Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40641 - 40660 Napsat příspěvek

Třetí muž

Sakra! Já na to zapomněl. Do Hitchcocka jsem chytal všechny, pak mě nakrkli dabingem a od té doby vždycky jen když si vzpomenu.
582135
Sakra! Já na to zapomněl. Do Hitchcocka jsem chytal všechny, pak mě nakrkli dabingem a od té doby vždycky jen když si vzpomenu.
Třetí muž
0 0
reagovat

Třetí muž

Nebýt šíleného havajského hudebního doprovodu, je to absolutně dokonalý noir. Takhle jen 8/10.
582132
Nebýt šíleného havajského hudebního doprovodu, je to absolutně dokonalý noir. Takhle jen 8/10.
Třetí muž
0 0
reagovat
Jsem myslel, že se to práve BUDE celé odehrávat v tom bunkru, jak se zdálo z traileru, i když stopáž nad dvě hoďky trošku hlodala.
582087
Jsem myslel, že se to práve BUDE celé odehrávat v tom bunkru, jak se zdálo z traileru, i když stopáž nad dvě hoďky trošku hlodala.
0 0
reagovat
Zatím jsem to jen prokoukal narychlo, ale to ,že se to bude skoro celé odehrávat v tom bunkru jsem si myslel už od ukázky. V podstatě jen krátký začátek a konec jsou venku. Jinak to ale vypadá na dost depresivní psychárnu. Xavier Gends se na první pohled o dost zlepšil od Frontier(s) a Hitmana.
582057
Zatím jsem to jen prokoukal narychlo, ale to ,že se to bude skoro celé odehrávat v tom bunkru jsem si myslel už od ukázky. V podstatě jen krátký začátek a konec jsou venku. Jinak to ale vypadá na dost depresivní psychárnu. Xavier Gends se na první pohled o dost zlepšil od Frontier(s) a Hitmana.
0 0
reagovat
zrada ? podľa mňa to bolo jasné dopredu
582055
zrada ? podľa mňa to bolo jasné dopredu
0 0
reagovat
Tak to je celkem zrada...
582054
Tak to je celkem zrada...
0 0
reagovat
Ten film nakonec vůbec není o tom, o čem bys po traileru čekal. O tom co se stalo venku se skoro nic nedozvíš.
582053
Ten film nakonec vůbec není o tom, o čem bys po traileru čekal. O tom co se stalo venku se skoro nic nedozvíš.
0 0
reagovat
Když jsme u těch jáder a pum... Videl někdo The Divide? Kdyžtak jak to dopadlo?
582052
Když jsme u těch jáder a pum... Videl někdo The Divide? Kdyžtak jak to dopadlo?
0 0
reagovat

Frankenstrein's Army

No dle tohoto článku se na to těším ještě více. link
582051
No dle tohoto článku se na to těším ještě více. http://twitchfilm.com/news/2012/03/twitch-has-met-frankensteins-army-and-survived.php
Frankenstrein's Army
0 0
reagovat

xxendxx

Jen cituju, co říkají oni ;) Neříkám, že jde o reálnou hrozbu.

Ale fakt doufám, že si ji teroristi nemůžou jen tak obstarat, pak bychom měli celkem problém...
582050
Jen cituju, co říkají oni *;)* Neříkám, že jde o reálnou hrozbu. Ale fakt doufám, že si ji teroristi nemůžou jen tak obstarat, pak bychom měli celkem problém...
xxendxx
0 0
reagovat

killerzeli

jako kdyby si ji teroristi nemohli uz davno obstarat v rusku, cine, indii, severni koree....
582049
jako kdyby si ji teroristi nemohli uz davno obstarat v rusku, cine, indii, severni koree....
killerzeli
0 0
reagovat

TedGeorge

Ten strach nebyl a není, že by Írán nebo Írák tu zbraň použili sami, ale že by ji prodali nějaké teroristické organizaci, která by ji použila. Podle mě by výsledek byl stejný a válka by byla zdrcující pro všechny, v každém případě si na remake budem muset počkat až ta hrozba bude reálnější...
582048
Ten strach nebyl a není, že by Írán nebo Írák tu zbraň použili sami, ale že by ji prodali nějaké teroristické organizaci, která by ji použila. Podle mě by výsledek byl stejný a válka by byla zdrcující pro všechny, v každém případě si na remake budem muset počkat až ta hrozba bude reálnější...
TedGeorge
0 0
reagovat

TedGeorge

Naprosto s tebou souhlasím.
582044
Naprosto s tebou souhlasím.
TedGeorge
0 0
reagovat
Chyba, kterou USA udělalo s Irákem a teď dělá s Iránem je ta, že je bere vážně. Základním smyslem každýho politika a koneckonců státu je sebezachování a přežití. Irán nikdy nepoužije atomovku, protože ví, že by byl během pár minut vymazanej z povrchu zemskýho. Stejně tak Irák nikdy nebyl hrozba. A ty šílený kecy Ahmadinedžáda o Holocaustu, gayích atd sou mířený na svojí bázi. Chce se zalíbit svým obyvatelům, co nesnáší Izrael. Amerika je jim šumafuk, všechno to sou místní spory.
Problém bohužel je, že strašně moc těhle žabomyších sporů a válek se odehrává ne blízkým východě, kde je ropa. A země, které je na ceně a množství ropy závislá, to prostě řešit musí.
Ameriku nikdy nenapadne žádnej stát, vždycky to bude banda individuí, co si strčí bombu za slipy a vlezou do letadla, anebo v horším případě při lepší organizaci letadlo unesou. Hrozba, že Irán bude mít atomovku není v tom, že by jí použil, ale že kvůli této páce nebude zase možné přepsat mapu tak, jak by se západním mocnostem líbilo. Konec, tohle na moviezone nepatří, ale nemohl sem si pomoct.
582040
Chyba, kterou USA udělalo s Irákem a teď dělá s Iránem je ta, že je bere vážně. Základním smyslem každýho politika a koneckonců státu je sebezachování a přežití. Irán nikdy nepoužije atomovku, protože ví, že by byl během pár minut vymazanej z povrchu zemskýho. Stejně tak Irák nikdy nebyl hrozba. A ty šílený kecy Ahmadinedžáda o Holocaustu, gayích atd sou mířený na svojí bázi. Chce se zalíbit svým obyvatelům, co nesnáší Izrael. Amerika je jim šumafuk, všechno to sou místní spory. Problém bohužel je, že strašně moc těhle žabomyších sporů a válek se odehrává ne blízkým východě, kde je ropa. A země, které je na ceně a množství ropy závislá, to prostě řešit musí. Ameriku nikdy nenapadne žádnej stát, vždycky to bude banda individuí, co si strčí bombu za slipy a vlezou do letadla, anebo v horším případě při lepší organizaci letadlo unesou. Hrozba, že Irán bude mít atomovku není v tom, že by jí použil, ale že kvůli této páce nebude zase možné přepsat mapu tak, jak by se západním mocnostem líbilo. Konec, tohle na moviezone nepatří, ale nemohl sem si pomoct.
0 0
reagovat

speta.jr

Iran není hrozba.
582039
Iran není hrozba.
speta.jr
0 0
reagovat

okkac

Iran ;) zase :D :-
582038
Iran *;)* zase *:D* *:-*
okkac
0 0
reagovat

speta.jr

K čemu remake? Tento pseudodokument by už v dnešní době naprosto nefungoval. Je poplatn době svému vzniku, kdy hrozba nukleární katastrofy se vznášela v atmosféře každý den. Dnes už by ten dopad neměl tak silný, i by nedosáhl deprese originálu.
582036
K čemu remake? Tento pseudodokument by už v dnešní době naprosto nefungoval. Je poplatn době svému vzniku, kdy hrozba nukleární katastrofy se vznášela v atmosféře každý den. Dnes už by ten dopad neměl tak silný, i by nedosáhl deprese originálu.
speta.jr
0 0
reagovat

Threads

Chci remake... hned
582034
Chci remake... hned
Threads
0 0
reagovat

aba

Přesně, konec tomu sebral dvě hvězdičky.
582028
Přesně, konec tomu sebral dvě hvězdičky.
aba
0 0
reagovat
Jo, ten konečnej proslov byl takovej hrozně nesedící k tomu, co se tam dělo předtím ale zkousnout se to dalo ;)
581998
Jo, ten konečnej proslov byl takovej hrozně nesedící k tomu, co se tam dělo předtím ale zkousnout se to dalo *;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se