Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40861 - 40880 Napsat příspěvek

The Joker

Vypadá, že se mu do toho odpouštění moc nechce... :D
580775
Vypadá, že se mu do toho odpouštění moc nechce... :D
The Joker
0 0
reagovat

Only God Forgives - první foto

580753
http://d1oi7t5trwfj5d.cloudfront.net/a2/cde660634d11e19987123138165f92/file/48efeb2b-85d2-40f4-a9ff-90353bffa497-800x600.jpg
Only God Forgives - první foto
0 0
reagovat

Tintin

Včera shlédnuto a a 10/10 ... Nikdy si neodpustím, že jsem na tom nebyl v kině :(
580732
Včera shlédnuto a a 10/10 ... Nikdy si neodpustím, že jsem na tom nebyl v kině *:(*
Tintin
0 0
reagovat

War horse

díky za tipy, šel jsem na War Horse. Ačkoli stevenovy filmy bezostyšně miluju včetně války světů, tak tohle bylo docela slabé a prázdné. Řemeslně samozřejmě perfektní a scény z bojišť WWI byly dechberoucí.

Možná jsem úplně mimo, Kaminsky je génius, ale místy, zejména ze začátku, mě doslova rušilo svícení, kdy byla například venkovní scéna osvětlena pozdním odpoledním nízko položeným sluncem a do toho byly tváře herců z opačné strany nasvíceny kontrou - tvrdým, chladně bílým světlem...
580697
díky za tipy, šel jsem na War Horse. Ačkoli stevenovy filmy bezostyšně miluju včetně války světů, tak tohle bylo docela slabé a prázdné. Řemeslně samozřejmě perfektní a scény z bojišť WWI byly dechberoucí. Možná jsem úplně mimo, Kaminsky je génius, ale místy, zejména ze začátku, mě doslova rušilo svícení, kdy byla například venkovní scéna osvětlena pozdním odpoledním nízko položeným sluncem a do toho byly tváře herců z opačné strany nasvíceny kontrou - tvrdým, chladně bílým světlem...
War horse
0 0
reagovat

xxendxx

:D:D:D
580685
*:D**:D**:D*
xxendxx
0 0
reagovat
spis to zni, jako byste spolu byli tenkrat na hudebnim tabore...
580682
spis to zni, jako byste spolu byli tenkrat na hudebnim tabore...
0 0
reagovat

Disk

Ak aj mňa niekto vníma ako neschopného diletanta, tak určite ;)
580672
Ak aj mňa niekto vníma ako neschopného diletanta, tak určite *;)*
Disk
0 0
reagovat

Macejko

Zkrátka vás něco spojuje. ;):D:+
580670
Zkrátka vás něco spojuje. *;)**:D**:+*
Macejko
0 0
reagovat

Memphis

Djawadi je moja slabosť. Jeho hudbu milujem, ale sám celkom nechápem, ako som si k nemu vybudoval až takýto vzťah. Proste ma každý jeho ďalší projekt šialene poteší. To sa mi nestáva, ani keď nový projekt ohlási môj obľúbený režisér alebo herec. :)
580669
Djawadi je moja slabosť. Jeho hudbu milujem, ale sám celkom nechápem, ako som si k nemu vybudoval až takýto vzťah. Proste ma každý jeho ďalší projekt šialene poteší. To sa mi nestáva, ani keď nový projekt ohlási môj obľúbený režisér alebo herec. *:)*
Memphis
0 0
reagovat

Macejko

Upřímně ti to přeju a zároveň zavidím. Jak málo někomu stačí ke štěstí :D
580668
Upřímně ti to přeju a zároveň zavidím. Jak málo někomu stačí ke štěstí *:D*
Macejko
0 0
reagovat
Kto ma pozná, tak vie, že toto je zatiaľ vrchol môjho roka. Od šťastia skoro revem. Niekoľko dní dozadu úplne nahovno, a teraz toto. Spravodlivosť existuje. Nádej existuje :) link
580666
Kto ma pozná, tak vie, že toto je zatiaľ vrchol môjho roka. Od šťastia skoro revem. Niekoľko dní dozadu úplne nahovno, a teraz toto. Spravodlivosť existuje. Nádej existuje *:)* http://filmmusicreporter.com/2012/02/27/ramin-djawadi-to-score-guillermo-del-toros-pacific-rim/
0 0
reagovat

TedGeorge

souhlas už dlouho sem neviděl něco co by mě tak moc potěšilo
580638
souhlas už dlouho sem neviděl něco co by mě tak moc potěšilo
TedGeorge
0 0
reagovat
A výbornej Elfmanův soundtrack.
580625
A výbornej Elfmanův soundtrack.
0 0
reagovat

Vincent

Díky. ;)

Díky.

Jinak jsem si konečně pustil Hulka Anga Leeho (na BD) a musím říct, že jsem byl absolutně nadšený. Ten film předběhl dobu svého vzniku. Výtečné rodinné drama s komiksovými prvky a unikátní filmově komiksovou narací. Nedoceněná záležitost. :+
580624
Díky. *;)* Díky. Jinak jsem si konečně pustil Hulka Anga Leeho (na BD) a musím říct, že jsem byl absolutně nadšený. Ten film předběhl dobu svého vzniku. Výtečné rodinné drama s komiksovými prvky a unikátní filmově komiksovou narací. Nedoceněná záležitost. *:+*
Vincent
0 0
reagovat
Mildik: Drive je právě kouzelný v tom, že se tam toho moc neděje, ale je to podaný krásnou formou a dokonalou atmosférou.

Disketa: Něco mi říká (minimálně 2 scény), že z toho budeš na větvi :)
580623
Mildik: Drive je právě kouzelný v tom, že se tam toho moc neděje, ale je to podaný krásnou formou a dokonalou atmosférou. Disketa: Něco mi říká (minimálně 2 scény), že z toho budeš na větvi :)
0 0
reagovat

xxendxx

Lincoln je jeden z nej právnickejch filmů, co jsem kdy viděl. Naprosto krásné vykreslení morálního problému, kterým si v životě projde každej právník. Ten film je prostě špička...

Warrior: Původně jsem se také zalekl délky, ale nakonec jsem hltal každou minutu...

Drive jednoznačně z těhlech filmů nejnudnější - když to vezmu zpětně, tak se tam vlastně nic moc nedělo8)
580619
Lincoln je jeden z nej právnickejch filmů, co jsem kdy viděl. Naprosto krásné vykreslení morálního problému, kterým si v životě projde každej právník. Ten film je prostě špička... Warrior: Původně jsem se také zalekl délky, ale nakonec jsem hltal každou minutu... Drive jednoznačně z těhlech filmů nejnudnější - když to vezmu zpětně, tak se tam vlastně nic moc nedělo*8)*
xxendxx
0 0
reagovat

Intouchables

link 10/10, nutno vidět !!!!
580618
http://www.csfd.cz/film/306731-intouchables/ 10/10, nutno vidět !!!!
Intouchables
0 0
reagovat

Mildik

Lincolna jsem stěží dokoukal a Warrior mi příšel o hodinu delší, než by mu slušelo, Drive jsem viděl jako první a považuju ho z těhle třech za zdaleka nejlepší
580617
Lincolna jsem stěží dokoukal a Warrior mi příšel o hodinu delší, než by mu slušelo, Drive jsem viděl jako první a považuju ho z těhle třech za zdaleka nejlepší
Mildik
0 0
reagovat
Golf war link od freddiew :-)
580616
Golf war http://www.youtube.com/watch?v=KyDHaKtROZo&feature=player_embedded od freddiew :-)
0 0
reagovat

Vincent

Shame jsem sice ještě neviděl (zatím na seznamu), nicméně i když je Drive dobrý film, tak nechápu proč z něj byli všichni tak odvaření... V porovnání s Lincoln Lawyer a Warrior je ten film prostě nuda 8) A Drive mělo docela štěstí, že jsem ho viěl z této trojice jako první, jinak by bylo moje nadšení asi menší...
580615
Shame jsem sice ještě neviděl (zatím na seznamu), nicméně i když je Drive dobrý film, tak nechápu proč z něj byli všichni tak odvaření... V porovnání s Lincoln Lawyer a Warrior je ten film prostě nuda *8)* A Drive mělo docela štěstí, že jsem ho viěl z této trojice jako první, jinak by bylo moje nadšení asi menší...
Vincent
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se