Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40881 - 40900 Napsat příspěvek

Vincent

Shame si dám těsně před oscarovým ceremoniálem v kině. Tak uvidím, jestli se shodneme. :)
580602
Shame si dám těsně před oscarovým ceremoniálem v kině. Tak uvidím, jestli se shodneme. *:)*
Vincent
0 0
reagovat
2011 film roku mám celkem blízko sebe Shame a Drive.. nemůžu se rozhodnout :)
580601
2011 film roku mám celkem blízko sebe Shame a Drive.. nemůžu se rozhodnout :)
0 0
reagovat

Lincoln Lawyer

Olala :o

Myslel jsem si, že mám o filmu roku 2011 jasno (Warrior), nicméně dneska jsem dojel tento restík a jsem opět na vážkách...

Jakožto pro právníka pro mě naprosto parádní téma i zápletka a celou dobu jsem přemýšlel, jak se to nakonci vlastně rozuzlí, jelikož jsem osobně neviděl žádnou legální cestu... Na druhou stranu právě konec bylo trochu zklamání, když si film celou dobu hraje na onu striktnost v pravidlech a nakonci to trochu "obejde"... trochu zamrzí, nicméně naprosto parádní snímek...

A teď se jdu někam studen zahrabat jakou svinskou práci to vlastně děláme :D
580599
Olala *:o* Myslel jsem si, že mám o filmu roku 2011 jasno (Warrior), nicméně dneska jsem dojel tento restík a jsem opět na vážkách... Jakožto pro právníka pro mě naprosto parádní téma i zápletka a celou dobu jsem přemýšlel, jak se to nakonci vlastně rozuzlí, jelikož jsem osobně neviděl žádnou legální cestu... Na druhou stranu právě konec bylo trochu zklamání, když si film celou dobu hraje na onu striktnost v pravidlech a nakonci to trochu "obejde"... trochu zamrzí, nicméně naprosto parádní snímek... A teď se jdu někam studen zahrabat jakou svinskou práci to vlastně děláme *:D*
Lincoln Lawyer
0 0
reagovat
Hugo a War Horse, to stojí za to na plátně.
580598
Hugo a War Horse, to stojí za to na plátně.
0 0
reagovat

scroochy

Tjn, oscarový chat kdysi dávno tady na MZ byl velezábavný, s jeho zrušením to pak už trochu upadalo... ale mám dojem že loni jsme se bavili i někde na IRC channelu.
580596
Tjn, oscarový chat kdysi dávno tady na MZ byl velezábavný, s jeho zrušením to pak už trochu upadalo... ale mám dojem že loni jsme se bavili i někde na IRC channelu.
scroochy
0 0
reagovat
Jestli na plátně vidět jediný z těch filmů a zbytek doma, tak rozhodně Huga - ten film je v mnoha ohledech hodně problematický (nechci říkat přímo z půlky docela napytel, ale... ehm :D), ale technicky je to fantastická záležitost, a čistě z hlediska 3D asi nejzajímavější film vůbec (zajímavější než Avatar)
Artist je super, ale plátno k němu bych doporučil spíš v nějakém starém zaplivaném jednosálovém či klubovém kině, ne v multiplexu.
A Kůň je jen pro matky s dětmi, idioty a zoofily :))
580595
Jestli na plátně vidět jediný z těch filmů a zbytek doma, tak rozhodně Huga - ten film je v mnoha ohledech hodně problematický (nechci říkat přímo z půlky docela napytel, ale... ehm *:D*), ale technicky je to fantastická záležitost, a čistě z hlediska 3D asi nejzajímavější film vůbec (zajímavější než Avatar) Artist je super, ale plátno k němu bych doporučil spíš v nějakém starém zaplivaném jednosálovém či klubovém kině, ne v multiplexu. A Kůň je jen pro matky s dětmi, idioty a zoofily *:))*
0 0
reagovat

Merlin

Já volím Huga
580594
Já volím Huga
Merlin
0 0
reagovat
The Artist je z nich podle mě nejlepší film. Ale plátno nejvíc prospěje Hugovi a Poníkovi, nejspíš.

Jinak co se týče Oscarů, lidi co budete koukat online... chtělo by to jít na nějakej chat nebo tak. Používat diskuzi tady na MZ jako loni je dost nepraktický.
580593
The Artist je z nich podle mě nejlepší film. Ale plátno nejvíc prospěje Hugovi a Poníkovi, nejspíš. Jinak co se týče Oscarů, lidi co budete koukat online... chtělo by to jít na nějakej chat nebo tak. Používat diskuzi tady na MZ jako loni je dost nepraktický.
0 0
reagovat

Merlin

Válečný kůň. Plátno tomu filmu nesmírně pomáhá.
580589
Válečný kůň. Plátno tomu filmu nesmírně pomáhá.
Merlin
0 0
reagovat

Merlin

Ženu v černém
580588
Ženu v černém
Merlin
0 0
reagovat
oskari zacinaj jako tradicne kolem 2-3 hodiny rano v pondeli... HD vetsinou nebejva
580587
oskari zacinaj jako tradicne kolem 2-3 hodiny rano v pondeli... HD vetsinou nebejva
0 0
reagovat
Přemýšlím, že bych si zítra udělal výlet a zajel si do kina - hrají Huga, Artist, Ženu v Černém a Válečný kůň - co myslíte, že je nejlepší vidět na velkém plátně?

(PS: trapný dotaz - v jakém našem čase budou vysíláni Oscaři a kdy asi na netu bude HD záznam? Po vzoru HIMYM pak musím chodit celý den se Zbavovačem smyslů 5000 abych se nedozvěděl výsledky:-))
580585
Přemýšlím, že bych si zítra udělal výlet a zajel si do kina - hrají Huga, Artist, Ženu v Černém a Válečný kůň - co myslíte, že je nejlepší vidět na velkém plátně? (PS: trapný dotaz - v jakém našem čase budou vysíláni Oscaři a kdy asi na netu bude HD záznam? Po vzoru HIMYM pak musím chodit celý den se Zbavovačem smyslů 5000 abych se nedozvěděl výsledky:-))
0 0
reagovat
Překvapivě pozitivně hodnocený slasher, takže určitě zkusím kouknout. Už jen kvůli námětu. link :D Gobble, gobble, motherf%#@r!:D link
580580
Překvapivě pozitivně hodnocený slasher, takže určitě zkusím kouknout. Už jen kvůli námětu. http://www.csfd.cz/film/288004-thankskilling/ *:D* Gobble, gobble, motherf%#@r!*:D* http://www.youtube.com/watch?v=WOjSRoxc6mg
0 0
reagovat
Jak někdo nechápe to, že může být Temný rytíř nejlepší Batman a komiks všech dob, tak já nechápu, že je pro někoho nejlepší Batman se vrací :))
580571
Jak někdo nechápe to, že může být Temný rytíř nejlepší Batman a komiks všech dob, tak já nechápu, že je pro někoho nejlepší Batman se vrací *:))*
0 0
reagovat

Disketa

Dodnes nepřekonaný Batman... a spolu s X2 a Kick-Ass taky nejlepší komiksový film vůbec :)

(ale "jeden z nejosobitějších filmů Tima Burtona" je strašná blbost - na poměry Batmanů je jiný, ale mezi Burtonovkami je to jeden z jeho největších mainstreamů... tedy, když budu ignorovat Planetu opic a Alenku)
580568
Dodnes nepřekonaný Batman... a spolu s X2 a Kick-Ass taky nejlepší komiksový film vůbec *:)* (ale "jeden z nejosobitějších filmů Tima Burtona" je strašná blbost - na poměry Batmanů je jiný, ale mezi Burtonovkami je to jeden z jeho největších mainstreamů... tedy, když budu ignorovat Planetu opic a Alenku)
Disketa
0 0
reagovat

Batman se vrací (1992)

Čiré psycho, na které se dá dívat pořád dokolečka. Jeden z nejlepších a nejosobitějších filmů Tima Burtona. Pamatujete si kampaň v McDonaldech, aby se pak na vás vyřítili zdeptaný milionář a paní, která připomínala vysloužilou prostitutku ujíždějící si na latexu? A to nemluvím geniálně politováníhodném magorovi, co vyrůstal na Pingu večerníčcích... :D
580565
Čiré psycho, na které se dá dívat pořád dokolečka. Jeden z nejlepších a nejosobitějších filmů Tima Burtona. Pamatujete si kampaň v McDonaldech, aby se pak na vás vyřítili zdeptaný milionář a paní, která připomínala vysloužilou prostitutku ujíždějící si na latexu? A to nemluvím geniálně politováníhodném magorovi, co vyrůstal na Pingu večerníčcích... *:D*
Batman se vrací (1992)
0 0
reagovat

oprava

580564
http://www.zafirro.com/products/Zafirro-Iridium.html
oprava
0 0
reagovat

speta.jr

Mně to háže link na tuhle diskuzi...
580563
Mně to háže link na tuhle diskuzi...
speta.jr
0 0
reagovat

popik

to Gonzi: je to pecka!
to Mantreq: no neco na tom je. ;)
580561
to Gonzi: je to pecka! to Mantreq: no neco na tom je. *;)*
popik
0 0
reagovat
Sice to nepatri k filmum, ale v navaznosti na hodinky:



strojek">link
580560
Sice to nepatri k filmum, ale v navaznosti na hodinky: [link=" http://www.zafirro.com/products/Zafirro-Iridium.html"]strojek[/link]
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se