Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 40541 - 40560 Napsat příspěvek

yo, lidi.

Zrovna jsem dokoukal Wanovo Insidious a mám trochu obavy, že jsem tu závěrečnou pointu nepochopil. Buďto je to prostý jak žebřík a já jsem teď za vola, nebo je to sofistikovanější a nějaká hodná duše mi ten konec vysvětlí. Předem thx.
582899
Zrovna jsem dokoukal Wanovo Insidious a mám trochu obavy, že jsem tu závěrečnou pointu nepochopil. Buďto je to prostý jak žebřík a já jsem teď za vola, nebo je to sofistikovanější a nějaká hodná duše mi ten konec vysvětlí. Předem thx.
yo, lidi.
0 0
reagovat

popicek - Ghost rider

To já si dal smrtící kombo Ghost rider 1,2... A sám se divím, že sem ten druhej díl dokoukal... Ale strašně sem u toho trpěl... :-
582898
To já si dal smrtící kombo Ghost rider 1,2... A sám se divím, že sem ten druhej díl dokoukal... Ale strašně sem u toho trpěl... *:-*
popicek - Ghost rider
0 0
reagovat

popik

Haywire: Větší pí*ovinu s takovým TOP obsazením jsem snad ještě neviděl! Ty vole, já se musel jen řezat a nevěřícně kroutit hlavou :D:-
582897
Haywire: Větší pí*ovinu s takovým TOP obsazením jsem snad ještě neviděl! Ty vole, já se musel jen řezat a nevěřícně kroutit hlavou *:D**:-*
popik
0 0
reagovat

A. I.: Umělá inteligence (2001)

Konečně viděno na BD. Výjimečný zážitek s perfektním ozvučením a dokonalým HD obrazem. Film vůbec nezestárnul, pořád má co nabídnout. Animatronické loutky Stana Winstona stále vedou nad všelijakými CGI modely. Pro mě osobně jeden z nejlepších Spielbergových filmů.
582885
Konečně viděno na BD. Výjimečný zážitek s perfektním ozvučením a dokonalým HD obrazem. Film vůbec nezestárnul, pořád má co nabídnout. Animatronické loutky Stana Winstona stále vedou nad všelijakými CGI modely. Pro mě osobně jeden z nejlepších Spielbergových filmů.
A. I.: Umělá inteligence (2001)
0 0
reagovat

Vincent

Tak to je krutýýý :D

"Still better than most white dancers."
"Still not as gay as Twilight."
a můj favorit : "Peter Parkerson's disease."
582860
Tak to je krutýýý *:D* "Still better than most white dancers." "Still not as gay as Twilight." a můj favorit : "Peter Parkerson's disease."
Vincent
0 0
reagovat

Amazing Spider-Man Viral Video

Koukam, ze marketingova kampan zacina makat na plny obratky!

Spider-Man
582853
Koukam, ze marketingova kampan zacina makat na plny obratky! [link="http://youtu.be/QNAZmlAPDrs"]Spider-Man[/link]
Amazing Spider-Man Viral Video
0 0
reagovat
:D:+
582812
*:D**:+*
0 0
reagovat

Kačer Donald film !!! :D

582810
http://youtu.be/1b7h6pyJ83M
Kačer Donald film !!! :D
0 0
reagovat

Domov na konci světa

Dopadlo to bohužel přesně, jak jsem očekával. Jako adaptace film selhává, jako samostatné dílo vůbec nefunguje. Postavy neprokreslené, zcela ploché, atmosféra nijaká, chybí postava Ericha a prvek AIDS. Herci solidní a soundtrack slušný, ale na adpataci mé oblíbené knihy, u které jsem měl pocit sdíleného štěstí, je to žalostně málo. Absolutní ztráta času. Rozhodně doporučuju knihu a tomuto snímku se velkým obloukem vyhněte.
582672
Dopadlo to bohužel přesně, jak jsem očekával. Jako adaptace film selhává, jako samostatné dílo vůbec nefunguje. Postavy neprokreslené, zcela ploché, atmosféra nijaká, chybí postava Ericha a prvek AIDS. Herci solidní a soundtrack slušný, ale na adpataci mé oblíbené knihy, u které jsem měl pocit sdíleného štěstí, je to žalostně málo. Absolutní ztráta času. Rozhodně doporučuju knihu a tomuto snímku se velkým obloukem vyhněte.
Domov na konci světa
0 0
reagovat
Za chvíli bude na ČT2 Domov na konci světa. Upřímně řečeno, filmu se dost bojím, protože původní stejnojmenný román Michaela Cunninghama je pro mě jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četl. A neuklidní mě ani fakt, že knihu adaptoval samotný autor.
582670
Za chvíli bude na ČT2 Domov na konci světa. Upřímně řečeno, filmu se dost bojím, protože původní stejnojmenný román Michaela Cunninghama je pro mě jedna z nejlepších knih, kterou jsem kdy četl. A neuklidní mě ani fakt, že knihu adaptoval samotný autor.
0 0
reagovat

Cabin in the woods

na rottenech to ma krasnejch 92% pozitivnich.... pujde to u nas nakonec do distribuce? To bych rad videl v kine :)
582662
na rottenech to ma krasnejch 92% pozitivnich.... pujde to u nas nakonec do distribuce? To bych rad videl v kine :)
Cabin in the woods
0 0
reagovat

popik

btw ja za tenhle odklon diskuze ZASE nemuzu!
582657
btw ja za tenhle odklon diskuze ZASE nemuzu!
popik
0 0
reagovat

popik

TedGeorge: Macejka ano :D
582656
TedGeorge: Macejka ano *:D*
popik
0 0
reagovat

popicek

Jsme v diskuzi o filmech, tvoje koule tady nikoho nezajímaj... Zkus to přehodit vedle do kecárny.
582655
Jsme v diskuzi o filmech, tvoje koule tady nikoho nezajímaj... Zkus to přehodit vedle do kecárny.
popicek
0 0
reagovat
"aj ona se pobavila...zrovna, kdyz mi dumala koule" je s prehľadom najlepšia veta od prvopočiatku hovoreného slova.
582653
[b]"aj ona se pobavila...zrovna, kdyz mi dumala koule" [/b] je s prehľadom najlepšia veta od prvopočiatku hovoreného slova.
0 0
reagovat

popik

panove, klobouk dolu :D necekal jsem, ze by nekdo z vas mohl mit smysl pro humor :+ aj ona se pobavila...zrovna, kdyz mi dumala koule :D trochu se zakuckala...
582652
panove, klobouk dolu *:D* necekal jsem, ze by nekdo z vas mohl mit smysl pro humor *:+* aj ona se pobavila...zrovna, kdyz mi dumala koule *:D* trochu se zakuckala...
popik
0 0
reagovat

Gorecki

Myslim, že Anča Dlaňovka je známá i v Česku ;)
582650
Myslim, že Anča Dlaňovka je známá i v Česku *;)*
Gorecki
0 0
reagovat
Ne, myslel som taku "frajerku" aku ma popik:D

Ale whateva:)
582645
Ne, myslel som taku "frajerku" aku ma popik*:D* Ale whateva*:)*
0 0
reagovat
Radadava Mahoradatam - India ;)
582643
Radadava Mahoradatam - India *;)*
0 0
reagovat
Jana Kachnuhonilová (:
582642
Jana Kachnuhonilová (:
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se