Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41561 - 41580 Napsat příspěvek

Hot Rod

Dneska jsem si to po pár měsících zopakoval a pořád stejně geniální (a nedoceněné). :+
575768
Dneska jsem si to po pár měsících zopakoval a pořád stejně geniální (a nedoceněné). *:+*
Hot Rod
0 0
reagovat

Immortals

O vikendu na Immortals - uvidime, napisu jaky to bylo... Doufam... V CR trochu pozdeji, ale zadna tragedie.

Ten Carpenter: Velky respekt a inspirace. Elvis mi take chybi, ale jeste par dalsich...
575740
O vikendu na Immortals - uvidime, napisu jaky to bylo... Doufam... V CR trochu pozdeji, ale zadna tragedie. Ten Carpenter: Velky respekt a inspirace. Elvis mi take chybi, ale jeste par dalsich...
Immortals
0 0
reagovat
Můj komentář z CSFD:
Poslední díl skládačky zapadl, a tak mohu prohlásit, že Carpenterovu filmografii mám už kompletně nakoukanou. Co se týče samotného filmu, tak na Carpentera netypický žánr životopisného filmu, kterému by neškodilo trochu zkrátit stopáž, jelikož napětí nebo akci zde nečekejte, takže při sledu scén z Elvisova života se budete později už trochu nudit. A na to, aby se film zabýval Elvisovými excesy a problémům s drogami a jeho nadváze v posledních letech života, vzniknul příliš brzo po jeho smrti, takže poslední rokem, kterým se film zaobírá je Elvisův comeback v 1969. Kurt Russel podává dobrý výkon, ale zpočátku byl na roli Elvise ve školních letech už přeci jen trochu starý, ale to je jen detail. 6/10
575685
Můj komentář z CSFD: Poslední díl skládačky zapadl, a tak mohu prohlásit, že Carpenterovu filmografii mám už kompletně nakoukanou. Co se týče samotného filmu, tak na Carpentera netypický žánr životopisného filmu, kterému by neškodilo trochu zkrátit stopáž, jelikož napětí nebo akci zde nečekejte, takže při sledu scén z Elvisova života se budete později už trochu nudit. A na to, aby se film zabýval Elvisovými excesy a problémům s drogami a jeho nadváze v posledních letech života, vzniknul příliš brzo po jeho smrti, takže poslední rokem, kterým se film zaobírá je Elvisův comeback v 1969. Kurt Russel podává dobrý výkon, ale zpočátku byl na roli Elvise ve školních letech už přeci jen trochu starý, ale to je jen detail. 6/10
0 0
reagovat

okkac

A jaký je ten Carpenterův Elvis? :)
575679
A jaký je ten Carpenterův Elvis? *:)*
okkac
0 0
reagovat
Včera jsem dokoukal TV film Elvis z roku 1979 od Carpentera s Kurtem Russelem v hlavní roli a tím mohu prohlásit, že filmografii Carpentera na CSFD od Dark Star po The Ward mám kompletně shlédnutou :) Teď ještě dorazit Uwe Bolla :D
575670
Včera jsem dokoukal TV film Elvis z roku 1979 od Carpentera s Kurtem Russelem v hlavní roli a tím mohu prohlásit, že filmografii Carpentera na CSFD od Dark Star po The Ward mám kompletně shlédnutou *:)* Teď ještě dorazit Uwe Bolla *:D*
0 0
reagovat

Bachy

Uspořádáme hate party ?

Já se přidávám, mě mine velkým obloukem ...
575665
Uspořádáme hate party ? Já se přidávám, mě mine velkým obloukem ...
Bachy
0 0
reagovat

Sametová extáze (1998)

Sametová extáze je těžce geniální. Jonathan Rhys-Meyers a Ewan McGregor se před třinácti lety neskutečným způsobem odvázali (Christian Bale hraje tradičně druhé - nebo lépe řečeno třetí - housle) a předvedli výkony srovnatelné snad jen s Kilmerovým Jimem Morrissonem z The Doors. Skvělá kamera a především neoposlouchatelný glamrockový soundtrack, který z velké části nazpívali oba zmínění herci. Kdo to neviděl na velkém plátně, přišel o hodně. Žeru to! :+
575662
Sametová extáze je těžce geniální. Jonathan Rhys-Meyers a Ewan McGregor se před třinácti lety neskutečným způsobem odvázali (Christian Bale hraje tradičně druhé - nebo lépe řečeno třetí - housle) a předvedli výkony srovnatelné snad jen s Kilmerovým Jimem Morrissonem z The Doors. Skvělá kamera a především neoposlouchatelný glamrockový soundtrack, který z velké části nazpívali oba zmínění herci. Kdo to neviděl na velkém plátně, přišel o hodně. Žeru to! *:+*
Sametová extáze (1998)
0 0
reagovat
No, tak Sněhurka mne opravdu mine.
575659
No, tak Sněhurka mne opravdu mine.
0 0
reagovat
no ale vypadá to nadějně, spíš teda Johanky z Arku než Robina Hooda ale budiž :)

btw ta příšera v lese se kterou se potká Sněhurka vypadá velmi dobře !
575648
no ale vypadá to nadějně, spíš teda Johanky z Arku než Robina Hooda ale budiž :) btw ta příšera v lese se kterou se potká Sněhurka vypadá velmi dobře !
0 0
reagovat
Ano. Jako zbytečnej mix Narnie a Robina Hooda. 8)
575643
Ano. Jako zbytečnej mix Narnie a Robina Hooda. *8)*
0 0
reagovat
tak sněhurka a lovec v prvním traileru opravdu vypadá velmi dobře !!!!!
575634
tak sněhurka a lovec v prvním traileru opravdu vypadá velmi dobře !!!!!
0 0
reagovat
Minority Report je Blu-rayi naprosto famózní zážitek. :+
575603
Minority Report je Blu-rayi naprosto famózní zážitek. *:+*
0 0
reagovat

Carlito

Za to, že väčšina ostatných ľudí nemá vkus, ja fakt nemôžem ;)
575547
Za to, že väčšina ostatných ľudí nemá vkus, ja fakt nemôžem *;)*
Carlito
0 0
reagovat
proste to stoji malo, jeste si stezuj. prepisum nic neni, diskum taky ne
575532
proste to stoji malo, jeste si stezuj. prepisum nic neni, diskum taky ne
0 0
reagovat

deiwi

já teda při pauze právě četl... ;) (prokrastinace, svině jedna :D)
575530
já teda při pauze právě četl... *;)* (prokrastinace, svině jedna *:D*)
deiwi
0 0
reagovat

X-men Tetralogie na Blu-Ray

Zdarec má tu někdo zkušenosti s X-men na Blu-ray tetralogie zajímalo by mě jestli se to vyplatí koupit na ten Blu-Ray a nebo je lepší koupit to na DVD taky by mě zajímalo proč ta cena Blu-Ray X-men tetralogie šla tak dolů tedka je za nějakých 799kč a tady na moviezone se ještě píše že stála 1499kč tak mě zajíma proč to tak slevnily to je to tak špatný přepis na to Blu-Ray nebo proč??? díky za odpověd
575528
Zdarec má tu někdo zkušenosti s X-men na Blu-ray tetralogie zajímalo by mě jestli se to vyplatí koupit na ten Blu-Ray a nebo je lepší koupit to na DVD taky by mě zajímalo proč ta cena Blu-Ray X-men tetralogie šla tak dolů tedka je za nějakých 799kč a tady na moviezone se ještě píše že stála 1499kč tak mě zajíma proč to tak slevnily to je to tak špatný přepis na to Blu-Ray nebo proč??? díky za odpověd
X-men Tetralogie na Blu-Ray
0 0
reagovat

Luc44

To bylo v rámci přestávky v práci. Někdo tomu říká prokrastinace :))
575524
To bylo v rámci přestávky v práci. Někdo tomu říká prokrastinace *:))*
Luc44
0 0
reagovat

Pe7er

Problém je, že 2-7 Temná věž jsou čtivější, stravitelnější, plnější děje, napínavější atd. Jenže stejně ztratily malinko tajemna a atmosféry + nevědění. Mně to nevadilo...přeci jen jsem fanatik do téhle série, ale i tak beru Gunslingera jako vrchol.
575522
Problém je, že 2-7 Temná věž jsou čtivější, stravitelnější, plnější děje, napínavější atd. Jenže stejně ztratily malinko tajemna a atmosféry + nevědění. Mně to nevadilo...přeci jen jsem fanatik do téhle série, ale i tak beru Gunslingera jako vrchol.
Pe7er
0 0
reagovat

Pe7er

Tři vyvolení jsou podle mě lepší než pistolník... Já jsem se zaseknul na Pustinách, ale to jenom proto, že začala škola a vše okolo toho a tak prostě není čas... Zatím mně přijde, že každá knížka je o něčem jiném... a je to paráda... Tři vyvolení jsou fakt bomba...
575521
Tři vyvolení jsou podle mě lepší než pistolník... Já jsem se zaseknul na Pustinách, ale to jenom proto, že začala škola a vše okolo toho a tak prostě není čas... Zatím mně přijde, že každá knížka je o něčem jiném... a je to paráda... Tři vyvolení jsou fakt bomba...
Pe7er
0 0
reagovat

deiwi

Nekoukaj na cca hodinový walkthrough videa? :D
575518
Nekoukaj na cca hodinový walkthrough videa? *:D*
deiwi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se