Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41061 - 41080 Napsat příspěvek
Brat je dobrý, to můžu taky doporučit.
579581
Brat je dobrý, to můžu taky doporučit.
0 0
reagovat

TedGeorge

Ruský BRAT a BRAT 2. Něco ve stylu We own the night mixly s Podfuckem a Smrtonosnou pasti. Mně to sedlo hodně a u obou dílů jsem se výborně bavil
579580
Ruský BRAT a BRAT 2. Něco ve stylu We own the night mixly s Podfuckem a Smrtonosnou pasti. Mně to sedlo hodně a u obou dílů jsem se výborně bavil
TedGeorge
0 0
reagovat

Kronika

Final Teaser :+ Chronicle
579576
Final Teaser *:+* [link="http://www.youtube.com/watch?v=AM7jLDS_6Y0"]Chronicle[/link]
Kronika
0 0
reagovat

Mildík

Špagety sou občas ještě lepší...

Ta pizza tentokrát nestála za nic, LaBomba už dovezla lepší.
Škoda 2 stravenek
579575
Špagety sou občas ještě lepší... Ta pizza tentokrát nestála za nic, LaBomba už dovezla lepší. Škoda 2 stravenek
Mildík
0 0
reagovat
Palec nahoru za převrácený režimy :+
Mě čeká večeře cca mezi druhou a třetí 8)

Jen škoda, že si nežiju jako TedGeorge a budu se muset spokojit se špagetama :D
579513
Palec nahoru za převrácený režimy *:+* Mě čeká večeře cca mezi druhou a třetí *8)* Jen škoda, že si nežiju jako TedGeorge a budu se muset spokojit se špagetama *:D*
0 0
reagovat

Gonzi

Mám pro tebe jenom 2 slova.

Quattro Formaggi

:D
579572
Mám pro tebe jenom 2 slova. Quattro Formaggi *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

TedGeorge

díky, snažil jsem se nemyslet na svůj hlad, a ty si sem plácneš jen tak jedno z nej jídel, co vidělo světlo tohoto světa 8) I hate your stinkin' guts :D
579571
díky, snažil jsem se nemyslet na svůj hlad, a ty si sem plácneš jen tak jedno z nej jídel, co vidělo světlo tohoto světa *8)* I hate your stinkin' guts *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat
Už sem skoro rozhodnutej pro Awake, Jezdci Apokalypsy se údajně po skvělým začátku zvrtnou s chujovinu...

Rainmaker...
Neusnu, mám přehozenej režim kvůli práci atd. Naprostá většina mejch příspěvků na moviezone je mezi 11 a 4 ráno...
Spát dřív než ve 4 sem nešel už snad rok.

A veze se mi pizza a pivo :D
579568
Už sem skoro rozhodnutej pro Awake, Jezdci Apokalypsy se údajně po skvělým začátku zvrtnou s chujovinu... Rainmaker... Neusnu, mám přehozenej režim kvůli práci atd. Naprostá většina mejch příspěvků na moviezone je mezi 11 a 4 ráno... Spát dřív než ve 4 sem nešel už snad rok. A veze se mi pizza a pivo :D
0 0
reagovat
Been there.:D
579567
Been there.*:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

twe než si něco vybereš tak dřív usneš :-D
579566
twe než si něco vybereš tak dřív usneš :-D
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

možná Killing">link
579564
možná [link="http://http://www.csfd.cz/film/294212-killing-the/"]Killing[/link]
TedGeorge
0 0
reagovat
No a asi tu mám vítěze na dnešní noc... Přece jenom neznámý zajímavý filmy ještě existujou :) link
579563
No a asi tu mám vítěze na dnešní noc... Přece jenom neznámý zajímavý filmy ještě existujou :) http://www.csfd.cz/film/221324-probuzeni/
0 0
reagovat

departed

Jezdci Apokalypsy je asi zatím nejzajímavější z těch tipů, co sem neviděl...

Bože, ten subžánr je tak chudej...

Ještě někoho něco napadá?
579562
Jezdci Apokalypsy je asi zatím nejzajímavější z těch tipů, co sem neviděl... Bože, ten subžánr je tak chudej... Ještě někoho něco napadá?
departed
0 0
reagovat

TedGeorge

Noc patří nám, Zloděj životů, Jezdci Apokalypsy.
579561
Noc patří nám, Zloděj životů, Jezdci Apokalypsy.
TedGeorge
0 0
reagovat
TedGeorge: A Lost Room si videl? Mississippi Burning?
579559
TedGeorge: A Lost Room si videl? Mississippi Burning?
0 0
reagovat

Phil cze

Konečně se dostáváme k jádru pudla :)

Ale viděl :D Přesně takový tipy sem očekával... Vraždy podle Jidáše, Suspect Zero, Sběratel Polibků.... To vše sem viděl, ale tak nějak by se ty tipy mohli ubírat
579558
Konečně se dostáváme k jádru pudla :) Ale viděl :D Přesně takový tipy sem očekával... Vraždy podle Jidáše, Suspect Zero, Sběratel Polibků.... To vše sem viděl, ale tak nějak by se ty tipy mohli ubírat
Phil cze
0 0
reagovat

TedGeorge

"Podezření nula" není zlý.
579556
"Podezření nula" není zlý.
TedGeorge
0 0
reagovat

Loki

Díky, Noirovky dneska taky ne.... Z těch nahoře tebou vyjmenovaných sem neviděl akorát Touch of Evil, a na to taky vůbec nemám náladu.

Sem nějak zafixovanej na tom Finecherovi, proč takovej režisérů nemůže bejt víc. Já chci detektivku, co vtáhne. Jakejkoliv film, co bude mít aspoň nějaký aspekty ze Sedm, Hry, Zodiaca, Můžů...

Nemusí to bejt světový veledíla, bude mě stačit když to na začátku zaujme a na konci ze svýho světa vyplivne. A znovu říkám, bojím se, že většinu z těch horních pater žebříčků sem už viděl...
579554
Díky, Noirovky dneska taky ne.... Z těch nahoře tebou vyjmenovaných sem neviděl akorát Touch of Evil, a na to taky vůbec nemám náladu. Sem nějak zafixovanej na tom Finecherovi, proč takovej režisérů nemůže bejt víc. Já chci detektivku, co vtáhne. Jakejkoliv film, co bude mít aspoň nějaký aspekty ze Sedm, Hry, Zodiaca, Můžů... Nemusí to bejt světový veledíla, bude mě stačit když to na začátku zaujme a na konci ze svýho světa vyplivne. A znovu říkám, bojím se, že většinu z těch horních pater žebříčků sem už viděl...
Loki
0 0
reagovat
Este Angel Heart, Touch of Evil, Ghost Writer, In Brugges(!!), In the Heat of the Night, The Game ak by ti to utekalo doteraz. Alebo noirovky?
579553
Este Angel Heart, Touch of Evil, Ghost Writer, In Brugges(!!), In the Heat of the Night, The Game ak by ti to utekalo doteraz. Alebo noirovky?
0 0
reagovat

Loki

Kiss Kiss Bang Bang viděl a líbilo. Konkurenty sem neviděl, někdy možná kouknu, ale ne dneska v noci.
579552
Kiss Kiss Bang Bang viděl a líbilo. Konkurenty sem neviděl, někdy možná kouknu, ale ne dneska v noci.
Loki
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se