Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41321 - 41340 Napsat příspěvek

V Bruggách

Jo...to u nás taktéž jelo loni o Vánocích. Dnes jsem zapomněl, ale do úterka napravím.
577752
Jo...to u nás taktéž jelo loni o Vánocích. Dnes jsem zapomněl, ale do úterka napravím.
V Bruggách
0 0
reagovat

Snipsley

Být tebou, tak si na podobné otázky dávám pozor. ;)
577751
Být tebou, tak si na podobné otázky dávám pozor. *;)*
Snipsley
0 0
reagovat
Pravda, Brugy jsou srdcovka. Kdy tam zajedem?
577750
Pravda, Brugy jsou srdcovka. Kdy tam zajedem?
0 0
reagovat

Macejko

Rozumím. Zkus se na něj podívat teď o Vánocích, oceníš to mnohem více. :)
577749
Rozumím. Zkus se na něj podívat teď o Vánocích, oceníš to mnohem více. *:)*
Macejko
0 0
reagovat

Disk

Jeden z mojich vôbec najobľúbenejších filmov. Best of Colin, best of Ralph, best of Brendan.
577748
Jeden z mojich vôbec najobľúbenejších filmov. Best of Colin, best of Ralph, best of Brendan.
Disk
0 0
reagovat

V Bruggách

Předloni jsem začal praktikovat sledování tohoto filmu vždy na Štědrý den nebo pozdní Štědrý večer. Co dodat, ten film každým rokem zraje jako víno. Hlavně naprosto boží melancholický hudební doprovod Cartera Burwella. Stylovka jako vyšitá. :+
577747
Předloni jsem začal praktikovat sledování tohoto filmu vždy na Štědrý den nebo pozdní Štědrý večer. Co dodat, ten film každým rokem zraje jako víno. Hlavně naprosto boží melancholický hudební doprovod Cartera Burwella. Stylovka jako vyšitá. *:+*
V Bruggách
0 0
reagovat

Letopisy Narnie

První díl. Viděno asi potřetí. Ale až teď mě zaujalo, jak je začátek té závěrečné bitvy (dokud neutečou do skal) parádně natočenej. Jasně, jsou tam úsměvný rubající se zvířátka, ale takhle natočit nějakou pořádnou bitvu v seriózním filmu, tak se vůbec nezlobím. Nálety od orlů (nebo co to je) jsou božský.
577746
První díl. Viděno asi potřetí. Ale až teď mě zaujalo, jak je začátek té závěrečné bitvy (dokud neutečou do skal) parádně natočenej. Jasně, jsou tam úsměvný rubající se zvířátka, ale takhle natočit nějakou pořádnou bitvu v seriózním filmu, tak se vůbec nezlobím. Nálety od orlů (nebo co to je) jsou božský.
Letopisy Narnie
0 0
reagovat

We Need to Talk About Kevin

Neuveriteľne silný a depresívny snímok. Taký pravý vianočný film :D 8/10
Oscar => Tilda Swinton
577743
Neuveriteľne silný a depresívny snímok. Taký pravý vianočný film *:D* 8/10 Oscar => Tilda Swinton
We Need to Talk About Kevin
0 0
reagovat
Jack Skellington jako každý rok nezklamal. :+
577687
Jack Skellington jako každý rok nezklamal. *:+*
0 0
reagovat

Memphis

Jestlipak ses té kampaně za vánoční #1 hit RATM taky zúčastnil? ;)
577686
Jestlipak ses té kampaně za vánoční #1 hit RATM taky zúčastnil? *;)*
Memphis
0 0
reagovat
Novej deník z natáčení Hobita je neskutečně ósm!
577668
Novej deník z natáčení Hobita je neskutečně ósm!
0 0
reagovat
Hrozně nezáživnej muzikál. Včera jsem na to koukal podruhý (poprvý to bylo minulý Vánoce) zase v originálním znění a pořád ta stejná nuda. Chyba je určitě na mojí straně, protože na ČSFD je to samá pětihvězdička atd., ale mě to opravdu nic neříká. Ale Jack Skellington je cool!

Jinak jsem zrovna dokoukal Surviving Christmas s Affleckem a byl bych moc rád, kdyby mi Ježíšek na Vánoce mohl těch devadesát ztracených minut vrátit zpět. Kéž by to šlo.
577664
Hrozně nezáživnej muzikál. Včera jsem na to koukal podruhý (poprvý to bylo minulý Vánoce) zase v originálním znění a pořád ta stejná nuda. Chyba je určitě na mojí straně, protože na ČSFD je to samá pětihvězdička atd., ale mě to opravdu nic neříká. Ale Jack Skellington je cool! Jinak jsem zrovna dokoukal Surviving Christmas s Affleckem a byl bych moc rád, kdyby mi Ježíšek na Vánoce mohl těch devadesát ztracených minut vrátit zpět. Kéž by to šlo.
0 0
reagovat

disk

Satan Kalous v českém znění je fajn.
577660
Satan Kalous v českém znění je fajn.
disk
0 0
reagovat
Dnes večer mě čeká tradiční předštědrovečerní pohádka Ukradené Vánoce Tima Burtona, poprvé v originálním znění. Zajímalo by mě, jak byste přeložili jméno Sandy Claws?
577659
Dnes večer mě čeká tradiční předštědrovečerní pohádka Ukradené Vánoce Tima Burtona, poprvé v originálním znění. Zajímalo by mě, jak byste přeložili jméno Sandy Claws?
0 0
reagovat

kyller

Nejlepší vánoční singl samozřejmě je a bude link

pro neznalé ;):))
577612
Nejlepší vánoční singl samozřejmě je a bude http://www.youtube.com/watch?v=bWXazVhlyxQ&ob=av2n [link="http://www.guardian.co.uk/music/2009/dec/20/rage-against-machine-christmas-number-1"]pro neznalé[/link] *;)**:))*
kyller
0 0
reagovat
Zkus "Na Vánoce by nikdo neměl být sám" skupinu na Facebooku.
577611
Zkus "Na Vánoce by nikdo neměl být sám" skupinu na Facebooku.
0 0
reagovat

kyller

Souhlasím. Ještě by to chtělo někoho najít, protože sledovat Lásku nebeskou sám je docela depresivní...
577610
Souhlasím. Ještě by to chtělo někoho najít, protože sledovat Lásku nebeskou sám je docela depresivní...
kyller
0 0
reagovat

Disketa

Nj, toto zostane už asi navždy vianočným songom č. 1 link :D
577609
Nj, toto zostane už asi navždy vianočným songom č. 1 http://www.youtube.com/watch?v=ugsdR-iwSE8 *:D*
Disketa
0 0
reagovat

Láska nebeská

Jsem nevyléčitelný naivka a romantik, ale tohle na mě těsně před Vánoci vždycky spolehlivě zabere. Láska nebeská se nikdy neomrzí. "Máme jenom jednu postel a žádný gauč, dokonce nemáme ani pyžamo, a tak spíme nahé." :D:+
577607
Jsem nevyléčitelný naivka a romantik, ale tohle na mě těsně před Vánoci vždycky spolehlivě zabere. Láska nebeská se nikdy neomrzí. "Máme jenom jednu postel a žádný gauč, dokonce nemáme ani pyžamo, a tak spíme nahé." *:D**:+*
Láska nebeská
0 0
reagovat
Spíš bych řekl "vyžehleně", ale to se celkem dalo čekat. Osudovost a "depresivní syrovost" Pána prstenů v Hobitovi být nemůže.
577532
Spíš bych řekl "vyžehleně", ale to se celkem dalo čekat. Osudovost a "depresivní syrovost" Pána prstenů v Hobitovi být nemůže.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se