Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41621 - 41640 Napsat příspěvek

Gorecki

nevadi mi to. klidne si do me rejpni. nicmene ti unika pointa. i kdyby se u prvniho dilu nepsalo v nazvu IJ, tak disk porad dava dava na vyber ze 3 misto ze 4 filmu. To je jako napsat ze Pirati z karibiku jsou nejlepsi dil serie. Ale to uz by stacilo.
575440
nevadi mi to. klidne si do me rejpni. nicmene ti unika pointa. i kdyby se u prvniho dilu nepsalo v nazvu IJ, tak disk porad dava dava na vyber ze 3 misto ze 4 filmu. To je jako napsat ze Pirati z karibiku jsou nejlepsi dil serie. Ale to uz by stacilo.
Gorecki
0 0
reagovat

Hlad

Suhlasim s tym, aby sme to uz dalej nerozmazavali, ale vo vsetkych databazach je to stale uvadzane ako ten prvy a oficialny nazov. To IJ sa k tomu pridalo tusim az pri komplexnom DVD vydani a aj to len na obale. Ale o to vobec nejde a ani nikdy neslo.
Pointa bola, ze ked uz xxendxx hnidopissky podjebava do Diskety ohladne nazvu, mozem si do neho hnidopissky podjebat aj ja (a je na to vacsi dovod:) Ale to uz chlapcovi evidentne vadi:)
575437
Suhlasim s tym, aby sme to uz dalej nerozmazavali, ale vo vsetkych databazach je to stale uvadzane ako ten prvy a oficialny nazov. To IJ sa k tomu pridalo tusim az pri komplexnom DVD vydani a aj to len na obale. Ale o to vobec nejde a ani nikdy neslo. Pointa bola, ze ked uz xxendxx hnidopissky podjebava do Diskety ohladne nazvu, mozem si do neho hnidopissky podjebat aj ja (a je na to vacsi dovod:) Ale to uz chlapcovi evidentne vadi:)
Hlad
0 0
reagovat
Já vám do toho pánové nechci kecat a ve tři čtvrtě na jednu jsem fakt línej hledat nějakej důkaz, ale pokud si dobře pamatuju, tak původně to bylo jen Raiders of the Lost Ark, ale časem, když vznikly další díly, se to oficiálně přejmenovalo na Indiana Jones and ..., aby to sedělo k ostatním částem série (týká se originálu). Takže pravdu máme všichni a můžeme jít spát :)
575436
Já vám do toho pánové nechci kecat a ve tři čtvrtě na jednu jsem fakt línej hledat nějakej důkaz, ale pokud si dobře pamatuju, tak původně to bylo jen Raiders of the Lost Ark, ale časem, když vznikly další díly, se to oficiálně přejmenovalo na Indiana Jones and ..., aby to sedělo k ostatním částem série (týká se originálu). Takže pravdu máme všichni a můžeme jít spát :)
0 0
reagovat

xxendxx

Co nechapes na tom, ze prvy film s Indym NEMA oficialne v nazve "Indiana Jones", tym padom tvoja vysmesna kritika Diskovho ehm podla teba "failu" (so ZABUDNUTIM jeho napisania do prispevku, btw zbytocnym) sa stala ironicky este vacsim failom a s potesenim som na to poukazal? Len tak, trochu z pasie, a aj z dovodu, ze s radostou do vsetkeho a vsetkych podjebavas.
Chce to teple mlieko v medom a nechat to uz spat, co povies? Urcite si rano velmi rychlo najdes iny terc.
575435
Co nechapes na tom, ze prvy film s Indym NEMA oficialne v nazve "Indiana Jones", tym padom tvoja vysmesna kritika Diskovho ehm podla teba "failu" (so ZABUDNUTIM jeho napisania do prispevku, btw zbytocnym) sa stala ironicky este vacsim failom a s potesenim som na to poukazal? Len tak, trochu z pasie, a aj z dovodu, ze s radostou do vsetkeho a vsetkych podjebavas. Chce to teple mlieko v medom a nechat to uz spat, co povies? Urcite si rano velmi rychlo najdes iny terc.
xxendxx
0 0
reagovat
v cem presne jsem se utnul?
575425
v cem presne jsem se utnul?
0 0
reagovat
Pravda, aj najvacsi hater sa raz utne.;):+
575422
Pravda, aj najvacsi hater sa raz utne.*;)**:+*
0 0
reagovat
Nic si z toho nerob
575420
Nic si z toho nerob
0 0
reagovat
nemam paru o jakym failu mluvis
575419
nemam paru o jakym failu mluvis
0 0
reagovat

xxendxx

Ked sa budes nabuduce vysmievat z niekoho failu (vsetci vedeli o akom dieli hovoril, zabudol tam dodat podnazov, no boze, straaasny FAIL!), daj si bacha na svoje vlastne faily v tom istom prispevku:)
End of story
575418
Ked sa budes nabuduce vysmievat z niekoho failu (vsetci vedeli o akom dieli hovoril, zabudol tam dodat podnazov, no boze, straaasny FAIL!), daj si bacha na svoje vlastne faily v tom istom prispevku:) End of story
xxendxx
0 0
reagovat

xxendxx

Jak sám píšeš, ten film je pořád takhle i aktuálně k sehnání různě po eshopech v tý pošetce, co vyšla už dřív, ale stejně ted´ vyjdou zas, za 199 v krabičce. Přičemž, pokud si pamatuju dobře, tak ta pošetková verze nebyla o nic oříznutá, to DVD mělo i bonusy. Je to podobný jako nedávno u toho muzikálu od tvůrců South Parku třeba. Taky vyšel v digipacku za 99, i když ho už dřív vydali v pošetce za 49, která je taky stále k mání, ale už za 10 kaček.
575417
Jak sám píšeš, ten film je pořád takhle i aktuálně k sehnání různě po eshopech v tý pošetce, co vyšla už dřív, ale stejně ted´ vyjdou zas, za 199 v krabičce. Přičemž, pokud si pamatuju dobře, tak ta pošetková verze nebyla o nic oříznutá, to DVD mělo i bonusy. Je to podobný jako nedávno u toho muzikálu od tvůrců South Parku třeba. Taky vyšel v digipacku za 99, i když ho už dřív vydali v pošetce za 49, která je taky stále k mání, ale už za 10 kaček.
xxendxx
0 0
reagovat
popichovat me muzes jak chces, nicmene disk psal o dvojce, tudiz je to opet jeho fail
575412
popichovat me muzes jak chces, nicmene disk psal o dvojce, tudiz je to opet jeho fail
0 0
reagovat

Vardant

Samozrejme, ze som mal na mysli originalny nazov v anglictine a samozrejme ze to bolo myslene len ako podpichnutie xxendxxa a samozrejme ze si to nepochopil.
575407
Samozrejme, ze som mal na mysli originalny nazov v anglictine a samozrejme ze to bolo myslene len ako podpichnutie xxendxxa a samozrejme ze si to nepochopil.
Vardant
0 0
reagovat
Jasně a proto ho tady nikdo ani jednou nezmínil...?)
575403
Jasně a proto ho tady nikdo ani jednou nezmínil...*?)*
0 0
reagovat

Vardant

Řeč je ale o originálním názvu. ;)
575402
Řeč je ale o originálním názvu. *;)*
Vardant
0 0
reagovat
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a Dobyvatelia stratenej archy - link

575401
Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy, Indiana Jones a Dobyvatelia stratenej archy - http://www.csfd.cz/film/8650-dobyvatele-ztracene-archy/
0 0
reagovat

xxendxx

Nechcem ti do toho kecat, ale prvy diel v nazve "Indiana Jones" nema;)

Disketa
Existuju aj vegetarianske krokodily?:)
575400
Nechcem ti do toho kecat, ale prvy diel v nazve "Indiana Jones" nema*;)* [b]Disketa[/b] Existuju aj vegetarianske krokodily?:)
xxendxx
0 0
reagovat

Rec1 & Rec2

Dlouho jsem neměl takový divný nepřijemný pocit, že nejsem doma sám.:D Horory moc nemusim, ale tady je třeba tvůrce pochválit.:+
Jednička mi přišla lepší, dvojka se ubírá směrem, ze kterého jsem už nebyl tak nadšený. Každopádně na trojku se i tak těšim.
575399
Dlouho jsem neměl takový divný nepřijemný pocit, že nejsem doma sám.*:D* Horory moc nemusim, ale tady je třeba tvůrce pochválit.*:+* Jednička mi přišla lepší, dvojka se ubírá směrem, ze kterého jsem už nebyl tak nadšený. Každopádně na trojku se i tak těšim.
Rec1 & Rec2
0 0
reagovat
To ja zase mam Chram zkazy ze vsech dilu nejmene oblibenej...
575382
To ja zase mam Chram zkazy ze vsech dilu nejmene oblibenej...
0 0
reagovat
Po dobrý zkušenosti s minuloročným Klamačem srdcí sem si řekl, že bych mohl vyzkoušet nějaký dálší "novější" francouzský perly. A první volba padla na Vadí, nevadí link

Nebudu se tu rozepisovat proč se mi to tak moc líbilo. Stačí, když napíšu Marion Cotillard a eat me. Pro mě na úrovni Amélie. Další na řadě je Erasmus...
575379
Po dobrý zkušenosti s minuloročným Klamačem srdcí sem si řekl, že bych mohl vyzkoušet nějaký dálší "novější" francouzský perly. A první volba padla na Vadí, nevadí http://www.csfd.cz/film/137603-vadi-nevadi/videa/ Nebudu se tu rozepisovat proč se mi to tak moc líbilo. Stačí, když napíšu Marion Cotillard a eat me. Pro mě na úrovni Amélie. Další na řadě je Erasmus...
0 0
reagovat
Ble...lichý Jonesové dobrý, sudý špatný.
575373
Ble...lichý Jonesové dobrý, sudý špatný.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se