Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41081 - 41100 Napsat příspěvek
škoda, pretože je to niečo ako 7, ale vážne :D
579551
škoda, pretože je to niečo ako 7, ale vážne *:D*
0 0
reagovat

Pe7er

Ne, s korejskejma věcma se naprosto mýjím...

Nechci tu psát seznam 100 thrillerů, co už sem viděl
Ok, dám příklad... Dá se předpokládat, že Ted viděl Sedm od Finchera... Ale neviděl třeba Vraždy podle Jidáše, což není nic extra, ale třeba se mu to bude líbit :)

Btw, pokud tu někdo napíše... "A je to něco jako 7 nebo Purpurový řeky..." tak je vybráno :)
579550
Ne, s korejskejma věcma se naprosto mýjím... Nechci tu psát seznam 100 thrillerů, co už sem viděl Ok, dám příklad... Dá se předpokládat, že Ted viděl Sedm od Finchera... Ale neviděl třeba Vraždy podle Jidáše, což není nic extra, ale třeba se mu to bude líbit :) Btw, pokud tu někdo napíše... "A je to něco jako 7 nebo Purpurový řeky..." tak je vybráno :)
Pe7er
0 0
reagovat
Kiss Kiss Bang Bang, si asi videl co? Alebo Glengarry Glen Ross?
579549
Kiss Kiss Bang Bang, si asi videl co? Alebo Glengarry Glen Ross?
0 0
reagovat

TedGeorge

čo tak niečo koréjské ? napr link
579548
čo tak niečo koréjské ? napr http://www.csfd.cz/film/252886-yongseoneun-eupda/
TedGeorge
0 0
reagovat
Nedoporučíte někdo na noc nějakou dobrou detektivku/thriller ?

Mám pocit, že sem většinu těch dobrejch věcí viděl, takže spíš něco ne tak známýho (na top 200 CSFD a IMDB zapomente) Jo, a zrovna nemám chuť na nic staršího 30ti let.

Pokud by tam byl silnej genius loci, jako třeba v Purpurovejch Řekách, bylo by to ještě lepší. Díky za všechny tipy, pokud to tu nechcete svinit, tak mě do vzkazníku :)
579546
Nedoporučíte někdo na noc nějakou dobrou detektivku/thriller ? Mám pocit, že sem většinu těch dobrejch věcí viděl, takže spíš něco ne tak známýho (na top 200 CSFD a IMDB zapomente) Jo, a zrovna nemám chuť na nic staršího 30ti let. Pokud by tam byl silnej genius loci, jako třeba v Purpurovejch Řekách, bylo by to ještě lepší. Díky za všechny tipy, pokud to tu nechcete svinit, tak mě do vzkazníku :)
0 0
reagovat
Call me Joe :-)

superbowl spot na G.I. Joe a pár nových záběrů v něm:))))
bude to pecka :))
579544
Call me Joe :-) superbowl spot na G.I. Joe a pár nových záběrů v něm:)))) bude to pecka :))
0 0
reagovat

RainMakeR

to vyšla soutež kdo udělá kratší upoutávku ?
579520
to vyšla soutež kdo udělá kratší upoutávku ?
RainMakeR
0 0
reagovat

superbowl se blíží

a avengers už mají 10 vteřinovej spot venku :) a vypadá to napjatě :))
579518
a avengers už mají 10 vteřinovej spot venku :) a vypadá to napjatě :))
superbowl se blíží
0 0
reagovat

The Taming of the Shrew (1967)

The Taming of the Shrew - Elizabeth Taylor jako dračice je skvělá. Když zkrotne, už nemá šťávu.
579499
The Taming of the Shrew - Elizabeth Taylor jako dračice je skvělá. Když zkrotne, už nemá šťávu.
The Taming of the Shrew (1967)
0 0
reagovat

Milk (2008)

Před pár dny jsem jsem viděl slavný dokument The Times of Harvey Milk (1984) a prakticky vzápětí (dnes na ČT2) Milka od Guse Van Santa. Obě díla se vzájemně doplňují a skoro mě až šokovalo, jak je Sean Penn (a nejen on) věrný svému předobrazu. Stále tvrdím, že Oscar mu patří právem. A to nemluvím o tom, že s každou další projekcí (ani nevím, pokolikáté jsem Milka viděl) je to lepší a lepší. A velké plus si zaslouží ti, kteří se věnovali výpravě, protože atmosféra jako by vypadla z toho dokumentu (velký podíl na tom mělo použití archivních materiálů). Emoce se samozřejmě dostaví (u mě vede rozhovor Milka s mladým vozíčkářem), ale rozhodně nejde o vykalkulovaný doják. Skvost.
579431
Před pár dny jsem jsem viděl slavný dokument The Times of Harvey Milk (1984) a prakticky vzápětí (dnes na ČT2) Milka od Guse Van Santa. Obě díla se vzájemně doplňují a skoro mě až šokovalo, jak je Sean Penn (a nejen on) věrný svému předobrazu. Stále tvrdím, že Oscar mu patří právem. A to nemluvím o tom, že s každou další projekcí (ani nevím, pokolikáté jsem Milka viděl) je to lepší a lepší. A velké plus si zaslouží ti, kteří se věnovali výpravě, protože atmosféra jako by vypadla z toho dokumentu (velký podíl na tom mělo použití archivních materiálů). Emoce se samozřejmě dostaví (u mě vede rozhovor Milka s mladým vozíčkářem), ale rozhodně nejde o vykalkulovaný doják. Skvost.
Milk (2008)
0 0
reagovat
Primitivní, ale pobaví link :)
579409
Primitivní, ale pobaví http://kecy.roumen.cz/roumingShow.php?file=Princezna_ze_mlejna.jpg *:)*
0 0
reagovat

Mildík

Umbrella ji pomocí klonování oživí, naočkuje se Las Plagas a taky se objeví ve flashbacku.
579405
[spoiler]Umbrella ji pomocí klonování oživí, naočkuje se Las Plagas a taky se objeví ve flashbacku.[/spoiler]
Mildík
0 0
reagovat

Resident Evil

Nejsem odborníkem na tuto sérii (ani filmy, ani hry), ale teď jsem viděl teaser a trochu mi tam nesedí Rodriguez... Pokud se nepletu, tak v prvním díle (jiné jsem neviděl)

zemřela.

Mlže mi někdo objasnit? Nebo se prostě jedná o "potřebujeme někoho, kašleme na minulost, obsadíme stejnou herečku, ale do jiné postavy"
579404
Nejsem odborníkem na tuto sérii (ani filmy, ani hry), ale teď jsem viděl teaser a trochu mi tam nesedí Rodriguez... Pokud se nepletu, tak v prvním díle (jiné jsem neviděl) [spoiler]zemřela.[/spoiler] Mlže mi někdo objasnit? Nebo se prostě jedná o [spoiler]"potřebujeme někoho, kašleme na minulost, obsadíme stejnou herečku, ale do jiné postavy"[/spoiler]
Resident Evil
0 0
reagovat

Ink

soundtrack
Sorry, že zase otravuju ale tohle je ultimátní!
Místy mi to připomíná Sunshine, nebo vlastně Murphyho všeobecně, ale hlavně se při tom neskutečně dobře relaxuje (nebo píše práce do školy :D).
Navíc je to jeden z mála soundtracků, který jsem slyšel aniž bych viděl film.
Jamin Winans je pro mě, stejně jak Atli Örvarsson úplně neznámej ale tady válí jak sviňa. 10/10

P.S.: Viděli jste to někdo? Stojí to za to?
579345
[b]soundtrack[/b] Sorry, že zase otravuju ale tohle je ultimátní! Místy mi to připomíná Sunshine, nebo vlastně Murphyho všeobecně, ale hlavně se při tom neskutečně dobře relaxuje (nebo píše práce do školy *:D*). Navíc je to jeden z mála soundtracků, který jsem slyšel aniž bych viděl film. Jamin Winans je pro mě, stejně jak Atli Örvarsson úplně neznámej ale tady válí jak sviňa. 10/10 P.S.: Viděli jste to někdo? Stojí to za to?
Ink
0 0
reagovat

verbst

Veľmi dobrá hudba, druhá polovica soundtracku ale mojimi ušami vždy len tak "prepláva" bez povšimnutia, kedykoľvek ju počúvam. Každopádne Örvarsson má budúcnosť a ja sa teším na jeho hudbu k... Jankovi a Marienke: Lovcom čarodejníc 8)
579342
Veľmi dobrá hudba, druhá polovica soundtracku ale mojimi ušami vždy len tak "prepláva" bez povšimnutia, kedykoľvek ju počúvam. Každopádne Örvarsson má budúcnosť a ja sa teším na jeho hudbu k... Jankovi a Marienke: Lovcom čarodejníc *8)*
verbst
0 0
reagovat

The Eagle

soundtrack
Naprosto perfektní záležitost. O Atli Örvarssonovi jsem se tu dozvěděl poprvé a úplně mě to pohltilo. Dávám si ho už po čtvrtý za sebou. 9/10
579332
[b]soundtrack[/b] Naprosto perfektní záležitost. O Atli Örvarssonovi jsem se tu dozvěděl poprvé a úplně mě to pohltilo. Dávám si ho už po čtvrtý za sebou. 9/10
The Eagle
0 0
reagovat

popik

Nevím, severský filmy můžu, ale zrovna Muži jsou průměrní. Ondskan, Ukrutně šťastni i třeba Lovci hlav mi přišli daleko zajímavější. Měli svůj styl. Fincherova verze je bůhví co, ale rozhodně ne stejná. Craigův novinář má život, švédskej je nijakej. Rooney víc žeru ty vnitřní pochody, ačkoliv Rapace byla "drsnější". Fincher má nápady Enya například. V nové verzi na mě i víc působila ta uzavřenost ostrova. Hudbu zmiňovat nebudu. Uznávám, že kurátora měla rozhodně lepší verze původní. Stejně tak uznávám i fakt, že na remake bylo možná přiliš brzy, ale pokud budou remaky vypadat jako True Grit nebo Man so hattar, tak snad i přestanu remcat.
579306
Nevím, severský filmy můžu, ale zrovna Muži jsou průměrní. Ondskan, Ukrutně šťastni i třeba Lovci hlav mi přišli daleko zajímavější. Měli svůj styl. Fincherova verze je bůhví co, ale rozhodně ne stejná. Craigův novinář má život, švédskej je nijakej. Rooney víc žeru ty vnitřní pochody, ačkoliv Rapace byla "drsnější". Fincher má nápady [spoiler]Enya například[/spoiler]. V nové verzi na mě i víc působila ta uzavřenost ostrova. Hudbu zmiňovat nebudu. Uznávám, že kurátora měla rozhodně lepší verze původní. Stejně tak uznávám i fakt, že na remake bylo možná přiliš brzy, ale pokud budou remaky vypadat jako True Grit nebo Man so hattar, tak snad i přestanu remcat.
popik
0 0
reagovat
MarvinP: Vdaka, napisal si to za mna.
579294
MarvinP: Vdaka, napisal si to za mna.
0 0
reagovat

popik

to Bachy: o tři koně vpřed, protože přeci jen velkej Fincher z Hollywoodu zní mnohem líp, než nějakej Magnus Ole Van Bomel z prdelákova, ale je to jen a jen o jméně...protože kvalitativně a vůbec celkově je to naprosto totožnej film (tzn. i Fincherova verze je skvělá, ale naprosto zbytečná, protože nepřináší nic novýho)...tím končím 8)
579287
to Bachy: o tři koně vpřed, protože přeci jen velkej Fincher z Hollywoodu zní mnohem líp, než nějakej Magnus Ole Van Bomel z prdelákova, ale je to jen a jen o jméně...protože kvalitativně a vůbec celkově je to naprosto totožnej film (tzn. i Fincherova verze je skvělá, ale naprosto zbytečná, protože nepřináší nic novýho)...tím končím *8)*
popik
0 0
reagovat
A já viděl švédskou i četl předlohu....a Fincher je prostě o tři koně vpřed.
579286
A já viděl švédskou i četl předlohu....a Fincher je prostě o tři koně vpřed.
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se