Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41641 - 41660 Napsat příspěvek
Ano, Indiana Jones a Chrám zkázy je geniální brakový film v tom njlepším slova smyslu. Vlastně ani nechápu, jak Spielbergovi mohlo projít to srdce a mít za to PG-13. :D
575370
Ano, Indiana Jones a Chrám zkázy je geniální brakový film v tom njlepším slova smyslu. Vlastně ani nechápu, jak Spielbergovi mohlo projít to srdce a mít za to PG-13. *:D*
0 0
reagovat
Jo! U mě úplně to samý :+
575369
Jo! U mě úplně to samý *:+*
0 0
reagovat
jojo, Chrám zkázy mám z Jonesovské série určitě NEJRADĚJI... Klidně si dál baštěte Archu i Křížovou výpravu, ale vynikající a vyvážený mix humoru, akce, mravoučných kázání a napětí mě baví pořád nejvíc... Jen ten čínský (snad to teda byl čínský, dnes, kdy to zjevně běželo v TV, jsem to neviděl) spratek mi trochu pije krev a překvapivě o něco víc v originále, kdy jeho dabing tupil trochu hrany jeho protivného charakteru, pokud si pamatuji dobře...
575368
jojo, Chrám zkázy mám z Jonesovské série určitě NEJRADĚJI... Klidně si dál baštěte Archu i Křížovou výpravu, ale vynikající a vyvážený mix humoru, akce, mravoučných kázání a napětí mě baví pořád nejvíc... Jen ten čínský (snad to teda byl čínský, dnes, kdy to zjevně běželo v TV, jsem to neviděl) spratek mi trochu pije krev a překvapivě o něco víc v originále, kdy jeho dabing tupil trochu hrany jeho protivného charakteru, pokud si pamatuji dobře...
0 0
reagovat
nechci ti do toho kecat, ale Indiana Jones je soucast nazvu kazdyho dilu ze serie... :D
575367
nechci ti do toho kecat, ale Indiana Jones je soucast nazvu kazdyho dilu ze serie... :D
0 0
reagovat
Zapomněl jsem na masožravé krokodýly...
575366
Zapomněl jsem na masožravé krokodýly...
0 0
reagovat
Ó, všemocná a krvavá bohyně Kálí! Indiana Jones je nejlepší díl ze série. Kavárna Obi-wan, čínský chlapec, Spielbergova manželka, důlní vozíky a hlavně reálné obětování všemocné a krvavé Kálí s vytrháváním srdce zaživa. GENIÁLNÍ. Tohle krvavé dobrodružství by Spielberg dneska vůbec nenatočil. 8):+
575365
Ó, všemocná a krvavá bohyně Kálí! Indiana Jones je nejlepší díl ze série. Kavárna Obi-wan, čínský chlapec, Spielbergova manželka, důlní vozíky a hlavně reálné obětování všemocné a krvavé Kálí s vytrháváním srdce zaživa. GENIÁLNÍ. Tohle krvavé dobrodružství by Spielberg dneska vůbec nenatočil. *8)**:+*
0 0
reagovat

PetaBlack

aha... me csfd odkazalo na pošetku, kde je dyvko skladem a za 44 kaček, takže v tom maj kluci trochu bordel.
575322
aha... me csfd odkazalo na pošetku, kde je dyvko skladem a za 44 kaček, takže v tom maj kluci trochu bordel.
PetaBlack
0 0
reagovat
xxendxx: Právě, že tohle bude, pokud se nepletu, za kila bez kačky dvě (a nejsou jediní, kdo takhle vyjde ... dál třeba Zombieho Halloween, který právě stejně jako ty Clerks 2 už kdysi dřív vydalo Palace Pictures do trafik v pošetce, za 49).

Disketa: Taky jsem si řikal, jak je to další do sbírky pecek v tv programu v rytmu hesla „Super, oni dávaj dneska tohle? ... aha, moment, v kolik? Proč?“ :)
575316
xxendxx: Právě, že tohle bude, pokud se nepletu, za kila bez kačky dvě (a nejsou jediní, kdo takhle vyjde ... dál třeba Zombieho Halloween, který právě stejně jako ty Clerks 2 už kdysi dřív vydalo Palace Pictures do trafik v pošetce, za 49). Disketa: Taky jsem si řikal, jak je to další do sbírky pecek v tv programu v rytmu hesla „Super, oni dávaj dneska tohle? ... aha, moment, v kolik? Proč?“ *:)*
0 0
reagovat
Nejlepší filmy na markíze v půl třetí ráno? Svět je asi zpátky v normálu... :D
575313
Nejlepší filmy na markíze v půl třetí ráno? Svět je asi zpátky v normálu... *:D*
0 0
reagovat
V programovém oddělení Markízy sedí dementi. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že Mannova Aliho, kterého bych docela rád viděl a napravil jeden z restů, chtějí vysílat v půl třetí ráno? :(:-
575312
V programovém oddělení Markízy sedí dementi. Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že Mannova Aliho, kterého bych docela rád viděl a napravil jeden z restů, chtějí vysílat v půl třetí ráno? *:(**:-*
0 0
reagovat

TedGeorge

Sakra tak to vypadá, že nás je celkem dost. Mě umírající Mandy rozseká pokaždý
575308
Sakra tak to vypadá, že nás je celkem dost. Mě umírající Mandy rozseká pokaždý
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

Tak jsem taky mrknul na A walk to remember a taky mě to docela dostalo. Jedinej nejsi ;)
575303
Tak jsem taky mrknul na A walk to remember a taky mě to docela dostalo. Jedinej nejsi ;)
TedGeorge
0 0
reagovat
Mně na Legendách vadila ta neustálá ukázka toho, jak jsou ti týpci děsně cool. Přitom porušovali všemožný pravidla (jízda po autech, nepořádek v ulicích). Ten závěr je chytlavej, ale abych jim nějak fandil a užíval si to, tak to rozhodně ne.
575296
Mně na Legendách vadila ta neustálá ukázka toho, jak jsou ti týpci děsně cool. Přitom porušovali všemožný pravidla (jízda po autech, nepořádek v ulicích). Ten závěr je chytlavej, ale abych jim nějak fandil a užíval si to, tak to rozhodně ne.
0 0
reagovat
TG: Tak to je, aspoň dle komentů na Twitteru, klasika. Sám jsem viděl 10+krát. ;)

Disketa: Jo, Legendy jsou super. Mám pocit, že od té doby žádnej podobnej film s aspoň přibližnou kvalitou nevzniknul. :-
575289
TG: Tak to je, aspoň dle komentů na Twitteru, klasika. Sám jsem viděl 10+krát. ;) Disketa: Jo, Legendy jsou super. Mám pocit, že od té doby žádnej podobnej film s aspoň přibližnou kvalitou nevzniknul. *:-*
0 0
reagovat
od stredy jsou v trafikach v pejprbeku DVD Clerks 2 za 44 kacek, pokud jeste nekdo nema
575283
od stredy jsou v trafikach v pejprbeku DVD Clerks 2 za 44 kacek, pokud jeste nekdo nema
0 0
reagovat
Něco je asi špatně, když mě rozseká film A Walk to remember. Sem jedinej?
575282
Něco je asi špatně, když mě rozseká film A Walk to remember. Sem jedinej?
0 0
reagovat

Disk

On do toho asi dost kecal Fincher. Musí to na to mít vliv, jinak si to vysvětlit nedokážu. Každopádně parádní film. Hned šel do sbírky origošek.
575277
On do toho asi dost kecal Fincher. Musí to na to mít vliv, jinak si to vysvětlit nedokážu. Každopádně parádní film. Hned šel do sbírky origošek.
Disk
0 0
reagovat
Dal jsem si podruhé Legendy z Dogtownu. Tak svěžích a mladistvě vyhlížejících snímků se dnes moc netočí. Sehraní herci, výborný soundtrack, vůbec se na to báječně kouká a - točila to Catherine Hardwicke, která lepší film už nikdy nenatočí. Jsou Legendy z Dogtownu v její filmografii náhoda?
575276
Dal jsem si podruhé Legendy z Dogtownu. Tak svěžích a mladistvě vyhlížejících snímků se dnes moc netočí. Sehraní herci, výborný soundtrack, vůbec se na to báječně kouká a - točila to Catherine Hardwicke, která lepší film už nikdy nenatočí. Jsou Legendy z Dogtownu v její filmografii náhoda?
0 0
reagovat

známosti..

Vyrazím vás na ulici.
Na ulici ? Bydlím na Park Avenue.:D
575260
Vyrazím vás na ulici. Na ulici ? Bydlím na Park Avenue.*:D*
známosti..
0 0
reagovat

Disketa

Když už tady teda píšeš ty komenty, tak aspoň kapánek objektivně k oboum pohlavím, každopádně musím napsat i reakci a nejenom buzeraci.

Mě se to nezdálo zas až tak dobré ... SMG mám celkem rád, sleduju Ringer a dvojrole u ní vůbec není špatná ba naopak začíná se mi to celkem líbit ( jsou tam i jiné a větší nedostatky ), ale daleko lepší byla husička Lžičková.
575195
Když už tady teda píšeš ty komenty, tak aspoň kapánek objektivně k oboum pohlavím, každopádně musím napsat i reakci a nejenom buzeraci. Mě se to nezdálo zas až tak dobré ... SMG mám celkem rád, sleduju Ringer a dvojrole u ní vůbec není špatná ba naopak začíná se mi to celkem líbit ( jsou tam i jiné a větší nedostatky ), ale daleko lepší byla husička Lžičková.
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se