Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41041 - 41060 Napsat příspěvek

Max Payne

Asi se dočkám zase pár narážek typu "Co fetuješ?", ale musím říct, že ten film ve mě jaksi vyzrál. Teď jsem to dokoukal a říkám si, jak moc velká škoda a nevyužitá šance to je, že tvůrce nebyl schopnej to dotáhnout do konce. Ten vizuál je naprostej nářez, všechno vypadá tak, jak má v Payneovským světě vypadat, úhly kamery, snímání okolí, Mark se snaží, Mila a Olga vypadaj na šuk...nebudete mi věřit, ale i ta akce mi nepříjde naprosto posraná jen je tak celkově nedotažená, scénář to samé...na herní adaptaci akční hry v některejch ohledech naprosto dostačující, ale zase nedotaženej, jen kdyby přitlačili trochu na pilu a HLAVNĚ tak moc nešetřili s Maxovským trademarkem číslo 1. BULLET TIMEM. Jestli mě je někde líto, že nebude druhej díl, tak tady! Takovej potenciál!:(8)
579615
Asi se dočkám zase pár narážek typu "Co fetuješ?", ale musím říct, že ten film ve mě jaksi vyzrál. Teď jsem to dokoukal a říkám si, jak moc velká škoda a nevyužitá šance to je, že tvůrce nebyl schopnej to dotáhnout do konce. Ten vizuál je naprostej nářez, všechno vypadá tak, jak má v Payneovským světě vypadat, úhly kamery, snímání okolí, Mark se snaží, Mila a Olga vypadaj na šuk...nebudete mi věřit, ale i ta akce mi nepříjde naprosto posraná jen je tak celkově nedotažená, scénář to samé...na herní adaptaci akční hry v některejch ohledech naprosto dostačující, ale zase nedotaženej, jen kdyby přitlačili trochu na pilu a HLAVNĚ tak moc nešetřili s Maxovským trademarkem číslo 1. BULLET TIMEM. Jestli mě je někde líto, že nebude druhej díl, tak tady! Takovej potenciál!*:(**8)*
Max Payne
0 0
reagovat
Disku, nevím sice za co se chceš potrestat, ale nekoukej na to! Nebo máš času na rozhazování, že chceš promrhat jen tak 125 minut? :D
579614
Disku, nevím sice za co se chceš potrestat, ale nekoukej na to! Nebo máš času na rozhazování, že chceš promrhat jen tak 125 minut? *:D*
0 0
reagovat
Děkuju za názory, nakonec jedu v originále a potom dám určitě vědět, jak to dopadlo. :) Popravdě řečeno, dost se toho bojím.
579610
Děkuju za názory, nakonec jedu v originále a potom dám určitě vědět, jak to dopadlo. *:)* Popravdě řečeno, dost se toho bojím.
0 0
reagovat
Jednoznacne original, Arnold tam ma tolko "corny" hlasok, ze to dabing a najma preklad zabija.
579607
Jednoznacne original, Arnold tam ma tolko "corny" hlasok, ze to dabing a najma preklad zabija.
0 0
reagovat
Nepamatuji si, jak to zní, ale tipoval bych, že český dabing stupiditu celého filmu ještě pozvedne a zvýší tak Guilty pleasure rating:-)8)
579606
Nepamatuji si, jak to zní, ale tipoval bych, že český dabing stupiditu celého filmu ještě pozvedne a zvýší tak Guilty pleasure rating:-)*8)*
0 0
reagovat

Disketa

Samozřejmě v angličtině, Mr.Freeze se musí slyšet v originále :)
579604
Samozřejmě v angličtině, Mr.Freeze se musí slyšet v originále :)
Disketa
0 0
reagovat
Ještě nikdy jsem pořádně neviděl film Batman a Robin, měla by to tedy být pro mě premiéra. Mám tedy dotaz, v jakém znění si ho mám pustit. V angličtině nebo v českém dabingu?
579603
Ještě nikdy jsem pořádně neviděl film Batman a Robin, měla by to tedy být pro mě premiéra. Mám tedy dotaz, v jakém znění si ho mám pustit. V angličtině nebo v českém dabingu?
0 0
reagovat

Černá smrt

Tak tenhle temný drsný středověký thriller, natočený zřejmě za pár šupů, mě moc překvapil. Nebyl vůbec hloupý, našlo se v něm pár ambiciózních myšlenek, slušná porce napětí (celou dobu ve vesnici jsem byl jak na trní, jaká je vlastně pravda), i nějaký ten emocionální moment. Herci známí i neznámí byli na výbornou, navíc takhle příjemně depresivní a drsný středověk jsem na plátně už nějakou dobu neviděl. :+
579601
Tak tenhle temný drsný středověký thriller, natočený zřejmě za pár šupů, mě moc překvapil. Nebyl vůbec hloupý, našlo se v něm pár ambiciózních myšlenek, slušná porce napětí (celou dobu ve vesnici jsem byl jak na trní, jaká je vlastně pravda), i nějaký ten emocionální moment. Herci známí i neznámí byli na výbornou, navíc takhle příjemně depresivní a drsný středověk jsem na plátně už nějakou dobu neviděl. *:+*
Černá smrt
0 0
reagovat
Brat je dobrý, to můžu taky doporučit.
579581
Brat je dobrý, to můžu taky doporučit.
0 0
reagovat

TedGeorge

Ruský BRAT a BRAT 2. Něco ve stylu We own the night mixly s Podfuckem a Smrtonosnou pasti. Mně to sedlo hodně a u obou dílů jsem se výborně bavil
579580
Ruský BRAT a BRAT 2. Něco ve stylu We own the night mixly s Podfuckem a Smrtonosnou pasti. Mně to sedlo hodně a u obou dílů jsem se výborně bavil
TedGeorge
0 0
reagovat

Kronika

Final Teaser :+ Chronicle
579576
Final Teaser *:+* [link="http://www.youtube.com/watch?v=AM7jLDS_6Y0"]Chronicle[/link]
Kronika
0 0
reagovat

Mildík

Špagety sou občas ještě lepší...

Ta pizza tentokrát nestála za nic, LaBomba už dovezla lepší.
Škoda 2 stravenek
579575
Špagety sou občas ještě lepší... Ta pizza tentokrát nestála za nic, LaBomba už dovezla lepší. Škoda 2 stravenek
Mildík
0 0
reagovat
Palec nahoru za převrácený režimy :+
Mě čeká večeře cca mezi druhou a třetí 8)

Jen škoda, že si nežiju jako TedGeorge a budu se muset spokojit se špagetama :D
579513
Palec nahoru za převrácený režimy *:+* Mě čeká večeře cca mezi druhou a třetí *8)* Jen škoda, že si nežiju jako TedGeorge a budu se muset spokojit se špagetama *:D*
0 0
reagovat

Gonzi

Mám pro tebe jenom 2 slova.

Quattro Formaggi

:D
579572
Mám pro tebe jenom 2 slova. Quattro Formaggi *:D*
Gonzi
0 0
reagovat

TedGeorge

díky, snažil jsem se nemyslet na svůj hlad, a ty si sem plácneš jen tak jedno z nej jídel, co vidělo světlo tohoto světa 8) I hate your stinkin' guts :D
579571
díky, snažil jsem se nemyslet na svůj hlad, a ty si sem plácneš jen tak jedno z nej jídel, co vidělo světlo tohoto světa *8)* I hate your stinkin' guts *:D*
TedGeorge
0 0
reagovat
Už sem skoro rozhodnutej pro Awake, Jezdci Apokalypsy se údajně po skvělým začátku zvrtnou s chujovinu...

Rainmaker...
Neusnu, mám přehozenej režim kvůli práci atd. Naprostá většina mejch příspěvků na moviezone je mezi 11 a 4 ráno...
Spát dřív než ve 4 sem nešel už snad rok.

A veze se mi pizza a pivo :D
579568
Už sem skoro rozhodnutej pro Awake, Jezdci Apokalypsy se údajně po skvělým začátku zvrtnou s chujovinu... Rainmaker... Neusnu, mám přehozenej režim kvůli práci atd. Naprostá většina mejch příspěvků na moviezone je mezi 11 a 4 ráno... Spát dřív než ve 4 sem nešel už snad rok. A veze se mi pizza a pivo :D
0 0
reagovat
Been there.:D
579567
Been there.*:D*
0 0
reagovat

TedGeorge

twe než si něco vybereš tak dřív usneš :-D
579566
twe než si něco vybereš tak dřív usneš :-D
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

možná Killing">link
579564
možná [link="http://http://www.csfd.cz/film/294212-killing-the/"]Killing[/link]
TedGeorge
0 0
reagovat
No a asi tu mám vítěze na dnešní noc... Přece jenom neznámý zajímavý filmy ještě existujou :) link
579563
No a asi tu mám vítěze na dnešní noc... Přece jenom neznámý zajímavý filmy ještě existujou :) http://www.csfd.cz/film/221324-probuzeni/
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se