Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41021 - 41040 Napsat příspěvek

xxendxx

asi uz jsem starej, ale z tech hernich postav znam asi jen tri :D
579643
asi uz jsem starej, ale z tech hernich postav znam asi jen tri *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

Celkem dobrej "cast" videohernich panaku

579642
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396322_10150517020934247_154104429246_9588300_699057102_n.jpg
Celkem dobrej "cast" videohernich panaku
0 0
reagovat
Akekolvek spracovanie Romea a Julie - nechutny nepozeratelny/necitatelny emo twilight renesancie, fuj:)
579641
Akekolvek spracovanie Romea a Julie - nechutny nepozeratelny/necitatelny emo twilight renesancie, fuj:)
0 0
reagovat

fingolfincz

moje chyba ... já tyhle věci vnímám jako jednosmyslné a moc to nerozlišuji, protože kdyby romeo a julie byla knížka určitě by to byl román ... asi bych měl začít co ?;)
579639
moje chyba ... já tyhle věci vnímám jako jednosmyslné a moc to nerozlišuji, protože kdyby romeo a julie byla knížka určitě by to byl román ... asi bych měl začít co ?*;)*
fingolfincz
0 0
reagovat

Disketa

Ano je to sice nejlepší filmová adaptace Romea a Julie ale hrozně mi u toho lezl na nervy dabing Julie. 8)
579638
Ano je to sice nejlepší filmová adaptace Romea a Julie ale hrozně mi u toho lezl na nervy dabing Julie. *8)*
Disketa
0 0
reagovat

fingolfincz

Zahron za to nemůže, vinu přičítej mně. Já jsem Zahrona natolik zblbnul, že si, chudák, spletl divadelní hru s románem. :))
579637
Zahron za to nemůže, vinu přičítej mně. Já jsem Zahrona natolik zblbnul, že si, chudák, spletl divadelní hru s románem. *:))*
fingolfincz
0 0
reagovat

zahron

"Románu", really?;)
579636
"Románu", really?*;)*
zahron
0 0
reagovat

Disketa

a víš že už jsem si na tebe tak něják zvykl ....

samozřejmě že máš pravdu - je to nejlepší filmová adaptace tohoto románu, ale vždy to napíšeš takovým způsobem, kterým by to nenapsala ani Dáda Patrasová ?)
579635
a víš že už jsem si na tebe tak něják zvykl .... samozřejmě že máš pravdu - je to nejlepší filmová adaptace tohoto románu, ale vždy to napíšeš takovým způsobem, kterým by to nenapsala ani Dáda Patrasová *?)*
Disketa
0 0
reagovat

Romeo a Julie (1968)

Se vší úctou k Bazi Luhrmanovi, ale nejlepší verzi Romea a Julie prostě natočil Franco Zeffirelii. Perfektní casting. Chemie mezi Leonardem Whitingem a Olivií Hussey je něco mimořádného a Michael York jako parádní Tybalt... A k tomu snad nejkrásnější milostná scéna všech dob. Viděl jsem to už několikrát a ani dnes jsem neodolal a znovu si to pustil. Miluju tuhle jímavou verzi. :+
579634
Se vší úctou k Bazi Luhrmanovi, ale nejlepší verzi Romea a Julie prostě natočil Franco Zeffirelii. Perfektní casting. Chemie mezi Leonardem Whitingem a Olivií Hussey je něco mimořádného a Michael York jako parádní Tybalt... A k tomu snad nejkrásnější milostná scéna všech dob. Viděl jsem to už několikrát a ani dnes jsem neodolal a znovu si to pustil. Miluju tuhle jímavou verzi. *:+*
Romeo a Julie (1968)
0 0
reagovat

Epic quote is epic

Rorschach: None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
579630
Rorschach: None of you understand. I'm not locked up in here with you. You're locked up in here with me.
Epic quote is epic
0 0
reagovat

popik

Max Payne měl dobrý vizuál, Valkýry také chválím. Jenže tam byl naprosto trapný záporák (nevím proč tam nebyl nějaký normální mafiánský boss), celý příběh byl o ničem a hlavně - ten film je podle hry, ve které hrdina většinu času letí bokem a střílí ze 2 Berret. Nevím koho napadlo tenhle "detail" vypustit, ale ten film měl mít tak 20x více akce. Jakože bych taky rád viděl dvojku, ale ten film si odstřelení zaslouží jako máloco a tvůrci by potřebovali srovnat úsměv za promarnění takové šance.
579629
Max Payne měl dobrý vizuál, Valkýry také chválím. Jenže tam byl naprosto trapný záporák (nevím proč tam nebyl nějaký normální mafiánský boss), celý příběh byl o ničem a hlavně - ten film je podle hry, ve které hrdina většinu času letí bokem a střílí ze 2 Berret. Nevím koho napadlo tenhle "detail" vypustit, ale ten film měl mít tak 20x více akce. Jakože bych taky rád viděl dvojku, ale ten film si odstřelení zaslouží jako máloco a tvůrci by potřebovali srovnat úsměv za promarnění takové šance.
popik
0 0
reagovat

TedGeorge

:D Provokace? 8)

departed
Chtěl jsem si doplnit jeden z restů a pak... podle některých fotek se mi zdálo, že by mě to nějakým způsobem mohlo zaujmout.
579626
*:D* Provokace? *8)* [b]departed[/b] Chtěl jsem si doplnit jeden z restů a pak... podle některých [link="http://images.static-bluray.com/reviews/1118_2_large.jpg"]fotek[/link] se mi zdálo, že by mě to nějakým způsobem mohlo zaujmout.
TedGeorge
0 0
reagovat

Mildík

Aha, no já jsem to včera taky chvíli hledal, ale nacházelo mi to jen Walking Dead a ty jsi psal FILM, tak jsem nechtěl nic psát a najednou napíšeš WD. :D
579625
Aha, no já jsem to včera taky chvíli hledal, ale nacházelo mi to jen Walking Dead a ty jsi psal FILM, tak jsem nechtěl nic psát a najednou napíšeš WD. *:D*
Mildík
0 0
reagovat

uááááá

Mám to!
Po probděné noci (píši esej) jsem na to kápnul... Ten hlas mi zněl v hlavě opravdu celou noc, úplně přesně jsem znal slova i tón hlasu, ale ne a ne na to přijít, až teď 8)

Pokud to někoho zajímá, tak zde link

(Possible spoilers)
579624
Mám to! Po probděné noci (píši esej) jsem na to kápnul... Ten hlas mi zněl v hlavě opravdu celou noc, úplně přesně jsem znal slova i tón hlasu, ale ne a ne na to přijít, až teď *8)* Pokud to někoho zajímá, tak zde [link="http://youtu.be/InqwI5lBG5E?t=1m55s"]link[/link] (Possible spoilers)
uááááá
0 0
reagovat

Disketa

Ze stejného roku mrkni na tenhle film. Je lepší a mohl by se ti líbit. link
579621
Ze stejného roku mrkni na tenhle film. Je lepší a mohl by se ti líbit. http://www.amazon.com/Kiss-Me-Guido-Nick-Scotti/dp/B0000541AI/ref=cm_lmf_tit_12
Disketa
0 0
reagovat

Batman a Robin (1997)

Zvláštní. Na jednu stranu nekoukatelné, na druhou stranu mě to zvrhle fascinovalo, hlavně úvodní dvacetiminutovka s oblékáním kostýmů a "hockey team from hell". Stejně jsem se ale nejvíc chechtal při velmi častých záběrech na vyryté bradavky. :))

Arnold je geniální. Ovšem Alicia Silverstone je na zabití. Jen si oblíkne "náhodou" připravený kostým a hned je z ní superhrdinka. :D

Hodnocení? Fakt nevím, je to peklo, ale šíleně jsem se u toho bavil, hlavně to queer pozlátko mělo svůj půvab. Bradavky, opancéřované zadky, modrá se tu tluče s růžovou... :D:D

Redakci se omlouvám, ale tohle jinak nešlo. Viděl jsem to poprvé v životě a... nevím, jestli pro tohle budete mít pochopení.
579620
Zvláštní. Na jednu stranu nekoukatelné, na druhou stranu mě to zvrhle fascinovalo, hlavně úvodní dvacetiminutovka s oblékáním kostýmů a "hockey team from hell". Stejně jsem se ale nejvíc chechtal při velmi častých záběrech na vyryté bradavky. *:))* Arnold je geniální. Ovšem Alicia Silverstone je na zabití. Jen si oblíkne "náhodou" připravený kostým a hned je z ní superhrdinka. *:D* Hodnocení? Fakt nevím, je to peklo, ale šíleně jsem se u toho bavil, hlavně to queer pozlátko mělo svůj půvab. Bradavky, opancéřované zadky, modrá se tu tluče s růžovou... *:D**:D* Redakci se omlouvám, ale tohle jinak nešlo. Viděl jsem to poprvé v životě a... nevím, jestli pro tohle budete mít pochopení.
Batman a Robin (1997)
0 0
reagovat

Jin

Toho jsem ještě neviděl, takže těžko... Byla to taková klasická holywoodská scéna... Bože, kde to jen bylo...
579619
Toho jsem ještě neviděl, takže těžko... Byla to taková klasická holywoodská scéna... Bože, kde to jen bylo...
Jin
0 0
reagovat

Mildík

Nejsem si jistý, ale nebylo něco takového ve Warriorovi?
579618
Nejsem si jistý, ale nebylo něco takového ve Warriorovi?
Mildík
0 0
reagovat

Brouk v hlavě

Pánové od rána mi v hlavě zní jedna scéna z filmu a vydapá to, že nedá pokoj dokud nepřijdu na to, kde jsem ji slyšel... Pokud pomůžete odlehčit...

Jediné, co momentálně vím, je že někdo promlouval k někomu aby něco nedělal a byla to hodně vypjatá situace, kdy hrdina téměř křičel na adresáta, ale takovej ten plačící křik.

Text: "Don't do this brother, don't do this!!!"

Film to bude určitě známej, protože ta scéna je epic...

Please, please!!!
579617
Pánové od rána mi v hlavě zní jedna scéna z filmu a vydapá to, že nedá pokoj dokud nepřijdu na to, kde jsem ji slyšel... Pokud pomůžete odlehčit... Jediné, co momentálně vím, je že někdo promlouval k někomu aby něco nedělal a byla to hodně vypjatá situace, kdy hrdina téměř křičel na adresáta, ale takovej ten plačící křik. Text: "Don't do this brother, don't do this!!!" Film to bude určitě známej, protože ta scéna je epic... Please, please!!!
Brouk v hlavě
0 0
reagovat

The Dark Knight Rises

Vidím dobře, že má Bale udělané šediny nad uchem?
link
579616
Vidím dobře, že má Bale udělané šediny nad uchem? http://www.youtube.com/watch?v=riixEdSrQOE
The Dark Knight Rises
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se