Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41241 - 41260 Napsat příspěvek

F.I.S.H.

na masážní kampaň mají ještě všichni dost času tak cca od března se můžeš podle mě těšit na další ukázky a fotky
578138
na masážní kampaň mají ještě všichni dost času tak cca od března se můžeš podle mě těšit na další ukázky a fotky
F.I.S.H.
0 0
reagovat

F.I.S.H.

Asi tě zklamu ale žádné nové informace nejsou. Mě osobně nová verze Spider-mana, moc nezajímá takže se třeba mýlím ale ničeho jsem si nikde nevšiml.
578113
Asi tě zklamu ale žádné nové informace nejsou. Mě osobně nová verze Spider-mana, moc nezajímá takže se třeba mýlím ale ničeho jsem si nikde nevšiml.
F.I.S.H.
0 0
reagovat

Spider-man

Zdravim, sorry, že narušim vaší debatu jiným dotazem ale zajímalo by mě jestli někdo nemá nějaké další info o filmu Amazing Spider-man - nějaké nové fotky, nebo info o dalším traileru.... přeci jen má jít do kin společně s Avengers, novým Batmanem atd atd ... na to že půjde s takovými velikány tak má dost slabou kampaň...sice se na netu objevily hračky k novému spider-manovy a byla "vyzrazena" lizardova podoba a závěrečná scéna filmu ale na to hážu bobek.... dokud neuvidim ofiko trailer atd tak mě tyhle pochybný informace nechávaj chladným 8) právě proto bych byl moc rád za jakékoliv info.. díky :-)
578112
Zdravim, sorry, že narušim vaší debatu jiným dotazem ale zajímalo by mě jestli někdo nemá nějaké další info o filmu Amazing Spider-man - nějaké nové fotky, nebo info o dalším traileru.... přeci jen má jít do kin společně s Avengers, novým Batmanem atd atd ... na to že půjde s takovými velikány tak má dost slabou kampaň...sice se na netu objevily hračky k novému spider-manovy a byla "vyzrazena" lizardova podoba a závěrečná scéna filmu ale na to hážu bobek.... dokud neuvidim ofiko trailer atd tak mě tyhle pochybný informace nechávaj chladným *8)* právě proto bych byl moc rád za jakékoliv info.. díky :-)
Spider-man
0 0
reagovat

Gonzi

Věř mi, to nestačí...
578102
Věř mi, to nestačí...
Gonzi
0 0
reagovat

jsem v klidu

zabookoval jsem si totiž letenku do Afriky a koupil hazmat oblek, land rover, mačetu a m4ku abych tam přežil :D:D
578075
zabookoval jsem si totiž letenku do Afriky a koupil hazmat oblek, land rover, mačetu a m4ku abych tam přežil *:D**:D*
jsem v klidu
0 0
reagovat
žiadny koniec sveta nebude, nakoniec nás všetkých zachráni Bruce Willis, pretože nitko iný by to nedokázal, takže klídek :D
578071
žiadny koniec sveta nebude, nakoniec nás všetkých zachráni Bruce Willis, pretože nitko iný by to nedokázal, takže klídek *:D*
0 0
reagovat

Mantreg

já zase radši s Willem Smithem :)

btw o tomhle tu byl i nějakej článek kdysi :)
nebo to bylo jinde ?
578070
já zase radši s Willem Smithem :) btw o tomhle tu byl i nějakej článek kdysi :) nebo to bylo jinde ?
Mantreg
0 0
reagovat

departed

Díky za připomenutí... letos bych se měl co nejrychleji seznámit s Johnem Cusakem, protože jak se zdá, je to jediný člověk na světě, co vás může ochránit před koncem světa...
578050
Díky za připomenutí... letos bych se měl co nejrychleji seznámit s Johnem Cusakem, protože jak se zdá, je to jediný člověk na světě, co vás může ochránit před koncem světa...
departed
0 0
reagovat
A já zas film 2012. Rozpadající se Los Angeles je stále nejlepší pasáž.
578045
A já zas film 2012. Rozpadající se Los Angeles je stále nejlepší pasáž.
0 0
reagovat
To já si dal na Nový rok oba Cameronovy Terminátory. Moc hezkej strart do novýho roku :)
578041
To já si dal na Nový rok oba Cameronovy Terminátory. Moc hezkej strart do novýho roku *:)*
0 0
reagovat

Americká krása

Pustit si tenhle film na Nový rok byl sakra dobrý nápad. Americká krása zraje jako víno. Čím starší, tím lepší. :+
578039
Pustit si tenhle film na Nový rok byl sakra dobrý nápad. Americká krása zraje jako víno. Čím starší, tím lepší. *:+*
Americká krása
0 0
reagovat

Vincent

Tys ode mě opisoval, ne? :D To jsou přesně moje slova, kamaráde...8)
578005
Tys ode mě opisoval, ne? *:D* To jsou přesně moje slova, kamaráde...*8)*
Vincent
0 0
reagovat
Já jsem teda v těch 160 minutách skoro žádný hluchý místo nenašel.. Jak říká Karel, poslední dvacetiminutovka je tak trochu něco jinýho než zbytek filmu, ale i těch posledních dvacet minut stálo za to, protože to navnadí na další díl.. Já jsem nečetl žádnou knížku, švédský filmy jsem neviděl, možná proto jsem si to tak užil v kině od Finchera :)
578004
Já jsem teda v těch 160 minutách skoro žádný hluchý místo nenašel.. Jak říká Karel, poslední dvacetiminutovka je tak trochu něco jinýho než zbytek filmu, ale i těch posledních dvacet minut stálo za to, protože to navnadí na další díl.. Já jsem nečetl žádnou knížku, švédský filmy jsem neviděl, možná proto jsem si to tak užil v kině od Finchera *:)*
0 0
reagovat
Pořád věřím tomu, že se Scott Rudin a Fincher dohodnou a další dva díly vzniknou najednou.
578003
Pořád věřím tomu, že se Scott Rudin a Fincher dohodnou a další dva díly vzniknou najednou.
0 0
reagovat
Po tých tržbách asi aj tak žiadne ďalšie diely nebudú.
578002
Po tých tržbách asi aj tak žiadne ďalšie diely nebudú.
0 0
reagovat
RMR: Ano, jde pouze o první knihu. O natočení dalších dvou se uvažuje v tom smyslu, že by se natočily najednou, čímž by se ušetřily náklady, navíc by se to přizpůsobilo Craigovi, který má prý hodně závazků.
578000
RMR: Ano, jde pouze o první knihu. O natočení dalších dvou se uvažuje v tom smyslu, že by se natočily najednou, čímž by se ušetřily náklady, navíc by se to přizpůsobilo Craigovi, který má prý hodně závazků.
0 0
reagovat
Pokud se nemýlím, tak má v plánu udělat druhý a třetí díl na jeden zátah. Ale problém je, že Rooney Mara už do Švédska nechce, takže by musel Fincher hledat náhradu či co. Nedávno to někde bylo napsaný.
577996
Pokud se nemýlím, tak má v plánu udělat druhý a třetí díl na jeden zátah. Ale problém je, že Rooney Mara už do Švédska nechce, takže by musel Fincher hledat náhradu či co. Nedávno to někde bylo napsaný.
0 0
reagovat
ta Fincherova verze je teda adaptace jen první knížky ?!?
a co ty další dvě ? bude je taky točit Fincher ? nebo to spatlal všechno do jednoho filmu ?!?
577995
ta Fincherova verze je teda adaptace jen první knížky ?!? a co ty další dvě ? bude je taky točit Fincher ? nebo to spatlal všechno do jednoho filmu ?!?
0 0
reagovat

KarelR

Nooooo... Docela je :D

Né, fakt sorry, ale nevím...
577993
Nooooo... Docela je *:D* Né, fakt sorry, ale nevím...
KarelR
0 0
reagovat

Mildík

U mě to snad není taková záhada :D
577992
U mě to snad není taková záhada *:D*
Mildík
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se