Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41161 - 41180 Napsat příspěvek

Gonzi

Já ani pořádně nevim, jak maj vypadat a hledat to nechci :D jen vycházim z toho, co sem viděl v traileru...

Ale Pe7er má trochu pravdu, každej sme si o filmu vytvořili ideální představu a odmítáme se smířit s tím, že by v něm něco mělo bejt jinak. :D
578801
[spoiler]Já ani pořádně nevim, jak maj vypadat a hledat to nechci *:D* jen vycházim z toho, co sem viděl v traileru...[/spoiler] Ale Pe7er má trochu pravdu, každej sme si o filmu vytvořili ideální představu a odmítáme se smířit s tím, že by v něm něco mělo bejt jinak. *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

memphis

tak já žil v tom, že vetřelci kopírují hostitele (viz psí vetřelci) a celý jejich design byl velmi podobný tomu space jockeymu... takže se mi zamlouvalo, že by byli z něho (případně obecně x generací žrali je) a proto mu byli velmi podobní. Navíc by mi nevadil jiný design, ale spíše mi vadí, že maj vypadat jako lidi... why the frack?
578800
[spoiler]tak já žil v tom, že vetřelci kopírují hostitele (viz psí vetřelci) a celý jejich design byl velmi podobný tomu space jockeymu... takže se mi zamlouvalo, že by byli z něho (případně obecně x generací žrali je) a proto mu byli velmi podobní. Navíc by mi nevadil jiný design, ale spíše mi vadí, že maj vypadat jako lidi... why the frack?[/spoiler]
memphis
0 0
reagovat
Mě se prostě tenhle Scottův přístup líbí, a nevim proč by Space Jockeys měli vypadat jako nějaký obludy, nejsou to lidi, to stačí, jen rasa prastarých vesmírných architektů, to se mi líbí, a nechápu, proč někdo chce, aby vypadali jako vetřelci, který jsou tak jak je chápu jen biologická zbraň.

Nechci další Hvězdný války, víc ocením "civilní" sci-fi. Jsou to naopak prvky Blade Runnera a Odysey, co mě na Prometheovi láká nejvíc...
578799
Mě se prostě tenhle Scottův přístup líbí, a nevim proč [spoiler]by Space Jockeys měli vypadat jako nějaký obludy, nejsou to lidi, to stačí, jen rasa prastarých vesmírných architektů, to se mi líbí, a nechápu, proč někdo chce, aby vypadali jako vetřelci, který jsou tak jak je chápu jen biologická zbraň.[/spoiler] Nechci další Hvězdný války, víc ocením "civilní" sci-fi. Jsou to naopak prvky Blade Runnera a Odysey, co mě na Prometheovi láká nejvíc...
0 0
reagovat
ľudia s okolo toho všetkého vytvorili svoje vlastné predstavy, že je za tým niečo úžasné a veľkolepé a ja si myslím, že keby tvorcovia prišli s čímkoľvek aj tak by prišlo sklamanie, 30 rokov predstáv ....
578798
ľudia s okolo toho všetkého vytvorili svoje vlastné predstavy, že je za tým niečo úžasné a veľkolepé a ja si myslím, že keby tvorcovia prišli s čímkoľvek aj tak by prišlo sklamanie, 30 rokov predstáv ....
0 0
reagovat

KARLOS, Memphis

Já se ještě nerozhodl, ve mně bojují pocity se zajímavější zápletkou s pocity z ochuzení o zajímavost Jockeyů a rozhodnu se až dle filmu.
578789
Já se ještě nerozhodl, ve mně bojují pocity se zajímavější zápletkou s pocity z ochuzení o zajímavost Jockeyů a rozhodnu se až dle filmu.
KARLOS, Memphis
0 0
reagovat
Naopak je ještě zajímavější.
578787
Naopak je ještě zajímavější.
0 0
reagovat
Přesně... To však nebrání tomu, že ynnější myšlenka nemůže být zajímavá...
578785
Přesně... To však nebrání tomu, že ynnější myšlenka nemůže být zajímavá...
0 0
reagovat

xxendxx

tak v původních alienech to vypadalo tak, jak to RainMakeR čekal.
578779
tak v původních alienech to vypadalo tak, jak to RainMakeR čekal.
xxendxx
0 0
reagovat
to je asi jako cekat pred vydanim jurskyho parku, ze dinosauri jsou ufouni co prileteli v rakete... vis o tom prd a doufas v nesmysly :D
578770
to je asi jako cekat pred vydanim jurskyho parku, ze dinosauri jsou ufouni co prileteli v rakete... vis o tom prd a doufas v nesmysly :D
0 0
reagovat

Gonzi

no jenže já doufal že to budou prostě nějací velcí alieni a ne nějaká rasa blbých starých lidí (obrazně řečeno)
578769
no jenže já doufal že to [spoiler]budou prostě nějací velcí alieni a ne nějaká rasa blbých starých lidí (obrazně řečeno) [/spoiler]
Gonzi
0 0
reagovat

RainMakerR

To jsou skafandry, ale pokud vím, tak pro lidem podobnou, ale mnohem starší rasu - ostatně Prometheus má myslím hledat "počátky vesmíru/civilizace" či něco takového. ať mě kdyžtak někdo zběhlejší opraví.
578767
[spoiler]To jsou skafandry, ale pokud vím, tak pro lidem podobnou, ale mnohem starší rasu - ostatně Prometheus má myslím hledat "počátky vesmíru/civilizace" či něco takového.[/spoiler] ať mě kdyžtak někdo zběhlejší opraví.
RainMakerR
0 0
reagovat

Prometheus a Space Jockeys

ted se na netu objevili fotky a
space jockeys jak je známe nejsou alieni ale pouze skafandry pro lidi

tzn. tímto moje natěšení spadlo o cca 50 procent:-
578766
ted se na netu objevili fotky a [spoiler]space jockeys jak je známe nejsou alieni ale pouze skafandry pro lidi[/spoiler] tzn. tímto moje natěšení spadlo o cca 50 procent*:-*
Prometheus a Space Jockeys
0 0
reagovat
xxendxx: :+:D
578745
xxendxx: *:+**:D*
0 0
reagovat
škoda že tu nejde nastavit růžovej skin webu, k tvejm výlevům bych si ho vždycky zapnul
578740
škoda že tu nejde nastavit růžovej skin webu, k tvejm výlevům bych si ho vždycky zapnul
0 0
reagovat

Pán prstenů: Návrat krále

Geeci z Clerks 2 mě pravděpodobně roztrhnou, ale Pán prstenů: Návrat krále na modré placce mi způsobil maximální potěšení, jaké mi velkofilm může nabídnout. Nádherná podívaná, spousta dojemných okamžiků ("I am not a man."), velkolepé bitevní okamžiky (ten zvuk v bitvě na Pelennorských polích!), hororové napětí (Odula). Tomuhle filmu nelze vůbec nic vytknout a z celé trilogie jej považuju za nejlepší. A scéna v Šedých přístavech je absolutně dokonalá a bezchybná. "We set out the Shire, Sam, and it has been saved, but not for me..." A otitulkovaná píseň Into the West (na DVD titulky chyběly) je jahůdkou na lahodném dortu. :+
578739
Geeci z Clerks 2 mě pravděpodobně roztrhnou, ale Pán prstenů: Návrat krále na modré placce mi způsobil maximální potěšení, jaké mi velkofilm může nabídnout. Nádherná podívaná, spousta dojemných okamžiků ("I am not a man."), velkolepé bitevní okamžiky (ten zvuk v bitvě na Pelennorských polích!), hororové napětí (Odula). Tomuhle filmu nelze vůbec nic vytknout a z celé trilogie jej považuju za nejlepší. A scéna v Šedých přístavech je absolutně dokonalá a bezchybná. "We set out the Shire, Sam, and it has been saved, but not for me..." A otitulkovaná píseň Into the West (na DVD titulky chyběly) je jahůdkou na lahodném dortu. *:+*
Pán prstenů: Návrat krále
0 0
reagovat
Jestli bude recenze brzo, to nevím. Ale že bude na ten film zlá, na to bych si vsadil.:D:+
578738
Jestli bude recenze brzo, to nevím. Ale že bude na ten film zlá, na to bych si vsadil.*:D**:+*
0 0
reagovat
Pěkné překvapení "War Horse" - Spielberg zase natočil film, který mě chytnul. Nečekal jsem, že film o koni bude tak zajímavý.

Brzo tu asi bude recenze.

Za mě 9/10
578737
Pěkné překvapení "War Horse" - Spielberg zase natočil film, který mě chytnul. Nečekal jsem, že film o koni bude tak zajímavý. Brzo tu asi bude recenze. Za mě 9/10
0 0
reagovat
a John Watson s Žihadlem v ruce na novém obrázku z Hobita je prostě...cool8)
578732
a John Watson s Žihadlem v ruce na novém obrázku z Hobita je prostě...cool*8)*
0 0
reagovat

Merlin

imo je to z profilu ze předu snad už bude poznatelnej
jinak vynikající práce maskéru/vyzážistů !!
578701
imo je to z profilu ze předu snad už bude poznatelnej jinak vynikající práce maskéru/vyzážistů !!
Merlin
0 0
reagovat
Vidí někdo v tom chlapíkovi na nové fotce k Dark Shadows alespoň trochu Deppa?? Já teda ne...
578694
Vidí někdo v tom chlapíkovi na nové fotce k Dark Shadows alespoň trochu Deppa?? Já teda ne...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se