ve-filmu-valka-s-mloky"]rozhovor[/link] s producentem Války s mloky...
0 0
reagovat
To je ale zvláštní, protože Whedon je zde považován za jakéhosi boha a teď je tebou pohaněn? :))
574383
To je ale zvláštní, protože Whedon je zde považován za jakéhosi boha a teď je tebou pohaněn? *:))*
0 0
reagovat
Tak to radšej moc nečakaj. Celé to domrvili.
574382
Tak to radšej moc nečakaj. Celé to domrvili.
0 0
reagovat

kyller

Zatím jsem měl podle jmen režisérů tušení, co přibližně čekat. To jsem taky dostal. Ale od Whedona a Jeuneta neznám vůbec nic, takže to bude to největší překvapení. :)
574381
Zatím jsem měl podle jmen režisérů tušení, co přibližně čekat. To jsem taky dostal. Ale od Whedona a Jeuneta neznám vůbec nic, takže to bude to největší překvapení. *:)*
kyller
0 0
reagovat

Disketa

Tak ty budeš asi skákať blahom aj pri štvorke. :)
574380
Tak ty budeš asi skákať blahom aj pri štvorke. *:)*
Disketa
0 0
reagovat

Vetřelec 3

Viděna "režisérská" verze". Už tady jsou záblesky Fincherovy geniality, ovšem ještě mě to zdaleka tak nepohltilo, jak jsem čekal. Ale to si vysvětluju tím, že jsem třetího Vetřelce dnes viděl poprvé v životě (jako včera Vetřelci). Ovšem tři scény z toho stojí za zapamatování: vetřelec se rodí z krávy, pitva Newt (silně emotivní) a velmi působivý konec s odkazem na Scottovu jedničku. Určitě se k Fincherovu debutu (od kterého se Mistr dodnes distancuje) někdy vrátím. :+
574379
Viděna "režisérská" verze". Už tady jsou záblesky Fincherovy geniality, ovšem ještě mě to zdaleka tak nepohltilo, jak jsem čekal. Ale to si vysvětluju tím, že jsem třetího Vetřelce dnes viděl poprvé v životě (jako včera Vetřelci). Ovšem tři scény z toho stojí za zapamatování: vetřelec se rodí z krávy, pitva Newt (silně emotivní) a velmi působivý konec [spoiler]s odkazem na Scottovu jedničku.[/spoiler] Určitě se k Fincherovu debutu (od kterého se Mistr dodnes distancuje) někdy vrátím. *:+*
Vetřelec 3
0 0
reagovat
Darkest Hour, premiéra na Vianoce
574369
Darkest Hour, premiéra na Vianoce
0 0
reagovat
jak to vypada s tou postapo ruskou scifarnou s vrazdicima svetylkama kde ma bejt Emilek Hirshu? nejak jsem zapomnel jak se to ma jmenovat a Divide me na to opet nalakalo...
574366
jak to vypada s tou postapo ruskou scifarnou s vrazdicima svetylkama kde ma bejt Emilek Hirshu? nejak jsem zapomnel jak se to ma jmenovat a Divide me na to opet nalakalo...
0 0
reagovat

The Expendables Directors cut

Tak přece bude. Jsem zvědav, ale moc zásadních změn se asi nedočkáme. Co jsem si četl i popis a rozbor DC u posleního Ramba, tak tam mne DC spíše odradil. Snad tohle nebude tento případ.Blu-Ray a DVD na západě má vyjít 13. prosince.
574357
Tak přece bude. Jsem zvědav, ale moc zásadních změn se asi nedočkáme. Co jsem si četl i popis a rozbor DC u posleního Ramba, tak tam mne DC spíše odradil. Snad tohle nebude tento případ.Blu-Ray a DVD na západě má vyjít 13. prosince.
The Expendables Directors cut
0 0
reagovat

Memphis

Díky, asi jsem strašnej flegmatik :D
574351
Díky, asi jsem strašnej flegmatik *:D*
Memphis
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se