Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40841 - 40860 Napsat příspěvek

rainmaker

Všechny čtyři díly za jeden den? Maximální respekt, kámo!
580920
Všechny čtyři díly za jeden den? Maximální respekt, kámo!
rainmaker
0 0
reagovat
To jsem ani netušil, že je Sunshine edice ;)
580918
To jsem ani netušil, že je Sunshine edice *;)*
0 0
reagovat

Poslední údolí

Skvělá záležitost.:+ Církve (jakékoliv) tento film mají určitě na svém blacklistu. :D
Člověk si teď řiká, za co a proč vracet majetek, který sama církev "nakradla".?)
580917
Skvělá záležitost.*:+* Církve (jakékoliv) tento film mají určitě na svém blacklistu. *:D* Člověk si teď řiká, za co a proč vracet majetek, který sama církev "nakradla".*?)*
Poslední údolí
0 0
reagovat
chachaaa
dneska jsem si dal všechny díly Ramba
naprosto perfektní

ve druhým díle když plujou na pirátské lodi tak Rambo říká že je postradatelný , aniž by Sly chtěl tak udělal odkaz na svoje Postradatelný o několik let později 8)

je to prostě borec
580910
chachaaa dneska jsem si dal všechny díly Ramba naprosto perfektní ve druhým díle když plujou na pirátské lodi tak Rambo říká že je postradatelný , aniž by Sly chtěl tak udělal odkaz na svoje Postradatelný o několik let později *8)* je to prostě borec
0 0
reagovat

xxendxx

Sunshine = Skynet = Blu-ray Lionsgate release from 2009, included 17 minutes of previously-unseen footage, díky teda :D
580909
Sunshine = Skynet = Blu-ray Lionsgate release from 2009, included 17 minutes of previously-unseen footage, díky teda *:D*
xxendxx
0 0
reagovat
The movie was first released on DVD as a single disc in August 1997. Upon its release, the theatrical cut ran 139 minutes. On November 24, 1993, the Terminator 2: Judgment Day: Special Edition cut of the film was released to Laserdisc and VHS, containing 17 minutes of previously-unseen footage including scenes with Michael Biehn reprising his role as Kyle Reese in a dream sequence. The subsequent "Ultimate Edition" and "Extreme Edition" DVD releases also contain this version of the film.[59]
The Extreme Edition DVD has several DVD-ROM features, including Infiltration Unit Simulator and T2 FX Studio, an application where images of a person can be imported and morphed into a T-800 or T-1000, and Skynet Combat Chassis Designer, a program where viewers could build a fighting machine and be able to track progress online.[60] The Extreme DVD also contains a WMV-HD theatrical edition of T2, where the film can be watched, for the first time, in Full HD 1080p format.
In 2006, Lionsgate released a Blu-ray of the film that is presented in a slightly washed-out 1080p transfer and included no special features and a DTS 5.1 audio track from the DVDs instead of a lossless audio track.[61] On May 19, 2009, Lionsgate re-released the film on Blu-ray with an enhanced and improved video transfer, as well as a THX certified DTS-Master Audio 6.1 audio. This "SkyNet Edition" also saw a limited collector's edition encased in an Endoskull. The limited collector's edition includes the 2009 Blu-ray, as well as the Extreme Edition and Ultimate Edition DVDs and a digital copy of the film.[62]
580907
The movie was first released on DVD as a single disc in August 1997. Upon its release, the theatrical cut ran 139 minutes. On November 24, 1993, the Terminator 2: Judgment Day: Special Edition cut of the film was released to Laserdisc and VHS, containing 17 minutes of previously-unseen footage including scenes with Michael Biehn reprising his role as Kyle Reese in a dream sequence. The subsequent "Ultimate Edition" and "Extreme Edition" DVD releases also contain this version of the film.[59] The Extreme Edition DVD has several DVD-ROM features, including Infiltration Unit Simulator and T2 FX Studio, an application where images of a person can be imported and morphed into a T-800 or T-1000, and Skynet Combat Chassis Designer, a program where viewers could build a fighting machine and be able to track progress online.[60] The Extreme DVD also contains a WMV-HD theatrical edition of T2, where the film can be watched, for the first time, in Full HD 1080p format. In 2006, Lionsgate released a Blu-ray of the film that is presented in a slightly washed-out 1080p transfer and included no special features and a DTS 5.1 audio track from the DVDs instead of a lossless audio track.[61] On May 19, 2009, Lionsgate re-released the film on Blu-ray with an enhanced and improved video transfer, as well as a THX certified DTS-Master Audio 6.1 audio. This "SkyNet Edition" also saw a limited collector's edition encased in an Endoskull. The limited collector's edition includes the 2009 Blu-ray, as well as the Extreme Edition and Ultimate Edition DVDs and a digital copy of the film.[62]
0 0
reagovat

T2

neví někdo jaký je rozdíl mezi Skynet Edition, Sunshine Edition, Directors Cut ??
nebo je to prostě stejné ?
580906
neví někdo jaký je rozdíl mezi Skynet Edition, Sunshine Edition, Directors Cut ?? nebo je to prostě stejné ?
T2
0 0
reagovat
Tak druhý Star Trek se částečně natáčí na IMAX, u Abramse jsem to očekával trochu dřív... Takže tobude pátý celovečerák, který částečně IMAXu využije v plné síle (po dvou WB Batmanech, druhých Transformerů a MI4 to bude třetí film Paramountu)...
Na imdb má sice uvedeno, že v klasik kinech by měl film jít ve 3D, ale dle mého je to jen pozůstatek z dob, kdy se o tom uvažovalo... Abrams nicméně krom IMAXu (klasik 2D), používá anamorpické pětatřicítky, takže film bude stejně jako jednička pouze 2D...
580896
Tak druhý Star Trek se částečně natáčí na IMAX, u Abramse jsem to očekával trochu dřív... Takže tobude pátý celovečerák, který částečně IMAXu využije v plné síle (po dvou WB Batmanech, druhých Transformerů a MI4 to bude třetí film Paramountu)... Na imdb má sice uvedeno, že v klasik kinech by měl film jít ve 3D, ale dle mého je to jen pozůstatek z dob, kdy se o tom uvažovalo... Abrams nicméně krom IMAXu (klasik 2D), používá anamorpické pětatřicítky, takže film bude stejně jako jednička pouze 2D...
0 0
reagovat

xxendxx

Měl jsi pravdu, velký zklamání
580880
Měl jsi pravdu, velký zklamání
xxendxx
0 0
reagovat
jses nahypovanej, budes zklamanej :)
580875
jses nahypovanej, budes zklamanej :)
0 0
reagovat
Nechápu jak je možný, že sem ještě neviděl Los ojos de Julia, ale tuto noc to napravím. Zní to skvěle, takhle kvalitních hororů je opravdu jako šafránu, takže očekávání mám vysoký.
580874
Nechápu jak je možný, že sem ještě neviděl Los ojos de Julia, ale tuto noc to napravím. Zní to skvěle, takhle kvalitních hororů je opravdu jako šafránu, takže očekávání mám vysoký.
0 0
reagovat

TedGeorge

Ti Francouzi by ti měli poslat ňáký prachy za propagaci ;)
580852
Ti Francouzi by ti měli poslat ňáký prachy za propagaci *;)*
TedGeorge
0 0
reagovat
Tusim si to dnes pozriem. :D
580846
Tusim si to dnes pozriem. *:D*
0 0
reagovat
A lepší reklamu na ten film si člověk snad ani nemohl přát :D
580843
A lepší reklamu na ten film si člověk snad ani nemohl přát :D
0 0
reagovat

popik

Hele kucí kouknul jsem na ten FR filmeček Intouchables a musím říct, že žádná sláva. Ne, že by to byla srágora..docela fajn dialogy a rychle to uteče, ale nic převratnýho. Určitě to není komedie!

Ale hlavně je to takový pěkný francouzský politický film o tom, jak ze špinavých černochů, kteří mají stejně tolik děcek, jak je sedaček v národním divadle uděláme mávnutím proutku a s přispěním nějakých těch grošů spořádané občany.
580842
Hele kucí kouknul jsem na ten FR filmeček Intouchables a musím říct, že žádná sláva. Ne, že by to byla srágora..docela fajn dialogy a rychle to uteče, ale nic převratnýho. Určitě to není komedie! Ale hlavně je to takový pěkný francouzský politický film o tom, jak ze špinavých černochů, kteří mají stejně tolik děcek, jak je sedaček v národním divadle uděláme mávnutím proutku a s přispěním nějakých těch grošů spořádané občany.
popik
0 0
reagovat

Tomino

Jojo, minimálně od začátku roku sem lepší film rozhodně neviděl..
580784
Jojo, minimálně od začátku roku sem lepší film rozhodně neviděl..
Tomino
0 0
reagovat
Tyve, na to se asi podívám. Jsem zvědavej, jestli z toho taky zvlhnu.
580783
Tyve, na to se asi podívám. Jsem zvědavej, jestli z toho taky zvlhnu.
0 0
reagovat

TedGeorge

Chlape velký díky za TIP link Nadšen 10/10.
580782
Chlape velký díky za TIP http://www.csfd.cz/film/306731-intouchables/. Nadšen 10/10.
TedGeorge
0 0
reagovat

The Joker

Vypadá, že se mu do toho odpouštění moc nechce... :D
580775
Vypadá, že se mu do toho odpouštění moc nechce... :D
The Joker
0 0
reagovat

Only God Forgives - první foto

580753
http://d1oi7t5trwfj5d.cloudfront.net/a2/cde660634d11e19987123138165f92/file/48efeb2b-85d2-40f4-a9ff-90353bffa497-800x600.jpg
Only God Forgives - první foto
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se