Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41261 - 41280 Napsat příspěvek
Sakra chlapi, jak se na tyhle projekce dostáváte? 8)
577990
Sakra chlapi, jak se na tyhle projekce dostáváte? *8)*
0 0
reagovat
Ono hlavně už druhá kniha opravdu o hodně horší než ta první... Třetí jsem se zatim neodvážil začít číst...
577988
Ono hlavně už druhá kniha opravdu o hodně horší než ta první... Třetí jsem se zatim neodvážil začít číst...
0 0
reagovat
Hlavně jsme všichni na projekci dostali knížku, takže i mě donutili, abych si přečetl tu předlohu. :D

Ted: Kino je nutností. ?)
577987
Hlavně jsme všichni na projekci dostali knížku, takže i mě donutili, abych si přečetl tu předlohu. *:D* Ted: Kino je nutností. *?)*
0 0
reagovat

TedGeorge

Určitě. Jenom člověk musí vzít na vědomí, že to je primárně o postavách, a ne o tom vyšetřování. Což mě osobně trochu štvalo, protože ten případ je perfektní a to charakterový podloží (jakkoliv skvělý samo o sobě) ho tak víceméně brzí.
577986
Určitě. Jenom člověk musí vzít na vědomí, že to je primárně o postavách, a ne o tom vyšetřování. Což mě osobně trochu štvalo, protože ten případ je perfektní a to charakterový podloží (jakkoliv skvělý samo o sobě) ho tak víceméně brzí.
TedGeorge
0 0
reagovat

KarelR

Ale kino jinak samozřejmě doporučuješ, že?
577985
Ale kino jinak samozřejmě doporučuješ, že?
KarelR
0 0
reagovat
Knihy jsem nečetl, ale viděl jsem švédskou trilogii. Zatímco první díl ještě ušel (poutavé vyšetřování, seznamování se s postavami, sympatický Nyqvist atd.), tak druhý a třetí to byla k uzoufání opravdu nuda. Druhý díl ani nemusel být a ve třetím bylo dobré jen to soudní líčení. Vše ostatní vyšumělo do prázdna.
577984
Knihy jsem nečetl, ale viděl jsem švédskou trilogii. Zatímco první díl ještě ušel (poutavé vyšetřování, seznamování se s postavami, sympatický Nyqvist atd.), tak druhý a třetí to byla k uzoufání opravdu nuda. Druhý díl ani nemusel být a ve třetím bylo dobré jen to soudní líčení. Vše ostatní vyšumělo do prázdna.
0 0
reagovat
Já taky neznal ani jedno, a to je možná ten pravý důvod, proč mě to tak deptalo. :D
577983
Já taky neznal ani jedno, a to je možná ten pravý důvod, proč mě to tak deptalo. *:D*
0 0
reagovat
Ono taky záleží na tom, jak je který divák seznámen s larssonovou předlohou či švédskou adaptací. Já neznal ani jedno a to je možná ten pravý důvod, proč jsem si to užil. Přátelé, kteří znají jak knížku, tak švédský film, mi pak řekli, že Fincherův film je předloze velmi věrný, dokonce věrnější než švédská adaptace.
577982
Ono taky záleží na tom, jak je který divák seznámen s larssonovou předlohou či švédskou adaptací. Já neznal ani jedno a to je možná ten pravý důvod, proč jsem si to užil. Přátelé, kteří znají jak knížku, tak švédský film, mi pak řekli, že Fincherův film je předloze velmi věrný, dokonce věrnější než švédská adaptace.
0 0
reagovat

departed

Hluchý místo je zbytečná závěrečná dvacetiminutovka, která pro mě jako pro člověka, kterej šel hlavně na detektivku, byla k nevydržení. Ale na tyhle debaty bude ještě dost času :)
577981
Hluchý místo je zbytečná závěrečná dvacetiminutovka, která pro mě jako pro člověka, kterej šel hlavně na detektivku, byla k nevydržení. Ale na tyhle debaty bude ještě dost času :)
departed
0 0
reagovat

departed

Ani jedno hluché místo. Fincher mě na začátku chytil a teprve po 158 minutách mě vyplivnul. :)) A když si k tomu přidáš Reznora s Rossem, přičemž v mnoha místech jsem měl problém rozlišit, co je hudební doprovod a co zvukový efekt... jo, je to geniální. :D:+
577980
Ani jedno hluché místo. Fincher mě na začátku chytil a teprve po 158 minutách mě vyplivnul. *:))* A když si k tomu přidáš Reznora s Rossem, přičemž v mnoha místech jsem měl problém rozlišit, co je hudební doprovod a co zvukový efekt... jo, je to geniální. *:D**:+*
departed
0 0
reagovat
ja sa nemôžem dočkať kedy už Fincher natočí niečo čo budem chcieť vydieť :D
577979
ja sa nemôžem dočkať kedy už Fincher natočí niečo čo budem chcieť vydieť *:D*
0 0
reagovat
Takže v celých 158 minutách žádné hluché místo? Jsem hodně zvědavej, protože stopáž bylo to první co mne tak trochu "zarazilo", ale zase u Finchera je to asi tak, že ,,čím víc, tím líp".
577978
Takže v celých 158 minutách žádné hluché místo? Jsem hodně zvědavej, protože stopáž bylo to první co mne tak trochu "zarazilo", ale zase u Finchera je to asi tak, že ,,čím víc, tím líp".
0 0
reagovat

Bachy

Já se k Vincentovi přidám. :D Fincher skutečně natočil film roku a už se nemůžu dočkat, až si jej dám znovu. :)
577977
Já se k Vincentovi přidám. *:D* Fincher skutečně natočil film roku a už se nemůžu dočkat, až si jej dám znovu. *:)*
Bachy
0 0
reagovat

Vincent

Nech toho:D já zemřu nedočkavostí
577975
Nech toho*:D* já zemřu nedočkavostí
Vincent
0 0
reagovat

The Girl with the Dragon Tattoo

Celej rok jsem měl za to, že nejlepší film 2011 bude Drive. Po včerejším shlédnutí nového Fincherova snímku už si o tom tak jistý nejsem. Miminálně je řadím vedle sebe na pomyslnou první příčku, a můžu vám zaručit, že se už brzy máte na co těšit.

PS: Ještě se v příštích dnech chystám na Shame, tak uvidíme jak to celý zamíchá s mym žebříčkem. Zatímco dál vesele ignoruju dvojku Sherlocka :)
577974
Celej rok jsem měl za to, že nejlepší film 2011 bude [b]Drive[/b]. Po včerejším shlédnutí nového Fincherova snímku už si o tom tak jistý nejsem. Miminálně je řadím vedle sebe na pomyslnou první příčku, a můžu vám zaručit, že se už brzy máte na co těšit. PS: Ještě se v příštích dnech chystám na [b]Shame[/b], tak uvidíme jak to celý zamíchá s mym žebříčkem. Zatímco dál vesele ignoruju dvojku Sherlocka :)
The Girl with the Dragon Tattoo
0 0
reagovat

Lord of the Rings - Extended, SE

Po nějákejch 11ti hodinách jsem konečně vylezl ze své kobky a musím říct, že (ačkoliv jsem nečtenář) tak v prodloužené verzi jde hodně poznat rozdíl mezi tím kam sahá kniha a její mytologie a kde Jackson nechal běžet film podle svého ...

to mě vlastně dovádí k myšlence že Tolkien vlastně nebyl klasický spisovatel jaké známe teď - on jen zapisoval jeho myšlenky a utvářel je do děje - naprosto typická je scéna kde Pipin a Smíšek najdou spižírnu od sarumana a "pomlouvají" Stromovouse tohle mě přišlo jako zbytečné jak pro knížku tak pro film, ale tolkienův svět to prohlubujea dělá ho to zas o kousek věrohodnějším a přátelstějším ... a tohle nemá žádný jiný film nehledě na "mám už toho plné gatě" efekt který u mě nenastal.

Člověk když to dokouká tak má takový ten blahobytný pocit že spasil svět a teď když už je Aragorn konečně králem tak je vše O.K.

Konec hlášení v ruském jazyce !

577970
Po nějákejch 11ti hodinách jsem konečně vylezl ze své kobky a musím říct, že (ačkoliv jsem nečtenář) tak v prodloužené verzi jde hodně poznat rozdíl mezi tím kam sahá kniha a její mytologie a kde Jackson nechal běžet film podle svého ... to mě vlastně dovádí k myšlence že Tolkien vlastně nebyl klasický spisovatel jaké známe teď - on jen zapisoval jeho myšlenky a utvářel je do děje - naprosto typická je scéna kde [spoiler]Pipin a Smíšek najdou spižírnu od sarumana a "pomlouvají" Stromovouse[/spoiler] tohle mě přišlo jako zbytečné jak pro knížku tak pro film, ale tolkienův svět to prohlubujea dělá ho to zas o kousek věrohodnějším a přátelstějším ... a tohle nemá žádný jiný film nehledě na "mám už toho plné gatě" efekt který u mě nenastal. Člověk když to dokouká tak má takový ten blahobytný pocit že spasil svět a teď když už je Aragorn konečně králem tak je vše O.K. [b]Konec hlášení v ruském jazyce ![/b]
Lord of the Rings - Extended, SE
0 0
reagovat

Nekonečný víkend

Takhle už jsem se hodně dlouho nezasmál :D (celej film jen kroutíte hlavou s tímhle výrazem :o ) link
577956
Takhle už jsem se hodně dlouho nezasmál *:D* (celej film jen kroutíte hlavou s tímhle výrazem *:o* ) http://www.csfd.cz/film/240623-nekonecny-vikend/
Nekonečný víkend
0 0
reagovat

avengers ruský trailer

link

dalších par mini záběrů ale potěší
každopádně nejvíc macho záběr je jak Iron Man vylítne kolmo z moře a změní směr :)
577941
http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=85493 dalších par mini záběrů ale potěší každopádně nejvíc macho záběr je jak Iron Man vylítne kolmo z moře a změní směr :)
avengers ruský trailer
0 0
reagovat

Lord of the Dance 2011

Keď samotný Michael Flatley na začiatku filmu prehlásil, že toto bude jeho vôbec najlepšie vystúpenie v živote, neveľmi som mu veril. Pochyboval som totiž, že by hocaký iný záznam "Lord of the Dance" mohol prekonať fenomenálne "Feet of Flames" z deväťdesiateho ôsmeho. A čuduj sa svete. Flatleyho návrat "na miesto činu" - do Dublinu - sa mu prinajmenšom vyrovná. Stále je to epická a veľkolepá show, ktorá strhne a nepustí aj v roku 2011. Zo starého obsadenia zostala okrem Michaela iba Bernadette Flynn ako Saoirse (ktorú som ja osobne vôbec nespoznal, pretože vyzerá mladšie ako pred trinástimi rokmi!), ale to nové sa tiež veľmi vydarilo, hlavne v prípade Zvodkyne Morrighan, ktorá, aj keď ju už nehrá krásna kučeravá Gillian Norris, je presne tak sexy a zvodná, ako má byť. Jedinú výhradu mám k Malému Duchovi - nová herečka nevinnosti a krehkosti Helen Egan nedosahuje. Inak ale naozaj niet čo vytknúť. Úžasná choreografia a brilantná Hardimanova hudba ma opäť prinútili na konci potláčať slzy. (9/10)
577877
Keď samotný Michael Flatley na začiatku filmu prehlásil, že toto bude jeho vôbec najlepšie vystúpenie v živote, neveľmi som mu veril. Pochyboval som totiž, že by hocaký iný záznam "Lord of the Dance" mohol prekonať fenomenálne "Feet of Flames" z deväťdesiateho ôsmeho. A čuduj sa svete. Flatleyho návrat "na miesto činu" - do Dublinu - sa mu prinajmenšom vyrovná. Stále je to epická a veľkolepá show, ktorá strhne a nepustí aj v roku 2011. Zo starého obsadenia zostala okrem Michaela iba Bernadette Flynn ako Saoirse (ktorú som ja osobne vôbec nespoznal, pretože vyzerá mladšie ako pred trinástimi rokmi!), ale to nové sa tiež veľmi vydarilo, hlavne v prípade Zvodkyne Morrighan, ktorá, aj keď ju už nehrá krásna kučeravá Gillian Norris, je presne tak sexy a zvodná, ako má byť. Jedinú výhradu mám k Malému Duchovi - nová herečka nevinnosti a krehkosti Helen Egan nedosahuje. Inak ale naozaj niet čo vytknúť. Úžasná choreografia a brilantná Hardimanova hudba ma opäť prinútili na konci potláčať slzy. [b](9/10)[/b]
Lord of the Dance 2011
0 0
reagovat

Bagr

Běž se zahrabat :D
577861
Běž se zahrabat *:D*
Bagr
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se