Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 41001 - 41020 Napsat příspěvek
Já na to včera taky koukal... a zlatá verze s Sheenem. Mušketýři byli mimo, nikdo nehláškoval, Milady si hrála na agenta Hunta, nevyužitý kardinál... logika umřela v první minutě. Prostě peklo. Nejhorší film co jsem letos viděl. A to jsem viděl Twilight.
579714
Já na to včera taky koukal... a zlatá verze s Sheenem. Mušketýři byli mimo, nikdo nehláškoval, Milady si hrála na agenta Hunta, nevyužitý kardinál... logika umřela v první minutě. Prostě peklo. Nejhorší film co jsem letos viděl. A to jsem viděl Twilight.
0 0
reagovat
Taky jsem byl po zdejší recenzi překvapený. Příběh je samozřejmě mimo, ale je to aspoň jízda.
579712
Taky jsem byl po zdejší recenzi překvapený. Příběh je samozřejmě mimo, ale je to aspoň jízda.
0 0
reagovat
:+
579711
*:+*
0 0
reagovat

3 mušketýři

Skvěle sem se bavil, čím debilnější, tím zábavnější.

7/10 a na dvojku bych do toho kina snad i šel :)
579708
Skvěle sem se bavil, čím debilnější, tím zábavnější. 7/10 a na dvojku bych do toho kina snad i šel :)
3 mušketýři
0 0
reagovat

Warrior

Bezpochyb film roku. Od začátku do konce naprostá pecka.

Po dvou letech jsem dal 10/10 :+

A palec dolů pro české distributory.:-
579682
Bezpochyb film roku. Od začátku do konce naprostá pecka. Po dvou letech jsem dal 10/10 *:+* A palec dolů pro české distributory.*:-*
Warrior
0 0
reagovat
Tak jsme se neshodli jen u Huga :)
579670
Tak jsme se neshodli jen u Huga *:)*
0 0
reagovat
Velká země - Velký film a mimořádný zážitek. 10/10
579669
Velká země - Velký film a mimořádný zážitek. 10/10
0 0
reagovat

Velká země (1958)

William Wyler byl génius a jeho Velká země mi přinesla úžasný zážitek. Film nikam nespěchá, a přesto je napínavý od začátku do konce. Ke konci už je to de facto antická tragédie. Herci absolutně dokonalí. "Tohle je velká země. Viděl jste už někdy něco většího?" - "Pár oceánů." :))
579668
William Wyler byl génius a jeho Velká země mi přinesla úžasný zážitek. Film nikam nespěchá, a přesto je napínavý od začátku do konce. Ke konci už je to de facto antická tragédie. Herci absolutně dokonalí. "Tohle je velká země. Viděl jste už někdy něco většího?" - "Pár oceánů." *:))*
Velká země (1958)
0 0
reagovat
Jediný Geralt je pre mňa Ralph Fiennes... za mlada a s hlbším hlasom ;)
579654
Jediný Geralt je pre mňa Ralph Fiennes... za mlada a s hlbším hlasom *;)*
0 0
reagovat

Mantreg

Ano takovej pištivej. :D
579653
Ano takovej pištivej. *:D*
Mantreg
0 0
reagovat
Drake by mohl být lepší, ale Geralt mě do teď vůbec nenapadl a přitom je to tak jasný.
579649
Drake by mohl být lepší, ale Geralt mě do teď vůbec nenapadl a přitom je to tak jasný.
0 0
reagovat

xxendxx

Jen Gerard Butler mi nepřijde jako Soap, jinak je to super
579648
Jen Gerard Butler mi nepřijde jako Soap, jinak je to super
xxendxx
0 0
reagovat

WilliamBloody

Dabing :o
579647
Dabing *:o*
WilliamBloody
0 0
reagovat
Tak Sam Fisher byl vždycky Clooney, nikdo snad nikdy nepsal nikoho jinýho. Se koukni na diskuzi na čsfd k filmu Splinter Cell, který nejspíš nikdy ani nevyjde (:().

Jinak skoro všechny podoby sedí dokonale (Vance, Dom, Miles a Fisher).
579645
Tak Sam Fisher byl vždycky Clooney, nikdo snad nikdy nepsal nikoho jinýho. Se koukni na diskuzi na čsfd k filmu Splinter Cell, který nejspíš nikdy ani nevyjde (*:(*). Jinak skoro všechny podoby sedí dokonale (Vance, Dom, Miles a Fisher).
0 0
reagovat
Tak ten Sam Fischer to solidně zabil :D
579644
Tak ten Sam Fischer to solidně zabil :D
0 0
reagovat

xxendxx

asi uz jsem starej, ale z tech hernich postav znam asi jen tri :D
579643
asi uz jsem starej, ale z tech hernich postav znam asi jen tri *:D*
xxendxx
0 0
reagovat

Celkem dobrej "cast" videohernich panaku

579642
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/396322_10150517020934247_154104429246_9588300_699057102_n.jpg
Celkem dobrej "cast" videohernich panaku
0 0
reagovat
Akekolvek spracovanie Romea a Julie - nechutny nepozeratelny/necitatelny emo twilight renesancie, fuj:)
579641
Akekolvek spracovanie Romea a Julie - nechutny nepozeratelny/necitatelny emo twilight renesancie, fuj:)
0 0
reagovat

fingolfincz

moje chyba ... já tyhle věci vnímám jako jednosmyslné a moc to nerozlišuji, protože kdyby romeo a julie byla knížka určitě by to byl román ... asi bych měl začít co ?;)
579639
moje chyba ... já tyhle věci vnímám jako jednosmyslné a moc to nerozlišuji, protože kdyby romeo a julie byla knížka určitě by to byl román ... asi bych měl začít co ?*;)*
fingolfincz
0 0
reagovat

Disketa

Ano je to sice nejlepší filmová adaptace Romea a Julie ale hrozně mi u toho lezl na nervy dabing Julie. 8)
579638
Ano je to sice nejlepší filmová adaptace Romea a Julie ale hrozně mi u toho lezl na nervy dabing Julie. *8)*
Disketa
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se